Alicja F.

Alicja F. Warsztaty rozwoju
osobistego

Temat: Barcelona

co Waszym zdaniem należy obowiązkowo zobaczyć w trakcie pobytu w Barcelonie??
Michał B.

Michał B. Administrator SAP
CO, PGNiG SA

Temat: Barcelona

Park Guell, Sagrada Familia, i inne budynki Gaudiego, grające fontanny, Montjuďc, Dzielnicę Gotycką, Ramble, Port, Plaże,
Ania S.

Ania S. Fotografia i
rękodzieło
artystyczne

Temat: Barcelona

Michał Biłobran:
Park Guell, Sagrada Familia, i inne budynki Gaudiego, grające fontanny, Montjuďc, Dzielnicę Gotycką, Ramble, Port, Plaże,

to Michał juz wymienił najważniejsze miejsca.
Jeśli lubisz muzea polecam Muzeum Picassa,fajne tez jest Muzeum Czekolady, ale rewelacja jak dla mnie to nie jest:-)
słyszałam także o Muzeum Pogrzebów, które warto odwiedzic.
W kazdym bądz razie w PL takiego nie ma;]
Niestety sama tam nie zdązyłam dotrzeć:)

Można dorzucić Park Rozrywki Tibidabo, tam można przejechac się stuletnim skrzypiącym tramwajem:D
Ewelina T.

Ewelina T. Sales Manager

Temat: Barcelona

Michał Biłobran:
Park Guell, Sagrada Familia, i inne budynki Gaudiego, grające fontanny, Montjuďc, Dzielnicę Gotycką, Ramble, Port, Plaże,


Rzeczywsicie, z wazniejszych miejsc to te obowiazkowo, ale dodatkowo polecam kazdemu kto sie tam wybiera niespieszne spacery po uroczych uliczkach Barcelony (mnie bardzo urzeka Dzielnica Gotycka) i poznawanie „smakow” Barcelony przez „zwiedzanie” knajpek.
Uwielbiam Barcelone:D

Pozdrawiam!
Marta  Lament-Szychlińs ka

Marta
Lament-Szychlińs
ka
Kierownik projektów

Temat: Barcelona

Mnie najbardziej podobała sie dzielnica gotycka i Barcelonetta. Ale całe miasto jest piekne, zobaczysz Alicja ze bardzo Cie urzeknie:) Uwielbiam Barcelone i ciesze sie ze znow jade tam niedlugo:)Pozdrawiam wszystkich
Marta  Lament-Szychlińs ka

Marta
Lament-Szychlińs
ka
Kierownik projektów

Temat: Barcelona

Mnie najbardziej podobała sie dzielnica gotycka i Barcelonetta. Ale całe miasto jest piekne, zobaczysz Alicja ze bardzo Cie urzeknie:) Uwielbiam Barcelone i ciesze sie ze znow jade tam niedlugo:)Pozdrawiam wszystkich

konto usunięte

Temat: Barcelona

Michał Biłobran:
Park Guell, Sagrada Familia, i inne budynki Gaudiego, grające fontanny, Montjuďc, Dzielnicę Gotycką, Ramble, Port, Plaże,

zgadzam sie ze wszystko to warto obejrzeć :))) mi najbardziej podobała się Sagrada Familia, park Guell i La Padrela.
pozdrawiamAnna S. edytował(a) ten post dnia 12.09.08 o godzinie 18:18
Dominika M.

Dominika M.
http://www.skillpoin
t.com.pl

Temat: Barcelona

Stadion FC i mecz BARCY!!! :)

konto usunięte

Temat: Barcelona

Dominika K.:
Stadion FC i mecz BARCY!!! :)
przeciez to taka nuda...juz lepiej na Espanol isc.
Anna N.

Anna N. Marketing & PR

Temat: Barcelona

i jeszcze dzielnica El Born jest z klimatem, okolice Muzeum Picassa

o rany, ja chcę do Barcelony
Dominika M.

Dominika M.
http://www.skillpoin
t.com.pl

Temat: Barcelona

Tibidabo
Anna N.

Anna N. Marketing & PR

Temat: Barcelona

i jeszcze koniecznie Palau de La Musica Catalana - warto pójść wcześniej sprawdzić dostępność biletów i godziny zwiedzania (wchodzi się tylko z przewodnikiem)

ja żałowałam bardzo, że nie kupiłam na początku pobytu biletu na jakiś koncert - pałac jest zachwycający, a mam wrażenie, że mniej reklamowany niż np budynki Gaudiego
Olga Kozłowska

Olga Kozłowska www.scantravel.pl

Temat: Barcelona

Ja wlasnie dwa dni temu wrocilam z kolejnego wyjazdu do Barcelony. I do tego co wczesniej wymienialiscie dodalabym wizyte w Aquarium - szczegolnie duza atrakcja dla dzieci (nie tylko wspaniale akwaria z rekinami, rybkami "nemo" itp, ale takze wspaniala EXPLORA - miejsce zabaw dla dzieci).

Natomiast Sagrada Familia fajna jest do obejrzenia zzewnatrz, nie warto placic za wstep, bo w srodku poza rusztowaniami niewiele jest do obejrzenia.

A z takich praktycznych porad, to polecam w Barcelonie siec barow FresCo - za przystepna cene mozna naprawde smacznie i duzo zjesc :-)
Ania S.

Ania S. Fotografia i
rękodzieło
artystyczne

Temat: Barcelona

Olga K.:
Ja wlasnie dwa dni temu wrocilam z kolejnego wyjazdu do Barcelony. I do tego co wczesniej wymienialiscie dodalabym wizyte w Aquarium - szczegolnie duza atrakcja dla dzieci (nie tylko wspaniale akwaria z rekinami, rybkami "nemo" itp, ale takze wspaniala EXPLORA - miejsce zabaw dla dzieci).

Natomiast Sagrada Familia fajna jest do obejrzenia zzewnatrz, nie warto placic za wstep, bo w srodku poza rusztowaniami niewiele jest do obejrzenia.

Cześć Magda,
Co do Fresco "już prawie" tam byłam, aczkolwiek słyszałam od tubylców,że hiszpańskiego jedzonka tam nie za wiele,jak też niewiele mięsa, natomiast dużo makaronów, ryżu, salatek - czy możesz potwierdzic/zaprzeczyc?

Pozdrawiam,
Ania

A z takich praktycznych porad, to polecam w Barcelonie siec barow FresCo - za przystepna cene mozna naprawde smacznie i duzo zjesc :-)
Olga Kozłowska

Olga Kozłowska www.scantravel.pl

Temat: Barcelona

Ania S.:
Olga K.:
Ja wlasnie dwa dni temu wrocilam z kolejnego wyjazdu do Barcelony. I do tego co wczesniej wymienialiscie dodalabym wizyte w Aquarium - szczegolnie duza atrakcja dla dzieci (nie tylko wspaniale akwaria z rekinami, rybkami "nemo" itp, ale takze wspaniala EXPLORA - miejsce zabaw dla dzieci).

Natomiast Sagrada Familia fajna jest do obejrzenia zzewnatrz, nie warto placic za wstep, bo w srodku poza rusztowaniami niewiele jest do obejrzenia.

Cześć Magda,
Co do Fresco "już prawie" tam byłam, aczkolwiek słyszałam od tubylców,że hiszpańskiego jedzonka tam nie za wiele,jak też niewiele mięsa, natomiast dużo makaronów, ryżu, salatek - czy możesz potwierdzic/zaprzeczyc?

Pozdrawiam,
Ania

A z takich praktycznych porad, to polecam w Barcelonie siec barow FresCo - za przystepna cene mozna naprawde smacznie i duzo zjesc :-)


Tak, dokladnie tak jest. Z miesa typowego byla tylko ryba smazona (filety). Natomiast byl wybor pizz, spaghetti, takze makaronow na zimno w postaci salatek. Duzo zieleniny. Dwie zupy. Na koniec lody/ciastka i kawa/herbata. Ja bylam z dziecmi, wiec one byly zachwycone jedzeniem, a ja zachwycona tym, ze one zadowolone, nie marudzace i najedzone :-) Ale masz racje - nie jest to siec barow, gdzie mozna sprobowac typowego hiszpanskiego jedzenia. To raczej miejsce, gdzie mozna na chwile wypoczac w klimatyzowanym pomieszczeniu i najesc sie do syta podczas calodniowego zwiedzania :-)Olga K. edytował(a) ten post dnia 22.09.08 o godzinie 11:29
Ania S.

Ania S. Fotografia i
rękodzieło
artystyczne

Temat: Barcelona

Ania S.:
Olga K.:
Ja wlasnie dwa dni temu wrocilam z kolejnego wyjazdu do Barcelony. I do tego co wczesniej wymienialiscie dodalabym wizyte w Aquarium - szczegolnie duza atrakcja dla dzieci (nie tylko wspaniale akwaria z rekinami, rybkami "nemo" itp, ale takze wspaniala EXPLORA - miejsce zabaw dla dzieci).

Natomiast Sagrada Familia fajna jest do obejrzenia zzewnatrz, nie warto placic za wstep, bo w srodku poza rusztowaniami niewiele jest do obejrzenia.

Cześć Magda,
Co do Fresco "już prawie" tam byłam, aczkolwiek słyszałam od tubylców,że hiszpańskiego jedzonka tam nie za wiele,jak też niewiele mięsa, natomiast dużo makaronów, ryżu, salatek - czy możesz potwierdzic/zaprzeczyc?

Pozdrawiam,
Ania

A z takich praktycznych porad, to polecam w Barcelonie siec barow FresCo - za przystepna cene mozna naprawde smacznie i duzo zjesc :-)

aa, przepraszam Olga- miało być a nie Magda:-)))
Olga Kozłowska

Olga Kozłowska www.scantravel.pl

Temat: Barcelona

Ania S.:

aa, przepraszam Olga- miało być a nie Magda:-)))

aaa nie szkodzi :-)

konto usunięte

Temat: Barcelona

ja po wizycie w Barcelonie, wiem, że z chęcią zagubiłabym się w niej na co najmniej 2 lata.... :) Uliczki, dzielnica gotycka, budowle Gaudiego, stadion Barcy, Rambla, port jachtowy... i ciągle ten niedosyt...
Ania S.

Ania S. Fotografia i
rękodzieło
artystyczne

Temat: Barcelona

Małgorzata O.:
ja po wizycie w Barcelonie, wiem, że z chęcią zagubiłabym się w niej na co najmniej 2 lata.... :) Uliczki, dzielnica gotycka, budowle Gaudiego, stadion Barcy, Rambla, port jachtowy... i ciągle ten niedosyt...

Masz racje Małgosiu:-)
jest niedosyt..ja uwielbiałam samotnie chadzać porankiem po malutkich uliczkach, kiedy wszyscy jeszcze spali :D

konto usunięte

Temat: Barcelona

Y el barrio Sants? es interesante?

Następna dyskusja:

Barcelona - co warto zobaczyc?




Wyślij zaproszenie do