Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Chciałbym odpicować nieco moje wiosło, elektryka - Ibaneza RG 525 , japończyk już osiągnął pełnoletność.

No właśnie...ale komu to polecić ? Jakie są koszta poszczególnych operacji ?

Czekam na wszelkie wskazówki.

konto usunięte

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Moim zdaniem Witkowski w Raszynie robi kawal dobrej roboty. Ceny znajdzesz na jego stronach internetowych. Jako gosciu jest marudny ale naprawde zna sie na rzeczy. Pzdr. Tomek
Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Ekhm...zobaczyłem cennik i...chyba muszę założyć sobie jakiś fundusz, żeby zrobić gruntowny remont :P
Honorata Kożuchowska

Honorata Kożuchowska Właściciel, Agencja
Muzyczna
NIEZŁA-AGENTKA,
http://www.n...

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Jest także p. Witwicki, szczerze polecam!
mieszka w Złotoklosie koło W-wy
Niestety nie mam do niego aktualnego kontaktu, ale wyczytałam gdzieś, że można się z nim umówić/skontaktować przez sklep muzyczny Hołdysa.
Paweł B.

Paweł B. radość w pracy z
pracy

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

generalnie idz do Zbyszka i powiedz co Ci gra w duszy a uszyją Ci gitarkę :)))

konto usunięte

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Witwa jest jeszcze droższy od Witkowskiego, ale kolega ma racje, u Holdysa dadza Ci namiary na innych. Pzdr Tomek
Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Ok, dzięki wszystkim za info. Będę zaczynał więc swoją wędrówkę u Hołdysa :]

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Zdecydowanie polecam Piotra Witwickiego, piękne ustawił moje gitary. Orientacyjne koszty bez powaznych napraw to ok. 300 zł.
Tel. 022 726 92 93
Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Michał G.:
Zdecydowanie polecam Piotra Witwickiego, piękne ustawił moje gitary. Orientacyjne koszty bez powaznych napraw to ok. 300 zł.
Tel. 022 726 92 93

Mógłbyś napisać co między innymi było do zrobienia ? Pomoże mi to skalkulować koszty...Mi narazie głównie chodzi o regulację mostka, menzurę i w sumie mógłby przejrzeć bebechy, czy tam wszystko w porządku...

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Ustawił mi dwie gitary elektryczne i jedną akustyczną. Były to m.in. takie prace jak: korekcja gryfu - szlif progów, wyregulowanie mostka - tak żeby struny były stosunkowo nisko i nie brzęczały, menzury etc.
Generalnie mówiąc - miodzio - raz ustawił i do tej pory jest wszystko OK.
Z tego co wiem to Witwicki serwisuje gitary wielu znanym muzykom.
Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

No dobra, to muszę odłożyć jeszcze pare złotych i wybiorę się do niego. Głównie zależy mi na regulacji mostka i menzurze, szlif progów narazie może poczekać :P W przyszłości może lakier...

Dzięki za info

Pozdrawiam !
Kamil K.

Kamil K. Koordynator
Projektów MI - RBS

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Polecam pana Bogusława Poniatowskiego - nie ma chyba lepszego lutnika. Ten człowiek to mistrz w swoim fachu. No i świetny gitarzysta.
Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Kamil Koliński:
Polecam pana Bogusława Poniatowskiego - nie ma chyba lepszego lutnika. Ten człowiek to mistrz w swoim fachu. No i świetny gitarzysta.


Jakieś namiary ?
Adam R.

Adam R. Running Wild

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Najlepszy lutnik jest w Nowym dworze Mazowieckim - koleś robił min. wiosła dla ZZ-Top, ale za markę sie płaci. Namiary na pewno znajdziesz u Hołdysa.
Marcin Ługowski

Marcin Ługowski Student,
Politechnika
Warszawska

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Nie oczekuje cudów, a poza tym nie mogę sobie pozwolić na wydawanie fortuny... Właściwie to póki co mi się nie śpieszy i tak nie mam teraz dużo czasu na granie, ale chcę chociaż zacząć zbierać namiary, bo w końcu od czegoś trzeba zacząć :P Zaczynam więc już odkładać :]
Maciej J.

Maciej J. Senior Manager,
PricewaterhouseCoope
rs (PwC)

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Ja też polecam Witkowskiego w Raszynie - robiłem u niego gitarę i nie sprzedam jej za nic. Widziałem też efekty jego prac remontowych nad innymi wiosłami i było ok.

konto usunięte

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Muszę podreperować wiosło, wykonane przez zztopa. Do wymiany jest top klonowy, cała podstrunnica z markerami i bindingiem oraz siodełko i drobne zmniejszenie korpusu. Jak myślicie, ile mógłbym wydać u Witkowskiego? Nie chciał podawać ceny dopóki mu wiosła nie pokażę... jestem przygotowany na ok 2kpln.
Kamil K.

Kamil K. Koordynator
Projektów MI - RBS

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Marcin Ługowski:
Kamil Koliński:
Polecam pana Bogusława Poniatowskiego - nie ma chyba lepszego lutnika. Ten człowiek to mistrz w swoim fachu. No i świetny gitarzysta.


Jakieś namiary ?

503-877-683
Adam R.

Adam R. Running Wild

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Nadszedł przykry moment - najlepsze źródło informacji - sklep Zbyszka Hołdysa - niestety przechodzi do historii. Zamknięcie sklepu 31.12.2007 r. Jakiś zafajdany bank upatrzył sobie lokal na biuro maklerskie i kasa przeważyła. "Chwalcie potęgę pieniądza" :((((

Temat: Lutnik/Warszawa - kogo polecicie ?

Z warszawskich lutników polecam z czystym sumieniem Wojciecha Przybylskiego http://44guitars.com.

Po wizycie u niego zupełnie nowa gitara LTD Ouija przeistoczyła się w śpiewające, mega wygodne cudo!

polecam!

Następna dyskusja:

nauka gry warszawa




Wyślij zaproszenie do