Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: USD/CHF ale wodospad

Piękny spadek.


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek
Tomasz Brysiak edytował(a) ten post dnia 18.12.08 o godzinie 19:31

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

.Fata Morgana edytował(a) ten post dnia 30.12.11 o godzinie 22:27

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Widzisz jeszcze nie tak dawno narzekałeś że przegapiłeś taki wzrost na USD a czy ten też spadek przegapiłeś czy już nie ??

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

a co myslicie o PLN? W kontekscie tego co dzieje się na Ukrainie, kompletna padaka na hrywnie, kraj jest w ruinie, Rosja dewaluuje po prostu rubla powoli... Wolałbym nie zobaczyć euro po 5,5 albo wiecej za jakis czas.

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

.Fata Morgana edytował(a) ten post dnia 30.12.11 o godzinie 22:28

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Michał Kolano:

tego spadku nie przegapilem z prostego powodu - 90% gotowy trzymam w euro wiec naturalnie jestem short dollar

Michale dziękuję za odpowiedź :). W sumie to moja pomyłka bo nie dałem jednoznacznego adresata pytania a był nim Tomasz.
Przepraszam
W sumie to chyba nie przypominam sobie żebyś Michał narzekał gdzieś że przegapiłeś jakiś ruch :)Marcin M. edytował(a) ten post dnia 18.12.08 o godzinie 12:02

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

.Fata Morgana edytował(a) ten post dnia 30.12.11 o godzinie 22:28

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Michał Kolano:
wierz mi, baaardzo narzekalem - rzadko mi sie to zdarza ale w tym konkretnym przypadku zgrzytalem zebami:)

Obstawiam że od stycznia dolar znów zacznie się umacniać to można się przygotować ;D

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Hubert S.:
a co myslicie o PLN? W kontekscie tego co dzieje się na Ukrainie, kompletna padaka na hrywnie, kraj jest w ruinie, Rosja dewaluuje po prostu rubla powoli... Wolałbym nie zobaczyć euro po 5,5 albo wiecej za jakis czas.


Odnoszę wrażenie że KNF nie chce większego napływu kapitału do Polski i traktuje to jako manipulacje więc nie wiem co będzie :)
Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: USD/CHF ale wodospad

Marcin M.:
Michał Kolano:

tego spadku nie przegapilem z prostego powodu - 90% gotowy trzymam w euro wiec naturalnie jestem short dollar

Michale dziękuję za odpowiedź :). W sumie to moja pomyłka bo nie dałem jednoznacznego adresata pytania a był nim Tomasz.
Przepraszam
W sumie to chyba nie przypominam sobie żebyś Michał narzekał gdzieś że przegapiłeś jakiś ruch :)Marcin M. edytował(a) ten post dnia 18.12.08 o godzinie 12:02

Niestety nie bo wszedłem w tym czasie na l po 41 na ropie. Cóż przyjmę to z godnością:) Zaczaję się na EUR/PLN na s bo wydaje mi się, że ten wzrostowy ruch jest trochę sztuczny pod opcje i stop lossy. Przedział 4,17-4,27. pozd

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Tomasz Brysiak:
Niestety nie bo wszedłem w tym czasie na l po 41 na ropie. Cóż przyjmę to z godnością:) Zaczaję się na EUR/PLN na s bo wydaje mi się, że ten wzrostowy ruch jest trochę sztuczny pod opcje i stop lossy. Przedział 4,17-4,27. pozd

Tomek, wiesz moze jaki wolumen trejduje sie na eur/pln? (porownujac do ostatnich kilku miesiecy)
Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: USD/CHF ale wodospad

Michał Kolano:
Tomasz Brysiak:
Niestety nie bo wszedłem w tym czasie na l po 41 na ropie. Cóż przyjmę to z godnością:) Zaczaję się na EUR/PLN na s bo wydaje mi się, że ten wzrostowy ruch jest trochę sztuczny pod opcje i stop lossy. Przedział 4,17-4,27. pozd

Tomek, wiesz moze jaki wolumen trejduje sie na eur/pln? (porownujac do ostatnich kilku miesiecy)

Niestety nie orientuje się dokładnie. Sierpień- Listopad całkiem spory, potem malejący, dziś zwiększony. Dziś puściłem parę s na EUR/PLN na GPW.


Obrazek


Obrazek


POZD

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad


Obrazek
Marek T. edytował(a) ten post dnia 20.12.08 o godzinie 21:55

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Michał Kolano:
Tomasz Brysiak:
Niestety nie bo wszedłem w tym czasie na l po 41 na ropie. Cóż przyjmę to z godnością:) Zaczaję się na EUR/PLN na s bo wydaje mi się, że ten wzrostowy ruch jest trochę sztuczny pod opcje i stop lossy. Przedział 4,17-4,27. pozd

Tomek, wiesz moze jaki wolumen trejduje sie na eur/pln? (porownujac do ostatnich kilku miesiecy)

chyba wykres zniknal, powinein juz dzialac - jakby co to link:

Obrazek

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Marek T.:
Tomek, wiesz moze jaki wolumen trejduje sie na eur/pln? (porownujac do ostatnich kilku miesiecy)

chyba wykres zniknal, powinein juz dzialac - jakby co to link:

Obrazek

A tak btw. to gdzie można znaleźć dobre wykresy walut z uwzględnieniem wolumenu? Takie, by wartość wolumenu była reprezentatywna dla rynku...

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

.Fata Morgana edytował(a) ten post dnia 30.12.11 o godzinie 22:29

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Wojtek Bojdoł:
Marek T.:
Tomek, wiesz moze jaki wolumen trejduje sie na eur/pln? (porownujac do ostatnich kilku miesiecy)

chyba wykres zniknal, powinein juz dzialac - jakby co to link:

Obrazek

A tak btw. to gdzie można znaleźć dobre wykresy walut z uwzględnieniem wolumenu? Takie, by wartość wolumenu była reprezentatywna dla rynku...

3000 xtra

konto usunięte

Temat: USD/CHF ale wodospad

Złoty ma świetne perspektywy - analitycy BoA

Waluty Rynków Wschodzących, włączając brazylijskiego reala oraz polskiego złotego, mogą znacznie zyskać na osłabieniu i zmniejszeniu znaczenia dolara - uważają analitycy Banku of America.

Złoty, real, kolumbijskie peso, indonezyjska rupia oraz forint węgierski mogą stać się przeciwwagą dla dolara już w 2009 r. – napisał nowojorski analityk Lawrence Goodman w piątkowej nocie dla klientów banku.

Wenezuelski Bolivar, argentyńskie peso oraz rumuńska leo to waluty, na których będzie można odnotować największe straty.
Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: USD/CHF ale wodospad


Obrazek


Obrazek
Tomasz Brysiak

Tomasz Brysiak Trader-WYNIKI Z
INWESTYCJI Z LAT
2010-2013. RESULTS
FROM...

Temat: USD/CHF ale wodospad

Tomasz Brysiak:
Michał Kolano:
Tomasz Brysiak:
Niestety nie bo wszedłem w tym czasie na l po 41 na ropie. Cóż przyjmę to z godnością:) Zaczaję się na EUR/PLN na s bo wydaje mi się, że ten wzrostowy ruch jest trochę sztuczny pod opcje i stop lossy. Przedział 4,17-4,27. pozd

Tomek, wiesz moze jaki wolumen trejduje sie na eur/pln? (porownujac do ostatnich kilku miesiecy)

Niestety nie orientuje się dokładnie. Sierpień- Listopad całkiem spory, potem malejący, dziś zwiększony. Dziś puściłem parę s na EUR/PLN na GPW.


Obrazek


Obrazek


POZD

Obrazek


Obrazek

?

Następna dyskusja:

Burza na rynku walutowym FO...




Wyślij zaproszenie do