Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

PROTEST!

Stanowczo protestuję przeciwko ordynarnej grabieży, wręcz rozboju, jakiego dokonuje się co roku na obywatelach Rzeczypospolitej zabierając im 1 godzinę snu. Nie pozwólmy, aby mętne tłumaczenia władzy, że godzina owa zostanie nam oddana za pół roku zamydliły nam oczy. Marna dodatkowa godzina na jesieni nie może zrekompensować nam cierpień, jakich doznajemy na wiosnę!

Perfidia władzy sięga jednak jeszcze głebiej. Raz na 4 lata w sposób haniebny i podstępny dorzuca się nam dodatkowy dzień pracy 29 lutego. I znów mami się nas bełkotliwym majaczeniem, że zyskujemy dodatkowy sen, że czasem wypada to w weekend. To wszystko są żałosne ochłapy rzucane przez władze stłamszonemu tłumowi.

Wzywam wszystkich ludzi świadomych swoich praw do dołączenia się do ogólnonarodowego protestu.

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

ja też bojkotuję zmianę czasu!!! "no bo w końcu co kurcze blade" jak zwykł mawiać Mikołajek ;)
Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Marta G.:
ja też bojkotuję zmianę czasu!!! "no bo w końcu co kurcze blade" jak zwykł mawiać Mikołajek ;)

Ja nie bojkotuję. Ja kontestuję :)
Wojciech Ciesielski

Wojciech Ciesielski Kierownik działu
Administracji i IT

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Tak...
Dodajcie do tego, że przez tą "wyszydzoną" przez autora władzę, niektórzy zostają okrutnie pozbawieni możliwości obchodzenia urodzin przez kolejne 3 lata. ... czy to znaczy że starzeją się 4x wolniej??:D..

Zmiana czasu... hmm... z jednej strony godzinę wcześniej wstanę... ale za to mogę sobie odbić wieczorem i poimprezować dłużej :)

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

nie lubię przestawiać zegarków.
Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

[author]Stanisław

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Przemysław L.:
[author]Stanisław
Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

A czas sobie płynie banalnym tikitikitikitak...........tikitikitikitak............tikitikitikitak...........
Potrzebuję czegoś ostrego do poważenia wieczka w zegarku, żeby wyjąć baterię!

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Przemysław L.:
PROTEST!

Stanowczo protestuję przeciwko ordynarnej grabieży, wręcz rozboju, jakiego dokonuje się co roku na obywatelach Rzeczypospolitej zabierając im 1 godzinę snu. Nie pozwólmy, aby mętne tłumaczenia władzy, że godzina owa zostanie nam oddana za pół roku zamydliły nam oczy. Marna dodatkowa godzina na jesieni nie może zrekompensować nam cierpień, jakich doznajemy na wiosnę!

Perfidia władzy sięga jednak jeszcze głebiej. Raz na 4 lata w sposób haniebny i podstępny dorzuca się nam dodatkowy dzień pracy 29 lutego. I znów mami się nas bełkotliwym majaczeniem, że zyskujemy dodatkowy sen, że czasem wypada to w weekend. To wszystko są żałosne ochłapy rzucane przez władze stłamszonemu tłumowi.

Wzywam wszystkich ludzi świadomych swoich praw do dołączenia się do ogólnonarodowego protestu.
To dzis dopiero zmieniacie czas?
hhmmm u nas juz dawno zmienili hej:0
Artur Kwiatkowski

Artur Kwiatkowski Front-end developer

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Panie Przemysławie oddaje pokłon i przyłączam się do protestu ;)

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Ja już zmieniłem ;)
Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Artur K.:
Panie Przemysławie oddaje pokłon i przyłączam się do protestu ;)

Panie Arturze!
Gratuluję pięknych kontaktów.
Prawdziwy z Pana kolekcjoner :))Przemysław Lisek edytował(a) ten post dnia 25.03.07 o godzinie 00:13
Artur Kwiatkowski

Artur Kwiatkowski Front-end developer

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Przemysław L.:
Artur K.:
Panie Przemysławie oddaje pokłon i przyłączam się do protestu ;)

Panie Arturze!
Gratuluję pięknych kontaktów.
Prawdziwy z Pana kolekcjoner :))Przemysław Lisek edytował(a) ten post dnia 25.03.07 o godzinie 00:13

Oj tam, ta kwestia akuratnio niesie za sobą pewnego rodzaju plan, który mam ułożony w głowie i jestem w trakcie jego przelewania na papier/uml, no ale że tak powiem, złapałem jak zostałem odebrany - nie szkodzi ;)

Na znak jednak protestu, zasięgnijmy ludu po nasze podręczne młoteczki i oddajmy hołd racji większości katując nasze zegarki do upadłego, uczyńmy to wszyscy, uczyńmy to o ustalonej godzinie a być może uda się nam odnieść zwycięztwo ;)))

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

wlasnie przesuneli mi czas:)
przed chwila mialam 2:00
a teraz juz 3:05:)))PODHALE Maria Gromska edytował(a) ten post dnia 25.03.07 o godzinie 03:07

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

No proszę, jak ten czas szybko leci:))))

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

karolina f.:
No proszę, jak ten czas szybko leci:))))
Polacy godzine krucej spicie:)))
Ewelina Karolina K.

Ewelina Karolina K. fajowa księgowa :)

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

witam po nowemu ale bardzo nie trzezwemu :)

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Ewelina Karolina .:
witam po nowemu ale bardzo nie trzezwemu :)
to ze kruuucej spalas tos mniej wyspana i kreci ci sie w glowce :))
ojjj to niedobrze:)PODHALE Maria Gromska edytował(a) ten post dnia 25.03.07 o godzinie 04:05

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Kurcze zaginęła mi godzina. Ciekawe czy mogę to zgłosić na policję? :>

konto usunięte

Temat: Dziś w nocy zmiana czasu

Wojciech G.:
Kurcze zaginęła mi godzina. Ciekawe czy mogę to zgłosić na policję? :>
Czemu u Was czas po dwoch tygodniach zmieniacie od naszego czasu ?
to jest niefer:((
a potem jak trzeba cofac zegar to w ten sam czas sie cofie co i u nas zglaszamy razem:)
hejjjj:0)PODHALE Maria Gromska edytował(a) ten post dnia 25.03.07 o godzinie 04:19

Następna dyskusja:

Co się komu w nocy* śni...




Wyślij zaproszenie do