Temat: Aga Zaryan

Gdzieś usłyszałam...nie mam płyty, ale ściągnęłam jej piosenkę "Throw it Away" i stale słucham ....podoba mi się. Czy słuchaliście całej płyty?
Konrad Sawicki

Konrad Sawicki dziennikarz,
publicysta, menedżer
projektów

Temat: Aga Zaryan

mam płytę i jest bardzo dobra. W całości. Świetnych muzyków udało jej się zaprosić do nagrania albumu. Polecam.

Słyszałem też, że ma się ukazać reedycja jej starszego albumu, kiedy jeszcze wystepowała jako Agnieszka Skrzypek.

Widziałem ją na scenie warszawskiego Tygmontu. Cudowna!
Magdalena Koltonska

Magdalena Koltonska ALTER ART {graphic
designer} |
Magentownia {art
director}

Temat: Aga Zaryan

rewelacja... koniecznie kup ta plyte i daj zarobi zdolnej polskiej wokalistce
:D

Temat: Aga Zaryan

ja płyty jeszcze nie mam..ani pierwszej ani tej ostatniej... Ale przy przyplywie gotowki nabędę :)

Pod koniec sierpnia natrafilam całkiem przypadkiem na jej koncert w Tygmoncie (jeszcze jako Agnieszki SKrzypek ) i byłam urzeczona :) Jak znajde chwile czasu to wrzuce na tube ten koncert

Świetny głos! Ponadto bardzo fajnie sie patrzy na owa Pania w trakcie występów ! Szczęscie w nieszczęsciu, że jej plany matrymonialne z Panem Gazarianem nie wypaliły i póki co została w Polsce... Ku radości dla moich uszu


Ola Piecychna edytował(a) ten post dnia 28.02.07 o godzinie 15:27
Konrad Sawicki

Konrad Sawicki dziennikarz,
publicysta, menedżer
projektów

Temat: Aga Zaryan

A co to za historia z panem Gazarianem?

Temat: Aga Zaryan

niestety love story bez happy endu :(

Temat: Aga Zaryan

Konrad S.:

Słyszałem też, że ma się ukazać reedycja jej starszego albumu, kiedy jeszcze wystepowała jako Agnieszka Skrzypek.


My lullaby jest do kupienia w Merlinie :)
Magdalena Koltonska

Magdalena Koltonska ALTER ART {graphic
designer} |
Magentownia {art
director}

Temat: Aga Zaryan

Ola P.:
Konrad S.:

Słyszałem też, że ma się ukazać reedycja jej starszego albumu, kiedy jeszcze wystepowała jako Agnieszka Skrzypek.


My lullaby jest do kupienia w Merlinie :)

tylko w merlinie??

Temat: Aga Zaryan

a nie wiem, nie sprawdzalam w innych zrodlach

konto usunięte

Temat: Aga Zaryan

Polecam, znakomita artystka, świetny wokal.
Miałam możliwość być na koncercie w Wawie w klubie Melodia.
Możecie nie wierzyć ale w tym przypadku (jakich mało) płyta jest tylko uzupełnieniem koncertu. Znakomity odbiór koncertu...:D

konto usunięte

Temat: Aga Zaryan

płytę kup na raty, nie ma na co czekać ;)

a koncert w Melodii rewelacja, grzech nie być!!

konto usunięte

Temat: Aga Zaryan

a 28.03 będzie w jazz cafe w łomiankach :)
mam już bilety ;>
płyta faktycznie dobra, klimatyczna... mam nadzieję że Wasze opinie "koncertowe" się potwierdzą :)
Izabela S.

Izabela S. transdyscyplinarny
umysł niebanalny ;)

Temat: Aga Zaryan

Agnieszka W.:
Gdzieś usłyszałam...nie mam płyty, ale ściągnęłam jej piosenkę "Throw it Away" i stale słucham ....podoba mi się. Czy słuchaliście całej płyty?

Kilka piosenek z koncertu w W-wie znajdziesz na Onecie w Teledyskach. :) W tym "Throw it Away"

konto usunięte

Temat: Aga Zaryan

albo jestem jakiś inny albo nie wiem co - słucham i słucham tej piosenki podoba mi się i nigdy jakoś nie słyszałem że to Aga Zaryan... now I know, czas przesłuchać płytę w Empiku ;)
Izabela S.

Izabela S. transdyscyplinarny
umysł niebanalny ;)

Temat: Aga Zaryan

Może słyszałeś w oryginale. Aga śpiewa nową wersję. :)

konto usunięte

Temat: Aga Zaryan

Iza S.:
Może słyszałeś w oryginale. Aga śpiewa nową wersję. :)
eee czy ja wiem chyba słyszałem Agę - w 3ce leciała, w Jazz Radiu też
Izabela S.

Izabela S. transdyscyplinarny
umysł niebanalny ;)

Temat: Aga Zaryan

Jak w Trójce - to Aga. Piosenkę śpiewała Abbey Lincoln z Patem Methenym oraz kilka innych osób.

konto usunięte

Temat: Aga Zaryan

no widzisz jak ładnie - już wiem wszystko, dzięki :)
Arkadiusz Gruszka

Arkadiusz Gruszka Sekretem biznesu
jest wiedzieć to,
czego nie wiedzą
inni.

Temat: Aga Zaryan

Jak chcecie posłuchac Agi to 12 kwietnia wystapi o 21.00 w Klubie TYGMONT wraz z "Michał Tokaj Trio". Bilet 30zł - warto - polecam, byłem na jej koncercie w lutym i byłem pod ogromnym wrażeniem jej walorów wokalnych. Taki koncert to mile spędzony czas.
Wojciech Łukowski

Wojciech Łukowski Szukam pomysłu...
Najchętniej
związanego z
Hiszpanią.

Temat: Aga Zaryan

Swietnie dziewczyna spiewa. Na dodatek po glosie wyobrazalem sobie, ze inaczej wyglada ;) W kazdym razie polecam. A do Tygmontu w kwietniu sie wybiore. Dzieki Arku za info :)



Wyślij zaproszenie do