konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Witam.
Chciałbym sobie pojechać na samochodową wycieczkę do Hiszpanii we wrześniu. Plan mam póki co tylko taki że lece tam samolotem z Wrocławia do Girony gdzie wypożyczam autko, dalej Barcelona gdzie mam znajomych.. no i właśnie.. Co dalej ? ;)
Czy ma ktoś może „wycieczkowo samochodowe” doświadczenie i zna jakieś ciekawe trasy, miejsca które warto zwiedzić. Może są jakies samochodowe przewodniki dla żółtodziobów ;)
Po prostu niespecjalnie mam ochotę na wakacje w jakimś hotelu i leżenie plackiem przy basenie, dlatego chciałem wybrać się ze znajomymi poznać na własną rękę Hiszpanie i zjesc trochę tamtejszej kiełbasy :)

Dziękuję :)

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

pomocy :)

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

nie no, tak to sie nie da ;)
majac samochod dotrzesz wszedzie, wiec to od ciebie zalezy, co chcesz zobaczyc :)
bierzesz przewodnik, przegladasz, wypisujesz sobie to, co cie zainteresowalo, a potem nakladasz na mape ;)

zalezy, ile masz czasu, ale ja polecalabym przejechanie polnocnej Hiszpanii - od Katalonii po Galicje.

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

:) hej !

no planuje kolo 14 dni, ciezko mi trase jakas wytyczyc bo nie wiem do konca ile taka trasa bierze czasu :) myslalem ze ktos ma "gotowce" haha :) a jak poludnie wyglada ? ponoc tam duzo wplywow arabskich i jest calkiem interesujaca architektura , forty ,male miasteczka itp

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Zdecydowanie Andalucia, tyle ze z BCN bedziesz mial daleko.

http://hiszpania-online.com/phpBB2/viewtopic.php?t=276...
Agnieszka K.

Agnieszka K. HR/PAYROLL

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

A ja wybieram sie w październiku:) tylko na dluzej, 3 tygodnie. Plan wycieczki już mam. Polecam przewodnik Hiszpania dla bystrzaków:)
Dorota S.

Dorota S. "Yo creo en mi y en
mi manera de decir
lo que pienso, Yo
...

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

3 dni samochodem z Barcy do Sevilii - tak nieśpiesznie, sprawdzalam! Na upartego da radę, pytanie czy nie lepiej Katalonię jak będziesz lądował w Geronie i odwiedział Barcelonę.

Mogę polecić Figueras - muzeum Dalego, Sitges jest taka miejscowosc obok Barcelony - ladne kapielisko.

Bardzo mi się przejazd przez Piereneje na drugą stronę podobał i "popas" w Andorze na zakupy.

Oczywiscie Al Andalus moja miłość i wszystko tam jest miodzio!

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Jakub D.:
Czy ma ktoś może „wycieczkowo samochodowe” doświadczenie i zna jakieś ciekawe trasy, miejsca które warto zwiedzić. Może są jakies samochodowe przewodniki dla żółtodziobów ;)
Po prostu niespecjalnie mam ochotę na wakacje w jakimś hotelu i leżenie plackiem przy basenie, dlatego chciałem wybrać się ze znajomymi poznać na własną rękę Hiszpanie i zjesc trochę tamtejszej kiełbasy :)
Dziękuję :)
Ja jadę na południe w październiku. Będzie to mój pierwszy wyjazd do Hiszpanii i wybrałam biuro podróży. Co wcale nie znaczy, że będę leżeć plackiem przy hotelowym basenie:)))

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

No niby taaak :D ale wiesz - samemu troche taniej :)

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Jakub D.:
No niby taaak :D ale wiesz - samemu troche taniej :)

owszem, ale wiesz: sam facet, a sama dziewczyna to jednak różnica:)

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

;)
Ola Z.

Ola Z. Event Manager

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

absolutnie andaluzja:)

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

No okej :) To co tam na tej Andaluzji zwiedzic ? jakie miejscowosci ? :)
Ola Z.

Ola Z. Event Manager

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

http://www.andalucia.com/

sevilla

granada http://www.turgranada.es/?id_idioma=2

cordoba http://www.travelinginspain.com/cordoba.html

i oczywiście warto tez zobaczyć malage, zajrzeć do marbelli i cadiz
pojechać w góry sierra nevada

:)

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Calkowicie zgadzam sie z Ola:)

Dla mnie najpiekniejsza byla Granada. Alhambra - to koniecznie trzeba zobaczyc!
Sevilla tez jest bardzo piekna.
W Maladze i Cordobie niestety nie bylem...jeszcze:) Ale to moj nastepny wyjazd do Hiszpanii:)

Jak juz bedziesz na poludniu, to czemu nie zahaczyc o Gibraltar? Mozna wypatrzec Afryke, zrobic sobie zdjecie z malpa - magotem, a jak ktos lubi, to na samym szczycie wdrapac sie na brytyjskie dziala, mysle ze z czasow drugiej wojny swiatowej:)

Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Już się nie mogę doczekać, kiedy ja tak będę na forum pisać, co widziałam pięknego w Hiszpanii:)
Ktoś jeszcze się wybiera z Wrocławia? Może po powrocie zasiądziemy w Rynku i powspominamy?:)))
Krzysztof Ciuk

Krzysztof Ciuk Architekt Rozwiązań
- it Works SA
Zapraszam na
www.go-bar...

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Ja po kilku wizytach w Barcelonie, a także pojedynczych wyprawach m.in. do Walencji, Madrytu czy Toledo tym razem wybieram się we wrześniu właśnie do Andaluzji. W planach Malaga, Cordoba, Granada, Sevilla, Kadyks, Gibraltar...Ech..już nie mogę się doczekać :-)
Anna K.

Anna K. Doktor Nauk Prawnych
/ Prawnik/ Kierownik
Studiów Podyplo...

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

ja rowniez polecam Andaluzje!!! obowiazkowo trzeba zobaczyc!!
Granada, Sevilla, Malaga, no i costa del sol!!! przepiekne miejsca!!
Alicja W.

Alicja W. Specjalista ds.
reklamacji

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Jakubie,

My dwa lata temu zrobilismy taką samą wycieczkę: samolotem do Girony, a potem autem wzdłoż wybrzeża az do Jerez de la Frontiera. Wszytsko co po drodze było warte zobaczenia. Sevillę wówczas ze względu na ograniczenia czasowe odpóśilismy, ale wrócilismy do niej w zeszłym roku i całę szzcęście.
Polacam taka trasę, droga dobra, z noclegami nie ma kłopotu- my wybraliśmy namiot.

Temat: Hiszpania -Ciekawe miejsca do zwiedzania oraz trasy by do...

Nie wiem czy jest sens z Barcelony zjeżdżać na samo południe Hiszpanii. Gdybyś miał na tę wycieczke miesiąc - wtedy tak!
W dwa tygodnie planując jeszcze postój w Barcelonie sugerowałbym raczej pozostanie na północy, tak żeby poczuć smak Hiszpanii.
Barcelona, Girona, Pals co najwyżej Walencja, Sagunto, zalane jaskinie w Valle de Uxo, gdzie pływa się łódką.
Andaluzja jest piękna, ale raczej zostaw ją sobie na "drugi raz".

Następna dyskusja:

Miejsca do zwiedzania i tan...




Wyślij zaproszenie do