Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

"Czym ja pachnę, pytasz się?
Jaki zapach wokół mnie?
Czym skropiłam się?
Świeżą łąką, polnym kwiatem
Pachnę wiatrem, kroplą deszczu
W kropli rosy się skąpałam
W promien slonca sie owilam
Tęczą barwna się okryłam
Jaki zapach w sobie nosze?
Możesz poczuć..........Pachnę Tobą................"

Wiosna u nas, wiosna chyba wszędzie... wkrótce wszystko pachniec będzie... a najbardziej wąchac pragnę Ciebie... czym Ty pachniesz? pachnij dla mnie...
Kasia Smyk

Kasia Smyk psycholog

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

a może być przyziemne Pret a Porter?
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

nie utożsamiam zapachów z nazwami...
a co powiesz o "Zapachu kobiety"?;)
może pomyslimy tu o naturalności, a ni etylko perfumach?;)

konto usunięte

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Racja, Piotrze. Zapach, nie perfuma, uwodzi.Izabela J. edytował(a) ten post dnia 24.03.07 o godzinie 17:33
Ewa B.

Ewa B. Finance Controller

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Wiatrem przyniesionym znad Wisły, który niesie już w sobie zapowiedź wiosny, pączkami magnolii gotowymi do tego, by pęknąć i ukazać swe wnętrze, bukietem żonkili... Piękny czas.
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Rozmarzam się coraz bardziej...
proszę o więcej i więcej...;)
Łukasz Marczak

Łukasz Marczak zawsze gotów na nowe
wyzwania

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

zapach kobiety... ciekawe że każda kobieta pachnie inaczej a gdy dobierze do tego odpowiedni perfum podkreslający aromat jej skóry niektórzy mężczyźni gotowi oszaleć i wtedy nie liczy się dla nich to czy kobieta ma zgrabne nogi, mały/duży biust, wielki nos czy zarost :)
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Łukasz M.:
zapach kobiety... ciekawe że każda kobieta pachnie inaczej a gdy dobierze do tego odpowiedni perfum podkreslający aromat jej skóry niektórzy mężczyźni gotowi oszaleć i wtedy nie liczy się dla nich to czy kobieta ma zgrabne nogi, mały/duży biust, wielki nos czy zarost :)


Prawda? a stereotypy mówią, że my tylko patrzymy na nie... że tylko nas pociąga to i owo... co widzimy...
Łukasz Marczak

Łukasz Marczak zawsze gotów na nowe
wyzwania

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

sparwdzone empirycznie :)
Mój kolega swojego czasu zaczął wariwac w lokalu i szukac kobiety która obok niego przeszła, nie wiedział jak ona wygląda bo jej nie zauważył ale był gotów rodzić jej dzieci tak podziałał na niego sam jej zapach.

Ja natomiast od jakiegos czasu unikam mojej przyjaciółki która zakupiła sobie perfum doskonale podkreslający zapach jej skóry, przez co mam problemy z nawiazaniem z nią rozmowy bo jedyne co mi w głowie huczy to krew :) oby ten perfum szybko jej się skoczył!!! swoja droga od kiedy go uzywa liczba facetów zapraszających ją na randki czterokrotnie wzrosła
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Łukasz M.:
Ja natomiast od jakiegos czasu unikam mojej przyjaciółki która zakupiła sobie perfum doskonale podkreslający zapach jej skóry, przez co mam problemy z nawiazaniem z nią rozmowy bo jedyne co mi w głowie huczy to krew :) oby ten perfum szybko jej się skoczył!!! swoja droga od kiedy go uzywa liczba facetów zapraszających ją na randki czterokrotnie wzrosła

Powiedz jej to! Zawsze coś wskórasz - w jedną lub drugą stronę;)
Łukasz Marczak

Łukasz Marczak zawsze gotów na nowe
wyzwania

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

już powiedziałem to wredota jedna wyjęła fiolkę z torebki i sie jeszcze bardziej nią wypryskała... Grrrrr
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Łukasz M.:
już powiedziałem to wredota jedna wyjęła fiolkę z torebki i sie jeszcze bardziej nią wypryskała... Grrrrr

To znak, że Twoja bijąca krew jest w zgodzie z jej krwią:D do dzieła facet!
Łukasz Marczak

Łukasz Marczak zawsze gotów na nowe
wyzwania

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

oj niet pomimo że w temacie fuck friends wypowiedziałem się raczej za istnieniem czegos takiego to sam niejestem skory do takich motywów . Pod tym wzgledem jestem raczej tradycjonalistą podstawa to zwiazek a w tym przypadku to nie mozliwe bo skoczyłby sie dla mnie popełnieniem sepuku za pomoca nici dentystycznej:) to tak jak z połaczeniem tony plastyku z zapalnikiem czasowy, pasują do siebie ale gdy raz zaskoczą skutki sa opłakane;)Łukasz Marczak edytował(a) ten post dnia 24.03.07 o godzinie 19:21
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

kto wie, kto wie...

Niewiasty drogie, dajcie nam poczuc tu Waszą rozkoszną woń...
Łukasz Marczak

Łukasz Marczak zawsze gotów na nowe
wyzwania

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

no właśnie ;)
Katarzyna G.

Katarzyna G. Kierownik
Administracyjny,
MOPS Dębica

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Zapach skóry to coś co mój mąż u mnie lubi najbardziej. Uwielbiam perfumy, a on najbardziej kiedy może się do m,nie przytulić i poczuć mnie taka najbardziej naturalną. Rzeczywiście, zapach może zdziałać cuda .....
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Katarzyna G.:
Zapach skóry to coś co mój mąż u mnie lubi najbardziej. Uwielbiam perfumy, a on najbardziej kiedy może się do m,nie przytulić i poczuć mnie taka najbardziej naturalną. Rzeczywiście, zapach może zdziałać cuda .....


Oj, tak... i wielka mądrośc bije z Ciebie gdy dajesz się Mu w taki sposób jak lubisz...

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

i pomyślałam o filmie "Pachnidło"... zapach kobiety to nie tylko zapach jej skóry, to także zapach jej włosów.
Lubie pachnieć poranną mgłą i wieczorna rosą :)))
Piotr B.

Piotr B. Prąd ze Słońca

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

Paulina L.:
i pomyślałam o filmie "Pachnidło"... zapach kobiety to nie tylko zapach jej skóry, to także zapach jej włosów.
Lubie pachnieć poranną mgłą i wieczorna rosą :)))

eeetam, "Pachnidło":(
"Jasminum" jest dużo bardziej ciekawy w tym względzie:)
Piotr Wyleżoł

Piotr Wyleżoł Specjalista ds.
Zamówień Publicznych

Temat: Sycic się Twym zapachem o Piękna...

uwielbiam zapach mojej kobietki, zwłaszcza wieczorem tuż przed snem, cudownie się zasypia z nosem wypełnionym takim ciepłem, bliskością, dziwne jej zapach łatwiej jest mi opisać uczuciami niż nazwami zapachów :)

«

liczba

|

MOJE WADY

»


Wyślij zaproszenie do