Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Takie jest moje zdanie.
http://www.goldenline.pl/forum/gielda/708122/s/1#15664022Tomasz Brysiak edytował(a) ten post dnia 12.03.09 o godzinie 16:05

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

ostro :)

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Wiadomo, ze sie konczy...w koncu piatek!

A od poniedziałku od nowa! :D
Zbigniew Barski

Zbigniew Barski wpółwłaściciel,
Perspektive S.C.

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

No niedawno wyszliśmy z konsolidacji dołem ... chociaż w sumie w tych jakże nieprzewidywalnych czasach ... może masz rację.

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Tomasz Brysiak:
Takie jest moje zdanie.

daj jakieś argumenty.

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Tomasz Brysiak:
Takie jest moje zdanie.

Tomasz, przypominam ze w GE tez byłes troszkę zapakowany z oczekiwaniem na 15 $ a jest po 9.10 $ :)

spokojnie, bessa jeszcze się nie kończy, mimo ze rynek ignoruje złe dane. Nie krzyczałbym o koncu bessy dopóki rynek nieruchomosci w USA nie wyjdzie z dołka, ba, z dołu. Dopóki Citi i Boa szorują po dnie, dopóki AIG nie ogłosiło bankructwa(lub nie) etc - lepiej poczekać. Nawet jesli nastąpi 20-30% rally w górę, ostre jak rakieta, ciągle twierdzę, ze mamy bessę.
Marcin B.

Marcin B. Trybik ;)

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Tomasz Brysiak:
Takie jest moje zdanie.

Zgadam się, wiec kto jeszcze nie porobił zakupów, niech się spieszy :)
Nicholas Piotrowski

Nicholas Piotrowski contractor -
Objective C, PHP
(LAMP)

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Chcą dołować dżonego, ale słabo wychodzi, ja mam bardzo długą listę zakupów pewnie wszystkich spółek nie zdążę zakupić, taka okazja nie zdarza się często. Trzeba postępować odwrotnie jak krzyczą naganiacze. Dwa lata temu w gazetach pisali że gospodarka pędzi, nigdy nie było takiego optymizmu, zarobki rosną i krociowe zyski. Teraz media naganiają w przeciwnym kierunku, że armagedon blisko. To, że może spaść jeszcze z 50% to mam wliczone w ryzyko.
Marcin B.

Marcin B. Trybik ;)

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Nicholas Piotrowski:Dwa lata temu w gazetach pisali że gospodarka pędzi, nigdy nie było takiego optymizmu, zarobki rosną i krociowe zyski. Teraz media naganiają w przeciwnym kierunku, że armagedon blisko. To, że może spaść jeszcze z 50% to mam wliczone w ryzyko.

Otóż to :)Trzeba umiejętnie sortować sobie informacje :)
Jakub M.

Jakub M. camacho.pl

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

W przyszłym roku bedzie Ojro w Polsce i zostanie tez ogłoszona XV RP.

To moje zdanie z kolei.

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Jeszcze potrwa. Być może nie będzie spadać bez końca ale wydaje mi się, że będziemy się poruszać przez marzec w kanale ( prostokącie ) i kanale w potocznym tego słowa znaczeniu.
Dzisiaj po otwarciu w USA jeżeli obecna sytuacja się utrzyma możemy mieć dobry czas na zakupy... a potem liczyć na odbicie w następnym tygodniu :)

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

może nie wiem co mówię... ale im więcej będzie głosów, że jest koniec, tym bardziej ten koniec nigdy nie nadejdzie, także.... :]Dominik Rożko edytował(a) ten post dnia 27.02.09 o godzinie 13:52

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Tomasz Brysiak:
Takie jest moje zdanie.

bohaterowie bywają zmęczeni więc bessa tez odpocznie:))) Ogólnie ma sie bardzo dobrze, tak jednak myśle

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Zdecydowanie,ta bessa różni się od wszystkich innych tym,że czym niżej jesteśmy tym więcej optymizmu-wystarczy spojrzeć na usa intraday-po każdym większym ruchu rozpoczyna się natychmiast łapanie dołków-ludzi nie przeraża bessa lecz to że w chwili ,,nieuchronnego,, odbicia nei będą mieli akcji.To jest zabawne,wczoraj potwierdzono na wszelkie możliwe sposoby wyjscie z konsolidacji-a na CNBC Bloombergu gdziekolwiek co słyszymy-doskonała okazja,zwiększamy alokację w akcje,to już dołek,spadamy na małym wolumenie,Obama uratuje świat-kompletny brak paniki.Tak więc możemy spadać jeszcze długoooo
Mirosław Michalski

Mirosław Michalski Expert HR, Expert
ds. Rekrutacji,
Anioł Biznesu

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

A co powiecie na taką opinię : po kryzysie rosujskim WIG 20 dorał do 1000 pkt, a kryzys rosyjski to był pikuś tyci w porównaniu z obecnym. Mnie nie zdziwi spadek Wig 20 do 800 pkt tym razem. Stawiam na okres wakacyjny.
Krzysztof Kajetanowicz

Krzysztof Kajetanowicz CFA. Wyceny i
modelowanie
finansowe

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Na giełdzie w Sofii wskaźnik P/E jest poniżej 4, niektóre spółki (bynajmniej nie bankrutujące) można kupić za równowartość rocznego EBITu. Ciekawe, o ile jeszcze może być taniej.Krzysiek Kajetanowicz edytował(a) ten post dnia 27.02.09 o godzinie 14:29

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

no nie wiem, obligacje wyszły, ale.. no nie wiem :/
Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Apogeum paniki. 6,5% spadku PKB. Może być już tylko lepiej.:) Krew się leje strumieniami.
Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Tomasz Brysiak:
Apogeum paniki. 6,5% spadku PKB. Może być już tylko lepiej.:) Krew się leje strumieniami. Byle do wiosny. Powinno się coś ruszyć.

konto usunięte

Temat: BESSA WŁAŚNIE SIĘ KOŃCZY

Tomasz Brysiak:
Apogeum paniki. 6,5% spadku PKB. Może być już tylko lepiej.:) Krew się leje strumieniami.

Widać panikę ?Ja jej wcale nie widzę-po fatalnych danych znów jak wczoraj rzucili się do kupna akcji,Dax poszybował o 50 punktów w górę kontrakty w usa także wystrzeliły optymizmem jak co dzień-nie myśla co było wieczorem,istotne to akumulować niezwykle atrakcyjne i perspektywiczne akcje-szaleństwo !



Wyślij zaproszenie do