Grażyna Adamska

Grażyna Adamska Kwantowa Mentorka

Temat: REGUŁA VI, czyli JEŻ

Reguła VI, czyli Jeż

Ciesz się życiem i śmiej się przy każdej okazji.
Doceniaj nawet drobnostki, które przynoszą radość.
Śmiech, przyjaźń i szczęście są dobrem nieograniczonym,
czerp więc z nich do woli i ciesz się, gdy robią to inni.
Spraw, by otaczali cię przyjaźni ludzie:
jeśli poznasz kogoś miłego, bez wahania powiedz mu
kilka ciepłych słów. Pamiętaj, że takie chwile
nie trafiają się często, jeśli więc je przegapisz,
bezpowrotnie stracisz coś wspaniałego.
Jeż ujawnił nam zdumiewający sekret:
uśmiech jest najpotężniejszą bronią czarodzieja.

Myśląc o tej Regule wyobraź sobie uEśmiechniętego jeżyka
zwiniętego w kłębek na kształt szóstki
i pamiętaj, że jest on symbolem szczścia.Grażyna A. edytował(a) ten post dnia 16.10.10 o godzinie 09:34
Ula K.

Ula K. anglistka

Temat: REGUŁA VI, czyli JEŻ

Kiedy ostatni raz spotkałyście/spotkaliście jeża? Bo ja 12 godzin temu na jednej z warszawskich ulic. Oczywiście nie był to przypadek :-)

Pozdrowienia!
U.

Temat: REGUŁA VI, czyli JEŻ

A mnie dzisiaj dziewczynka pokazała zdjęcie jeża, który wczoraj zawitał do ich ogródka .
Grażyna Adamska

Grażyna Adamska Kwantowa Mentorka

Temat: REGUŁA VI, czyli JEŻ

WOW:))) super, cieszę się:) razem z Wami:) ... napiszcie potem co szczęśliwego przyniósł Wam ten jeżyk:)

Temat: REGUŁA VI, czyli JEŻ

Wygrałam książkę "Niegrzeczne dziewczynki robią karierę" (bardzo na czasie ... przyda mi się) i zaproszenie VIP na konferencję w sobotę (tu link, jakby ktoś chciał też tam być http://www.kobietyisukces.pl/konferencje/swiat-szczesl....

A tak przy okazji, gdybyś Grażynko nie zapytała, to bym nie skojarzyła tych dwóch zdarzeń - a przecież miały miejsce tego samego dnia (wiadomość odebrałam wieczorem :)
Grażyna Adamska

Grażyna Adamska Kwantowa Mentorka

Temat: REGUŁA VI, czyli JEŻ

Violetta Nowak:
Wygrałam książkę "Niegrzeczne dziewczynki robią karierę" (bardzo na czasie ... przyda mi się) i zaproszenie VIP na konferencję w sobotę (tu link, jakby ktoś chciał też tam być http://www.kobietyisukces.pl/konferencje/swiat-szczesl....

A tak przy okazji, gdybyś Grażynko nie zapytała, to bym nie skojarzyła tych dwóch zdarzeń - a przecież miały miejsce tego samego dnia (wiadomość odebrałam wieczorem :)
Wzięłam sobie do serca radę Pana Dariusza Chwiejczaka:
"Spróbuj rozmawiać ze znakami :)"

Następna dyskusja:

REGUŁA I, czyli RÓŻDŻKA




Wyślij zaproszenie do