konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

http://www.milosierdzie-boze.com/

strona ta ma bardzo bliskie powiazania z niebem za pomoca specjalnego oprogramowania - tak bliskie ze sa w stanie powiadomic cie mailowo o zblizajacym sie koncu swiata juz z 6h wyprzedzeniem, cobys sie wyspowiadal, odprawil pokute i poszedl prosto na lono abrahama.

mozesz tu tez upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zamiescic prosby do boga a on je przeczyta i pomoze.

ostatni ciekawy wpis, ktory tam byl:

"Mój sąsiad jest prywaciarzem, zarabia dużo pieniędzy i nie chodzi na mszę. Chciałbym, żeby zaginął. Proszę o zawał dla niego, albo coś w ten deseń, w każdym razie, żeby to wyglądało naturalnie. Modle się o jego śmierć codziennie w kościele na mszy. Mam nadzieję, iż Jezus nieskończony w swym miłosierdziu z pewnością mi pomoże. Dziękuję, z Bogiem"

teraz czekamy w napieciu na wykonanie tego sprawiedliwego wyrokukanya krongboon edytował(a) ten post dnia 16.04.07 o godzinie 22:29

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

to GL...:)

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

nie szczegolnie, ogolnie

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

trąby?
Victoria W.

Victoria W.
www.weinsteinwelc.co
m

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

Boskie sa te przepowiednie;-)
Robert D.

Robert D. dążyć, drążyć,
drażnić

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

kanya k.:
http://www.milosierdzie-boze.com/

strona ta ma bardzo bliskie powiazania z niebem za pomoca specjalnego oprogramowania - tak bliskie ze sa w stanie powiadomic cie mailowo o zblizajacym sie koncu swiata juz z 6h wyprzedzeniem, cobys sie wyspowiadal, odprawil pokute i poszedl prosto na lono abrahama.

mozesz tu tez upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zamiescic prosby do boga a on je przeczyta i pomoze.

ostatni ciekawy wpis, ktory tam byl:

"Mój sąsiad jest prywaciarzem, zarabia dużo pieniędzy i nie chodzi na mszę. Chciałbym, żeby zaginął. Proszę o zawał dla niego, albo coś w ten deseń, w każdym razie, żeby to wyglądało naturalnie. Modle się o jego śmierć codziennie w kościele na mszy. Mam nadzieję, iż Jezus nieskończony w swym miłosierdziu z pewnością mi pomoże. Dziękuję, z Bogiem"

teraz czekamy w napieciu na wykonanie tego sprawiedliwego wyrokukanya krongboon edytował(a) ten post dnia 16.04.07 o godzinie 22:29


a mnie sie wydaje ze pani nabijanie sie z religii to przejaw wojujacego antykleryklizmu.

osobiscie uwazam ze jest to niesmaczne. zenujace.

nikt tu nie nabija sie z hinduskich bogin, buddyjskich mnichow oraz nie maluje karykatur mahometa.

czytalem juz pani pozytywne opinie na temat ustroju, ktory w kambodzy doprowadzil do smierci 1/3 spoleczenstwa. mam tylko taka nadzieje ze pani antyreligijne wystapienie nie jest nakazem z KC. Choc nie wykluczam dzialania 3-go wcielenia Lenina, ktore to zamieszkuje Poznan w osobie Piotra S.

zal mi pani.
Bartosz Czach

Bartosz Czach Bezrobotny inżynier

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

Czytając pierwszego posta poczułem się jakbym słuchał Family Radio (to podobno rozgłośnia należąca do sekty).

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

panie zmiluj sie nad moja duszyczka - ja do kosciolka codzien rano!

moje poglady na temat kambodzy i podobnych krajow mogles pewnie tez przy okazji przeczytac - wiec nie naginaj, nie mam z zadnym panstwem i z zadna partia nic do czynienia.

nie mam nic przeciw nabijaniu sie z kazdej, jakiejkolwiek religii - prosze przelec sie po boginiach, mnichach i mahomeciekanya krongboon edytował(a) ten post dnia 02.05.07 o godzinie 16:08
Bartosz Czach

Bartosz Czach Bezrobotny inżynier

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

Przepraszam. Powiedziałem tylko co odczułem po pierwszych słowach.
Lepiej już nic nie powiem.
Sławek Wójcik

Sławek Wójcik Jeśli masz temat do
omówienia,
zapraszam. 10 lat
zajmuję ...

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

kanya k.:
http://www.milosierdzie-boze.com/

strona ta ma bardzo bliskie powiazania z niebem za pomoca specjalnego oprogramowania - tak bliskie ze sa w stanie powiadomic cie mailowo o zblizajacym sie koncu swiata juz z 6h wyprzedzeniem, cobys sie wyspowiadal, odprawil pokute i poszedl prosto na lono abrahama.

mozesz tu tez upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zamiescic prosby do boga a on je przeczyta i pomoze.

ostatni ciekawy wpis, ktory tam byl:

"Mój sąsiad jest prywaciarzem, zarabia dużo pieniędzy i nie chodzi na mszę. Chciałbym, żeby zaginął. Proszę o zawał dla niego, albo coś w ten deseń, w każdym razie, żeby to wyglądało naturalnie. Modle się o jego śmierć codziennie w kościele na mszy. Mam nadzieję, iż Jezus nieskończony w swym miłosierdziu z pewnością mi pomoże. Dziękuję, z Bogiem"

teraz czekamy w napieciu na wykonanie tego sprawiedliwego wyrokukanya krongboon edytował(a) ten post dnia 16.04.07 o godzinie 22:29

Zadziwiające, że trudniej wierzyć w miłosierdzie i oddanie chrześcijanina, niż w brednie tego typu. Czemu nie są tu prezentowane prawdy na temat religii, a jedynie brednie? W jakim celu Pani to przytoczyła? To jakiś papierek lakmusowy? Wyznacznik?

hmmm... a może to tylko taki mały, malutki żart :)) och..
Robert D.

Robert D. dążyć, drążyć,
drażnić

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

kanya k.:
nie mam nic przeciw nabijaniu sie z kazdej, jakiejkolwiek religii

nie mam nic przeciw nabijaniu sie z kazdej, jakiejkolwiek religii - prosze przelec sie po boginiach, mnichach i mahomecie

a jesli ktos nie ma nic przeciwko szydzeniu z innych narodowosci i ras - to znaczy ze moze sobie szydzic z chinczykow, tajow i khmerow ile sie da??

Kultura wymaga szacunku dla innych. Dla ich religii, pochodzenia, tozsamosci, itd.

Ale ja takze znam komunistyczny sposob postrzegania swiata.

Wiecie towarzyszko, idealnie pasujecie do stachanowskich metod, Moczara i hasel "syjonisci do syjamu". Swietnie sie wpisujecie, wiecie, w ten ideologiczny kanon materializmu dialektycznego. Tylko jak wy sobie dajecie rade w tym zepsutym zachodnim kraju? Prezes przeciez mowil aby plusy nie przyslonily wam minusow.Robert D. edytował(a) ten post dnia 17.04.07 o godzinie 12:35

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

milosierdzie boze, boginie, mnisi czy mahomet nie maja nic do czynienia z nacjonalizmem czy rasizmem - maja natomiast, i owszem, z wierzeniami religijnymi.

a jak tu wsadziles antysemityzm i moczara?
Dorota G.

Dorota G. Senior Designer

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

o masz. co to za sekta kolejna!? ludzie maja fantazje w tworzeniu religii. zajeliby sie jakas robota, czy rzeczywisice pomaganiem innym, bylby pozytek jakis. Straszne.

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

oj będzie jazda...

cytat z podanej strony:
Wiara i modlitwa czynią cuda. Ściągnij, wydrukuj ten Cudowny Obraz, zdjęcie za darmo i odmawiaj modlitwy jak podaję, a przekonasz się, że ten Cudowny obraz, zdjęcie wydaje zapachy i uzdrawia ludzi, na potwierdzenie tego że jesteśmy już na ziemi, że to jest prawda.
Proszę najechać myszką na obraz
i zobaczyć jego powiększenie, Końcowe dzieło malarza

co innego kultura, która wymaga szacunku do innych kultur czy religii a co innego walka z dwulicostwem i robieniem wody z mózgu ludziom.

ta strona mnie osobiście przeraża... a jeszce bardziej przeraża mnie fakt, że sa tacy co w te brednie wierzą. kanya miała rację pietnując te dyrdymały ale z tym prawem do nabiajania przesadziłaś...

bo to Koledzy drodzy nie była szydera z religii. zawartość treściowa tejh strony koło religii, która twierdzi, że głosi nawet nie leżała
Sławek Wójcik

Sławek Wójcik Jeśli masz temat do
omówienia,
zapraszam. 10 lat
zajmuję ...

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

Agnieszka W.:
oj będzie jazda...

cytat z podanej strony:
Wiara i modlitwa czynią cuda. Ściągnij, wydrukuj ten Cudowny Obraz, zdjęcie za darmo i odmawiaj modlitwy jak podaję, a przekonasz się, że ten Cudowny obraz, zdjęcie wydaje zapachy i uzdrawia ludzi, na potwierdzenie tego że jesteśmy już na ziemi, że to jest prawda.
Proszę najechać myszką na obraz
i zobaczyć jego powiększenie, Końcowe dzieło malarza

co innego kultura, która wymaga szacunku do innych kultur czy religii a co innego walka z dwulicostwem i robieniem wody z mózgu ludziom.

ta strona mnie osobiście przeraża... a jeszce bardziej przeraża mnie fakt, że sa tacy co w te brednie wierzą. kanya miała rację pietnując te dyrdymały ale z tym prawem do nabiajania przesadziłaś...

bo to Koledzy drodzy nie była szydera z religii. zawartość treściowa tejh strony koło religii, która twierdzi, że głosi nawet nie leżała

No racja, racja, poniekąd racja :)

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

dziękuję, pozdrawiam :)
Anna K.

Anna K. szkolenia/projekty
(UE)

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

Agnieszka W.:
dziękuję, pozdrawiam :)


(Aga, mądra kobieto, piękny przypis!)
Aneta S.

Aneta S. Obecnie zajmuje się
gł. pisaniem i
rozliczaniem
projektów...

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

od kiedy Bóg komunikuje się z człowiekiem poprzez internet? to żenujące..

konto usunięte

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

dla bogow nie ma nic niemozliwego - czasami sa nawet w trzech osobach jednoczesnie
Aneta S.

Aneta S. Obecnie zajmuje się
gł. pisaniem i
rozliczaniem
projektów...

Temat: powiadomie cie 6h przed koncem swiata

kanya k.:
dla bogow nie ma nic niemozliwego - czasami sa nawet w trzech osobach jednoczesnie

3x1=1, tak?

Następna dyskusja:

Jak oceniamy/cie PRL?




Wyślij zaproszenie do