konto usunięte

Agnieszka Wojewoda

Agnieszka Wojewoda Tam dom twój gdzie
kot twój

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

SEBASTIAN, MICHAł M.:
Agnieszka W.:
Sebastianie, ktoś musi to powiedzieć.

Kobiet się nie da zrozumieć. Nawet my siebie często nie rozumiemy (a przecież mamy więcej połączeń w mózgu niż Wy, mężczyźni). Jeśli mi nie wierzysz, posłuchaj francuskiego pisarza:

"Mężczyzna może wiele lat przeżyć z kobietą i nie zrozumieć jej. Będzie ją kochał, ale nie zrozumie."
Pierre la Mure

Więc jak już znajdziesz taką, którą zechcesz zabrać do tego mieszkanka, to po prostu ją kochaj, bo próby zrozumienia są bez sensu ;)
mamy zwyciezce

Hehe to kiedy mogę odebrać nagrodę? ;)

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Mężczyzna myśli, że wie, a kobieta wie, że wie

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

SEBASTIAN, MICHAł M.:
Oddam gratis i pokryje podatek od darowizny z własnej kieszeni, ba nawet wyposaze to mieszkanie i jeszcze zlece architektowi zaprojektowanie wedle indywidualnego gustu osoby ktora je otrzyma i takze pokryje koszty, oplace je na 10 lat z gory za wszelkie koszty eksploatacyjne i administracyjne.

Mieszkanie : 120 mkw w kameralnej inwestycji do wyboru : ul. Okopowa , Wilanow , Srodmiescie . Dodatkowo ogrodek na 17 kondygnacji na dachu zimowy i letni o lacznej powierzchni 70 mkw [ po 35 mkw kazdy ]

Jedynie wymagane jest jedno . Zrozumieć kobiety a zeby urozmaicić prosze takze o odpowiedz na pytanie czego pragna kobiety.


Czego pragną kobiety? Takiego mieszkania, bo od września nie mam gdzie mieszkać. Po 6 latach musze się wyprowadzić z aktualnie wynajmowanego. To ja się ustawiam w kolejce :-)

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Czy nagroda może zostać przyznana pośmiertnie?
Józef Bocheński, W.
Opowiada się często o gwałceniu kobiet przez żołnierzy. Nie wątpię, że są jakieś dzikusy, które tak postępują. Ale normalny europejski żołnierz kobiet nie gwałci, nie dlatego by był szczególnie uczciwy, albo wstrzemięźliwy pod tym względem, ale dlatego, że żadnej kobiety na wojnie gwałcić nie potrzeba; wszystkie, albo prawie wszystkie, od wielkich pań do prostych dziewcząt wiejskich są do dyspozycji żołnierzy. Mówię z własnego przyjemnego doświadczenia. Dodam, że wiem nawet, dlaczego tak jest, kobiety są łatwe na wojnie, bo zdają się wyczuwać, że ludzie giną i instynktownie jakby chciały naprawić straty.

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Kobiety nie pragną, sprawiają tylko takie wrażenie. Ich wybory, zachowania są podporządkowane celowi nadrzędnemu mylnie nazywanemu przez znawców tematu szczęściem.
W tej wędrówce do szczęścia są zawsze nieszczęśliwe, to sprawia, że czują się spełnione... podobnie jak poeci. Kobiety MUSZą BYć NIESZCZęśLIWE, CIERPIąCE, ZBAWIAJąCE śWIAT.

Można zatem nazwać kobiety poetkami, tylko każda z nich pisze jeden wiersz - życie.
Agnieszka Wojewoda

Agnieszka Wojewoda Tam dom twój gdzie
kot twój

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Marcin Joachim M.:
Kobiety nie pragną, sprawiają tylko takie wrażenie. Ich wybory, zachowania są podporządkowane celowi nadrzędnemu mylnie nazywanemu przez znawców tematu szczęściem.
W tej wędrówce do szczęścia są zawsze nieszczęśliwe, to sprawia, że czują się spełnione... podobnie jak poeci. Kobiety MUSZą BYć NIESZCZęśLIWE, CIERPIąCE, ZBAWIAJąCE śWIAT.

Można zatem nazwać kobiety poetkami, tylko każda z nich pisze jeden wiersz - życie.

Dżizas albo poznałeś jakieś dziwne kobiety, albo ktoś Ci jakichś niesamowitych głupot naopowiadał! Nie przeczę, są takie kobiety i niestety znam takie. Ale facetów też takich znam.

I właściwie bawi mnie to trochę ;) Jeden Konrad, który za milijon kochał i cierpiał katusze chyba ludzkości wystarczy, ale niektórym nie da się tego wytłumaczyć. Zawsze znajdą się osoby, które wierzą, że ktoś musi płakać, aby śmiać się mógł ktoś... i niekoniecznie będą to kobiety.

Wierz mi, Marcinie, nie wszystkie kobiety są nieszczęśliwe, dążąc do szczęścia. Jest mnóstwo takich, które to szczęście odnajdują w samym dążeniu :) A tym cierpiącym i nieszczęśliwym każ otworzyć oczy :)

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Agnieszka W.:
Hehe to kiedy mogę odebrać nagrodę? ;)
widzę, że dalej nic się nie ruszyło...:)
Marek C.

Marek C. Application
Architect, Equifax,
Inc.

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

SEBASTIAN, MICHAł M.:
Jedynie wymagane jest jedno . Zrozumieć kobiety a zeby urozmaicić prosze takze o odpowiedz na pytanie czego pragna kobiety.

Kobiety ktore pragna Twojego majatku nie sa kobietami ktore bedziesz kochal. Jak chcesz poznac kobiete ktora pokochasz i ktora zrozumiesz, to nie afiszuj sie bogactwem.

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

kurcze ja sama siebie nie rozumiem więc sie nie martw mysle ze miliony facetów na tym swiecie ma ten sam problem co ty a mi jako kobiecie brakuje ciepłą czułosci i zainteresowania faceta moja osoba no i zeby był wierny ,kochający a reszta niewazna

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

SEBASTIAN, MICHAł M.:
Oddam gratis i pokryje podatek od darowizny z własnej kieszeni, ba nawet wyposaze to mieszkanie i jeszcze zlece architektowi zaprojektowanie wedle indywidualnego gustu osoby ktora je otrzyma i takze pokryje koszty, oplace je na 10 lat z gory za wszelkie koszty eksploatacyjne i administracyjne.

Mieszkanie : 120 mkw w kameralnej inwestycji do wyboru : ul. Okopowa , Wilanow , Srodmiescie . Dodatkowo ogrodek na 17 kondygnacji na dachu zimowy i letni o lacznej powierzchni 70 mkw [ po 35 mkw kazdy ]

Jedynie wymagane jest jedno . Zrozumieć kobiety a zeby urozmaicić prosze takze o odpowiedz na pytanie czego pragna kobiety.

Witam
Bardzo ciekawa zabawa ;), aż się chce dołączyć. Oczywiście znam odpowiedź. Przez dwadzieścia lat medytowałem w sklepie z pluszakami, potem odwiedziłem Kirgistan i Chiny, w końcu trafiłem na wielkiego mistrza, który od 143 lat mieszkał na górze. Dotarłem do niego z tym samym pytaniem, zadałem je i uzyskałem konkretną odpowiedź.
Zanim odpowiem zauważę, że kwestie metodyki są totalnie nieuregulowane:
1 Nie ustalono, kto będzie oceniał wartość/jakość/zasadność odpowiedzi.
2 Nie ustalono według jakich parametrów dokona się ocena.
Wniosek: wedle "widzimisia". To może znaczyć, że każdy z zabierających głos w dyskusji miał rację. Albo i nie, bo ja znam odpowiedź.
A teraz chwila, na którą Waćpan czekał. Otóż ów wielki mistrz odpowiedział mi na takie pytanie tymi słowy: Kobiety pragną stresafy .
Mieszkanie proszę przeznaczyć na Fundację Stresafo (coś jak stresafa, tylko bardziej popolupo)
;)Noren M. edytował(a) ten post dnia 01.08.07 o godzinie 16:37
Agnieszka Wojewoda

Agnieszka Wojewoda Tam dom twój gdzie
kot twój

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Noren M.:

A teraz chwila, na którą Waćpan czekał. Otóż ów wielki mistrz odpowiedział mi na takie pytanie tymi słowy: Kobiety pragną stresafy .
Mieszkanie proszę przeznaczyć na Fundację Stresafo (coś jak stresafa, tylko bardziej popolupo)

Jaaaaa że też nikt na to nie wpadł... A to takie oczywiste przecież!

Ale za późno, ja już wygrałam ;) Tylko dalej czekam na nagrodę ;)

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Bylem wczoraj w Furkocie; Al. Jana Pawła II 52/54
i wiem już czego pragną kobiety, wszystkim ciekawym polecam wizytę, odpowiedź znajduje sie w karcie dań ;)

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

Agnieszka W.:
Noren M.:

A teraz chwila, na którą Waćpan czekał. Otóż ów wielki mistrz odpowiedział mi na takie pytanie tymi słowy: Kobiety pragną stresafy .
Mieszkanie proszę przeznaczyć na Fundację Stresafo (coś jak stresafa, tylko bardziej popolupo)

Jaaaaa że też nikt na to nie wpadł... A to takie oczywiste przecież!

Ale za późno, ja już wygrałam ;) Tylko dalej czekam na nagrodę ;)

;)
touche, Waćpannie
Aleksandra K.

Aleksandra K. Head of Channel
Activation and
Category Management

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

SEBASTIAN, MICHAł M.:
zawsze jest o zle wycisnieta paste do zebow a raczej o tubke pasty
to wszystko wiemy

ale jak pisalem

mieszkanie dostanie ten kto udowodni ze wie czego pragna i ze rozumie kobiety

Mój mąż wie:-)

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

SEBASTIAN, MICHAł M.:
Oddam gratis i pokryje podatek od darowizny z własnej kieszeni, ba nawet wyposaze to mieszkanie i jeszcze zlece architektowi zaprojektowanie wedle indywidualnego gustu osoby ktora je otrzyma i takze pokryje koszty, oplace je na 10 lat z gory za wszelkie koszty eksploatacyjne i administracyjne.

Mieszkanie : 120 mkw w kameralnej inwestycji do wyboru : ul. Okopowa , Wilanow , Srodmiescie . Dodatkowo ogrodek na 17 kondygnacji na dachu zimowy i letni o lacznej powierzchni 70 mkw [ po 35 mkw kazdy ]

Jedynie wymagane jest jedno . Zrozumieć kobiety a zeby urozmaicić prosze takze o odpowiedz na pytanie czego pragna kobiety.
Zależy jaka to będzie kobieta.... Szukaj, może znajdziesz i sam będziesz wiedział, że to ta właściwa i .... zrozumiesz ją:-)

Miłego szukania....

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

nie szukaj, nic na siłę... będziesz wiedział, że to ta, gdy się pojawi... i nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem jej... tylko nie graj i nie kreuj się na kogoś kim nie jesteś... :)
Anna Orzechowska

Anna Orzechowska Key Account Manager,
Internet Designers

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !

czuly troskliwy
opiekunczy spontaniczny, uparty, sarkastyczny uwazajacy ze mezczyzna to nie tylko okreslenie plci a raczej osoba nacechowana zaradnoscia i ambicja zyciowa wiedzaca czego chce od zycia, uwazajacy ze kobieta powinan byc trescia jego zycia oraz jego sensem , sluchajacy co ma do powiedzenia wspierajacy na duchu kiedy potrzeba ale nie ingerujacy w sprawy partnerki o ile sama tego nie poprosi bo jest duza kobieta niezalezna i nie trzeba jej wyreczac... poszukuje partnerki z ktora moglby cieszyc sie urokami zycia ...

Świetny PR.
:-)

konto usunięte

Temat: Dam Mieszkanie Gratis || 120 mkw ! ! !


Obrazek

Następna dyskusja:

Mieszkanie




Wyślij zaproszenie do