konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

ponieważ zbyt wele osob nie może powstrzymać się od pisania komentarzy i dyskusji na ten temat stworzyłem ten specjalny zupełnie nie śmieszny wątek

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Dlaczego "nie śmieszny" wątek?
Mnie już rozbawił. Już widzę oczami wyobraźni pieniaczy, którzy nie mogą się powstrzymać, by objechać komentujących oraz analfabetów, którzy nie potrafią zrozumieć kilku zdań z zasad panujących w grupie. I wszyscy oni wylewają gorzkie żale na cały świat, bo mają akurat zły humor, bo zupa była za słona lub przyjechała teściowa.

Niemniej jednak brawa za inicjatywę :)

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Uwaga! Tu mogą pojawić się dowcipy (od osób nie rozumiejących tytułu wątku)!

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Grzegorz S.:
Uwaga! Tu mogą pojawić się dowcipy (od osób nie rozumiejących tytułu wątku)!
ale tylko w cytacie do komentarza :)
Zbyszek Stell

Zbyszek Stell poeta słów i myśli
nie wypowiedzianych

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

A mnie tam komentarze się nie podobają z jednej przyczyny!
Mam ustawione humor - dowcip jako "tematy obserwowane", zdarza się, że GL sygnalizuje nowe wpisy, i wchodzę tylko po to żeby zobaczyć - "Dobre! Oplułem ekran kawą!" Albo coś w tym guście.

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Haha dobry temat!

O malo nie zaplulem monitora jak przeczytalem tytul!

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

zawsze to jakis sposob na zaistnienie;)

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

O, dobry komentarz!

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Lidia K.:
zawsze to jakis sposob na zaistnienie;)
eee zistnieć to nie miałe specjalnych ambicji;) ale skoro wyszlo...:)
Paweł D.

Paweł D. ஜ۩۞۩ஜ

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Też czytam regularnie wątek z dowcipami i płetwy mi opadają jak widzę debilne komentarze zamiast dowcipów. Mam wrażenie, że dla piszących je to jedyny sposób na zaistnienie na forum. Na miejscu moderatora usuwałbym takie bzdurne wpisy i tyle a nie się nad tym rozwodził. Przecież to jasne, że jak ktoś za pierwszym, drugim, dziesiątym razem nie rozumie, że ma tak nie spamować wątku to i za setnym nie zrozumie. A jak się obrazi, to co z tego? Przecież i tak dowcipów nie wkleja więc niech idzie się lansować gdzie indziej :)

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Paweł D.:
Też czytam regularnie wątek z dowcipami i płetwy mi opadają jak widzę debilne komentarze zamiast dowcipów. Mam wrażenie, że dla piszących je to jedyny sposób na zaistnienie na forum. Na miejscu moderatora usuwałbym takie bzdurne wpisy i tyle a nie się nad tym rozwodził.
niezły dowcip :D ile za etat?
Paweł D.

Paweł D. ஜ۩۞۩ஜ

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Andrzej O.:
niezły dowcip :D ile za etat?
rety... a to taki wysiłek skasować parę postów? Bez przesady, nie bądźmy tak pazerni na kasę... bo ile chcesz? 10gr od posta - starczy? ;)

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

skomentowalam komentarz:)i poczulam sie jak dziecko ktore gada na lekcji -dostalam nagane :(
nie smiem juz przeszkadzac panu prowadzacemu zajecia wiec pozale sie tu
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu byla niesluszna
to nie ja zaczelam prosze pana
i gumy tez juz nie bede zulaagnieszka babinska edytował(a) ten post dnia 11.05.09 o godzinie 21:06

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

"urzekła mnie Twoja historia" mógłbym tak to ując , czytając wypociny skarżących sie biedactw
Moze lepiej sie pojśc wytrzeć łezki i gila w mamusiny rękaw?

Ludzie powagi...

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

Arkadiusz Dylewski:

Ludzie powagi..

to jest grupa humor-dowcip
czepiasz sieagnieszka babinska edytował(a) ten post dnia 12.05.09 o godzinie 10:33

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

agnieszka babinska:
Arkadiusz Dylewski:

Ludzie powagi..

to jest grupa humor-dowcip
czepiasz sieagnieszka babinska edytował(a) ten post dnia 12.05.09 o godzinie 10:33


No jest, ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawe.
Jak poczytasz, kilka osób naprawdę ma żal o komentarze, co dla mnie jest żenujące

konto usunięte

Temat: KOMENTARZE KOMENTARZY

:)

Następna dyskusja:

Onetowe komentarze




Wyślij zaproszenie do