Arkadiusz B.

Arkadiusz B. dziennikarz, otwarty
na propozycje

Temat: Anty-cuda Polski!

"Rzeczpospolita" ogłosiła wyniki plebiscytu na 7 cudów Polski. My wybieramy 7 anty-cudów. Moje propozycje:

1. Stadion X-lecia
2. Autostrada A4
3. Krakowski "szkieletor"

Proszę o więcej...
Adam O.

Adam O. przejmuję władzę nad
światem

Temat: Anty-cuda Polski!

ale przyklad czarno widzenia...

Arku, chlopie... rzeczpospolita zrobila dobra rzecz szukajac w naszym kraju jakis pozytywnych symboli. A ty chcesz tu wynajdywac rzeczy ktorych mamy sie wstydzic ;p
Bartłomiej Boruta

Bartłomiej Boruta Kredytmajster
Najemnik

Temat: Anty-cuda Polski!

Słuszną linię ma nasza władza!!!
Reakcjonistom i malkontentom mówimy stanowcze NIE!!!

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

1. Stadion X-lecia
2. Autostrada A4
3. Krakowski "szkieletor"
4. PiS
5. Radio MaryjaPiotr Bednarski edytował(a) ten post dnia 21.09.07 o godzinie 12:10

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Niezmiennie podtrzymuję swoje stanowisko w tej kwestii:
CH. PLAZA - niekwestionowany lider w kategorii "wieś tańczy i śpiewa";P
Klaudia B.

Klaudia B. Finanse w
gastronomii

Temat: Anty-cuda Polski!

Karolina L.:
Niezmiennie podtrzymuję swoje stanowisko w tej kwestii:
CH. PLAZA - niekwestionowany lider w kategorii "wieś tańczy i śpiewa";P

Czemu akurat plaza? faktycznie wejścia to od ulicy normalnego nie ma tylko się wchodzi w słup ale można jakoś przeżyć....
Bartłomiej Boruta

Bartłomiej Boruta Kredytmajster
Najemnik

Temat: Anty-cuda Polski!

Piotr B.:
1. Stadion X-lecia
2. Autostrada A4
3. Krakowski "szkieletor"
4. PiS
5. Radio MaryjaPiotr Bednarski edytował(a) ten post dnia 21.09.07 o godzinie 12:10
Kolega ma problem ze zrozumieniem, że chodzi o budynki lub budowle, aparatczyk się znalazł

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Ze zrozumieniem nie mam problemow, potraktowalem to raczej w formie zartu kolego pisiaku :)
Bartłomiej Boruta

Bartłomiej Boruta Kredytmajster
Najemnik

Temat: Anty-cuda Polski!

Troche prostackie te żarty, wkurza mnie odnoszenie wszystkiego do pisu czy radia rydzyka, takiej parcianej retoryki jest mnóstwo np: w komentarzach na WP czy onecie. Myślę, że to forum ludzi na jakimś poziomie i takie wycieczki są nie na miejscu.
Klara Kulbacka

Klara Kulbacka samodzielny
specjalista HR

Temat: Anty-cuda Polski!

Bartłomiej B.:
Troche prostackie te żarty, wkurza mnie odnoszenie wszystkiego do pisu czy radia rydzyka, takiej parcianej retoryki jest mnóstwo np: w komentarzach na WP czy onecie. Myślę, że to forum ludzi na jakimś poziomie i takie wycieczki są nie na miejscu.

Popieram, to był głupi i tani żart...ech

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

sheraton - tego czegos i w tym miejscu zniesc nie moge:/

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Klaudia B.:
Karolina L.:
Niezmiennie podtrzymuję swoje stanowisko w tej kwestii:
CH. PLAZA - niekwestionowany lider w kategorii "wieś tańczy i śpiewa";P

Czemu akurat plaza? faktycznie wejścia to od ulicy normalnego nie ma tylko się wchodzi w słup ale można jakoś przeżyć....

Ponieważ gdyż jest kiczowata na maksa i tandetna;D
Takie coś nadaje się bardziej do kompletu wyposażenia dla Barbie albo jako wkładka do kinder niespodzianki, a nie jako prawdziwe "centrum handlowe" w prawdziwym mieście, dodajmy na marginesie niebiednym i mogącym się pochwalić świetnymi architektami i wieloma porządnymi przykładami budownictwa miejskiego:D
Adam O.

Adam O. przejmuję władzę nad
światem

Temat: Anty-cuda Polski!

Popieram, to był głupi i tani żart...ech


tak samo tani jak caly ten watek, a czy glupi? tu bym sie spieral ;p ale to polityka juz....

Bartku, odnoszenie wszystkiego do pisu jest tylko wpisaniem sie w retoryke pisu, ktory wszystko sam do siebie odnosi... no moze poza gradobiciem, ktore jest wina platformy...

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Hm, dlaczego uważasz, że zabawa w wymienianie najbrzydszych czy najmniej praktycznych budowli, jakie można spotkać w naszym pięknym kraju jest tani?!
Każde miasto ma swoje straszydła i niewypały, dlaczego się z tego nie posmiać?! Śmiech to zdrowie, a patriotyzm nie polega na tym, żeby wznosić jedynie ochy i achy nad wszystkim po kolei;]
Nie wiem, czy wiesz, ale Gazeta zrobiła identyczny ranking kilka tygodni temu, a rokrocznie organizuje plebiscyt na Archiszopę roku;]Karolina Liszka edytował(a) ten post dnia 22.09.07 o godzinie 08:48
Adam O.

Adam O. przejmuję władzę nad
światem

Temat: Anty-cuda Polski!

Nie wiem, czy wiesz, ale Gazeta zrobiła identyczny ranking kilka tygodni temu, a rokrocznie organizuje plebiscyt na Archiszopę roku;]

Wlasnie dlatego :) Dlatego ze zostalo to juz zrobione calkiem niedawno. Bardziej oryginalnie bylo by sie posmiac z najwiekszych debilizmow w Polsce, a nie powielac "rankingi" publikowane niedawno na lamach prasy :)

Co prawda autor nie pisal o tym ze to ranking budowli (aczkolwiek tylko je wymienil) ale Piotrek na probe wpisania innych anty - cudów Polski zostal zjedzony przez Bartka i Klare.

Anyway...

Ja za anty-cud Polski uwazam katalogi wysylkowe :) Moja mama wczoraj otrzymala przesylke z Bon-Prix... Dostala sukienke, ktorej zgadzal sie z katalogiem tylko... rozmiar :) Bieadaczka nie doczytala ze sprytna firma wysyla "towar podobny do zamieszczonego na zdjeciu" chwala sie zeby podac numer katalogowy "a my wybierzemy dla Ciebie kolor i fason" I FASON!!! Boszz...
Jedyne podobienstwo odnosilo sie do materialu... ale i tak nie do konca - bawelna - roznica pomiedzy dzianina a tkanina to tez podobienstwo wg sprzedawcy ;P Oczywscie ze wzgledu na cene sprzedazy 29zł nie oplaca sie nawet isc na poczte odsylac to cudo.Adam O. edytował(a) ten post dnia 22.03.12 o godzinie 17:54

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Adam O.:
Wlasnie dlatego :) Dlatego ze zostalo to juz zrobione calkiem niedawno. Bardziej oryginalnie bylo by sie posmiac z najwiekszych debilizmow w Polsce, a nie powielac "rankingi" publikowane niedawno na lamach prasy :)

To by było dopiero beznadziejne - kazdy portal robi takie rankingi, np. "Deser" na gazeta.pl ;]

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Bartłomiej B.:
>wkurza mnie odnoszenie wszystkiego do pisu czy radia rydzyka

a co mnie obchodzi co Cie wkurza? :)

Dla mnie to sa anty-cuda, jak dla Ciebie nie to wspolczuje :)Piotr Bednarski edytował(a) ten post dnia 22.09.07 o godzinie 10:44
Wojtek Wiśniewski

Wojtek Wiśniewski www.glebiasmaku.pl -
odwiedź koniecznie

Temat: Anty-cuda Polski!

Piotr B.:

Dla mnie to sa anty-cudy, jak dla Ciebie nie to wspolczuje

Popieram jak najbardziej :)

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

"Anty - cudA".

konto usunięte

Temat: Anty-cuda Polski!

Karolina L.:
Hm, dlaczego uważasz, że zabawa w wymienianie najbrzydszych czy najmniej praktycznych budowli, jakie można spotkać w naszym pięknym kraju jest tani?!
"taniA zabawa" :)

niemniej jednak dziekuje za znalezienie bledu, juz poprawilem :)



Wyślij zaproszenie do