Temat zamknięty.

Polityka na GL.

Polityka na GL.

Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Polityka na GL.

Witam wszystkich,

Od dnia dzisiejszego wszelkie tematy stricte związane z polityką (tzn. takie które bezpośrednio dotyczą polityki a pośrednio innej tematyki) proszę tworzyć w grupie Polityka dostępnej pod adresem :
http://www.goldenline.pl/grupa/polityka

Jak wiemy polityka jest czymś co może się wiązać właściwie z każdą dziedziną życia. Od tego co jemy (i za ile) po cenę benzyny a więc i dojazdów do pracy etc. Jednak prosiłbym aby w tym dziale ograniczyć pisanie o polityce i skupić sie jedynie na tych wydarzeniach które są bardziej związane z pracą niż spór między jednym politykiem a drugim, aferą łóżkową trzeciego czy rozmyślania o tym kto był fajniejszy ten czerwony czy ten zielony. Jeśli miało miejsce jakieś wydarzenie które np. wpłynie na zmianę prawa pracy bądź np. odbije się na przedsiębiorcach wtedy forum GL - Ogólne przyjmie taki temat z przyjemnością. Z pozostałymi zapraszam na forum Polityka

pozdrawiam,
Arvind

ps. tematy dotyczące polityki które w tej chwili żyją na forum GL-Ogólne do czasu przywrócenia możliwości przenoszenia tematów tu pozostaną. Wszystkie inne które powstaną od tej chwili nie będą się stosowały do tej wiadomości będą kasowane. Decyzje w tej sprawie będzie podejmowała administracja GL (w tym ja).

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

i bardzo słusznie!!! już mnie zaczynało mdlić...
Witold F.

Witold F. Magazyn
"Kontrateksty",publi
systa,dziennikarz,cz
asem urzę...

Temat: Polityka na GL.

...oraz inne służby porządkowe:)))))

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

to nuda tu zapanuje...

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

[author]Stanisław
Joanna Z.

Joanna Z.
www.facebook.com/Omo
lokko

Temat: Polityka na GL.

"ciekawe badanie na studentach, ile można wypić" a dla postu o takim temacie rozumiem GL Ogolne to idealne mijejsce? Rzeczywiscie-odnosi sie w kwestii prawa pracy do samego sedna sprawy.

ps. zeby byla jasnosc - nie mam nic do ww tematu - nawet tam nie zajrzalam, bo temat mnie nie zainteresowal. Ot... po prostu ...
Witold F.

Witold F. Magazyn
"Kontrateksty",publi
systa,dziennikarz,cz
asem urzę...

Temat: Polityka na GL.

Joanna Z.:
"ciekawe badanie na studentach, ile można wypić" a dla postu o takim temacie rozumiem GL Ogolne to idealne mijejsce? Rzeczywiscie-odnosi sie w kwestii prawa pracy do samego sedna sprawy.

ps. zeby byla jasnosc - nie mam nic do ww tematu - nawet tam nie zajrzalam, bo temat mnie nie zainteresowal. Ot... po prostu ...


a to ja zajrzę, pić mi się akurat zachciało:)

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

no i dobrze ;)

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

samobójstwo ogólnego?

Stan K.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Polityka na GL.

skasowane 4.
ostrzegałem.
to takie trudne przejść do innego działu?
Krzysztof Z.

Krzysztof Z. SEO / SEM
websukces.net - w
tym miejscu piszemy
coś mądre...

Temat: Polityka na GL.

Arvind J.:

ps. tematy dotyczące polityki które w tej chwili żyją na forum GL-Ogólne do czasu przywrócenia możliwości przenoszenia tematów tu pozostaną. Wszystkie inne które powstaną od tej chwili nie będą się stosowały do tej wiadomości będą kasowane. Decyzje w tej sprawie będzie podejmowała administracja GL (w tym ja).

nie lepiej zamiast kasować od razu przenosić ? kasowanie jakoś za bardzo przypomina "nożyczki cenzora"
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Polityka na GL.

tłumaczyłem że tymczasowo nie ma takiej opcji jak "przenieś". Odsyłam do przeczytania pierwszego postu w tym temacie.



ps. tematy dotyczące polityki które w tej chwili żyją na forum GL-Ogólne do czasu przywrócenia możliwości przenoszenia tematów tu pozostaną. Wszystkie inne które powstaną od tej chwili nie będą się stosowały do tej wiadomości będą kasowane. Decyzje w tej sprawie będzie podejmowała administracja GL (w tym ja).
Krzysztof Z.

Krzysztof Z. SEO / SEM
websukces.net - w
tym miejscu piszemy
coś mądre...

Temat: Polityka na GL.

Arvind J.:
tłumaczyłem że tymczasowo nie ma takiej opcji jak "przenieś". Odsyłam do przeczytania pierwszego postu w tym temacie.



ps. tematy dotyczące polityki które w tej chwili żyją na forum GL-Ogólne do czasu przywrócenia możliwości przenoszenia tematów tu pozostaną. Wszystkie inne które powstaną od tej chwili nie będą się stosowały do tej wiadomości będą kasowane. Decyzje w tej sprawie będzie podejmowała administracja GL (w tym ja).

więc aby uniknąć posądzenia o cenzure należałoby sie wstrzymać z cięciem do momentu uruchomienia opcji "przenieś"

Poza tym forum polityka jest jako podforum do którego należy się zapisać , forum ogólne jest forum domyślnym może tak ponieważ tematy polityczne są kontrowersyjne i popularne należałoby nadać forum politycznemu równorzędną rangę z forami głównymi ??
tylko rodzi się pytanie czy właściciele GL bedą na tyle odważni ???Krzysztof Z. edytował(a) ten post dnia 25.05.07 o godzinie 10:45

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

Misio Kobus założył Politykę, więc raczej nie liczył bym na standarty :P
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Polityka na GL.

tak, z pewnością zostaniemy posądzeniu o cenzurę przez tych którzy nie czytują zasad danego działu. Nie oznacza to jednak że pozwolimy aby był to powód dla którego mamy zezwalać na łamanie tych zasad. Wystarczy przecież kliknąć link do grupy Polityka i po problemie.

konto usunięte

Temat: Polityka na GL.

regulowac, kanalizowac, wychowywac!

cześc Arvind :)
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Polityka na GL.

Poza tym forum polityka jest jako podforum do którego należy się zapisać , forum ogólne jest forum domyślnym może tak ponieważ tematy polityczne są kontrowersyjne i popularne należałoby nadać forum politycznemu równorzędną rangę z forami głównymi ??
tylko rodzi się pytanie czy właściciele GL bedą na tyle odważni ???
Grupa Polityka póki co nie będzie grupą równorzędną bo Polityka nie jest dziedziną z którą wiążemy przyszłość rozwoju GL ale jest nią np. praca, kariera, business i inne tematy w tym obszarze.
Hej Patryk :)Arvind Juneja edytował(a) ten post dnia 25.05.07 o godzinie 10:49
Majka W.

Majka W. Specjalista ds.
turystyki, El-Camino

Temat: Polityka na GL.

Arvind J.:
Poza tym forum polityka jest jako podforum do którego należy się zapisać , forum ogólne jest forum domyślnym może tak ponieważ tematy polityczne są kontrowersyjne i popularne należałoby nadać forum politycznemu równorzędną rangę z forami głównymi ??
tylko rodzi się pytanie czy właściciele GL bedą na tyle odważni ???
Grupa Polityka póki co nie będzie grupą równorzędną bo Polityka nie jest dziedziną z którą wiążemy przyszłość rozwoju GL ale jest nią np. praca, kariera, business i inne tematy w tym obszarze.
Hej Patryk :)Arvind Juneja edytował(a) ten post dnia 25.05.07 o godzinie 10:49

czyli najlepiej dać userom po łapach. A linijkę odpowiedzio giętką się posiada?
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Polityka na GL.

Maju, stworzenie takiego tematu i podjęcie takiej decyzji nie jest dla nas proste. Po Twoim pytaniu wnioskuję że skoro krytykujesz to chyba masz ku temu jakieś argumenty?

a "po łapach" dostają tylko Ci którzy nie potrafią się dostosować do bardzo prostej zasady. Tematy opisane w pierwszym poście tego tematu piszemy w dziale polityka. koniec.



Wyślij zaproszenie do