konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

...fale Wolf'a...Fw20...dzienny

Nikt nie wierzy chyba w scenariusz osiagnięcia w okolicach połowy grudnia br. poziomu 3100, a i poziom 1600 na początku listopada br. wydaje się niedorzeczny. Natomiast skłonni jesteśmy przyznać rynkowi nudną perfomację w okolicach 2100 w lutym 2010. Wszystkie jednak, możliwe kliny są wzrostowe, co niepokoi na bazie samospełniającej się przepowiedni. Nie przepadam za prognozami, jak i za pytaniami ... co będzie, ale taki sympatyczny mamy tutaj wątek sprawy. Miłego dnia.


Obrazek
Ireneusz Adamczyk

Ireneusz Adamczyk Pomagamy Firmom
budować przewagę
konkurencyjną

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Pisząc "poniżej 2450" miałem na myśli W20. FW20 będzie wyżej o bazę oczywiście, czyli o 15-25 pkt. Choć może być euforia, która zwiększy bazę jeszcze bardziej :) To będzie dobry znak na zakończenie wzrostów.

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

dzienne FW20 inaczej...


Obrazek

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

...godzinowy FW20...


Obrazek

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Witam Wszystkich. Chwilę mnie nie było a tu niespodzianka UP:) Patrząc na przedwczorajsze zamknięcie jankesów a nasze wczorajsze otwarcie ustawiłem się wczoraj na dodatkowe zakupy. Włączyłem wieczorem "betoniarkę" i nie widziałem tam symptomów spadków. Dlaczego wszyscy uprawiacie czarnowidztwo?
Ireneusz Adamczyk

Ireneusz Adamczyk Pomagamy Firmom
budować przewagę
konkurencyjną

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Panie Marcinie - kurcze, niezłe te sygnały! :) Te wstęgi to co jest? Że się tak wtrącę do warsztatu mechanicznego? ;) Na MA high/low mi to nie wygląda...
Ireneusz Adamczyk

Ireneusz Adamczyk Pomagamy Firmom
budować przewagę
konkurencyjną

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Andrzej B.:
Witam Wszystkich. Chwilę mnie nie było a tu niespodzianka UP:) Patrząc na przedwczorajsze zamknięcie jankesów a nasze wczorajsze otwarcie ustawiłem się wczoraj na dodatkowe zakupy. Włączyłem wieczorem "betoniarkę" i nie widziałem tam symptomów spadków. Dlaczego wszyscy uprawiacie czarnowidztwo?

Wyrocznia powiedziała: "Wszystko, co ma swój początek, ma i swój koniec" (Matrix) :)

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Ireneusz Adamczyk:
Andrzej B.:
Witam Wszystkich. Chwilę mnie nie było a tu niespodzianka UP:) Patrząc na przedwczorajsze zamknięcie jankesów a nasze wczorajsze otwarcie ustawiłem się wczoraj na dodatkowe zakupy. Włączyłem wieczorem "betoniarkę" i nie widziałem tam symptomów spadków. Dlaczego wszyscy uprawiacie czarnowidztwo?

Wyrocznia powiedziała: "Wszystko, co ma swój początek, ma i swój koniec" (Matrix) :)
To takie oczywiste...,że też nie wpadłem na to :) Patrząc dzisiaj na sesję jak na razie mamy pewne ochłodzenie we wzrostach i tak też wynika z moich wyliczeń. Jakkolwiek dzień notowań dopiero zaczął się. Pażyjom uwidim :)

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Ireneusz Adamczyk:
Panie Marcinie - kurcze, niezłe te sygnały! :) Te wstęgi to co jest? Że się tak wtrącę do warsztatu mechanicznego? ;) Na MA high/low mi to nie wygląda...

...Witam, Panie Ireneuszu, przez lata całe poszukiwałem możliwości pozbycia się optymalizacji z modeli inwestycyjnych. To jeden z efektów. Wstęgi dostosowują się do "naszych nastrojów rynkowych" tak szybko jak to możliwe, starając się nie wpaść w zasadzkę tzw. "strząsania słabszego". To fakt, MA high/low to nie jest, ale blisko, a "witz" polega raczej na automatycznym oknie czasowym.
Pozdrawiam.Marcin Żak edytował(a) ten post dnia 23.10.09 o godzinie 09:38
Beata J.

Beata J. Prezes Zarządu
Govena Lighting sp.z
o.o.

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Witajcie,
Tak jak przypuszczałam, po wczorajszym zamknięciu za oceanem, dzisiaj (przynajmniej na początek dnia)jazda w górę. W20 2410 czyli ok. 1,5% w górę.
FW20Z09 2416.
Moim zdaniem jeszcze urośnie, ale czy w ciągu dzisiejszego dnia??? Cały czas myślę o zajęciu krótkich pozycji. Uważam jednak, że jeszcze za wcześnie.
Pozdrawiam i życzę szczęścia

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Andrzej B.:
Ireneusz Adamczyk:
Andrzej B.:
Witam Wszystkich. Chwilę mnie nie było a tu
...
uprawiacie czarnowidztwo?

Wyrocznia powiedziała: "Wszystko, co ma swój początek, ma i swój koniec" (Matrix) :)
To takie oczywiste...,że też nie wpadłem na to :) Patrząc dzisiaj na sesję jak na razie mamy pewne ochłodzenie we wzrostach i tak też wynika z moich wyliczeń. Jakkolwiek dzień notowań dopiero zaczął się. Pażyjom uwidim :)

...czy Pana algorytm i wyliczenia przybierają formę graficzną ?

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Marcin Żak:
Andrzej B.:
Ireneusz Adamczyk:
Andrzej B.:
Witam Wszystkich. Chwilę mnie nie było a tu
...
uprawiacie czarnowidztwo?

Wyrocznia powiedziała: "Wszystko, co ma swój początek, ma i swój koniec" (Matrix) :)
To takie oczywiste...,że też nie wpadłem na to :) Patrząc dzisiaj na sesję jak na razie mamy pewne ochłodzenie we wzrostach i tak też wynika z moich wyliczeń. Jakkolwiek dzień notowań dopiero zaczął się. Pażyjom uwidim :)

...czy Pana algorytm i wyliczenia przybierają formę graficzną ?
Niestety nie. Jest to jedynie rząd cyfr. Myślałem już nad tym, żeby spróbować to "ubrać" w postać wykresu. Jak dotąd to tylko plany...

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Andrzej B.:
Marcin Żak:
Andrzej B.:
Ireneusz Adamczyk:
Andrzej B.:
Witam Wszystkich. Chwilę mnie nie było a tu
...
uprawiacie czarnowidztwo?

Wyrocznia powiedziała: "Wszystko, co ma swój początek, ma i swój koniec" (Matrix) :)
To takie oczywiste...,że też nie wpadłem na to :) Patrząc dzisiaj na sesję jak na razie mamy pewne ochłodzenie we wzrostach i tak też wynika z moich wyliczeń. Jakkolwiek dzień notowań dopiero zaczął się. Pażyjom uwidim :)

...czy Pana algorytm i wyliczenia przybierają formę graficzną ?
Niestety nie. Jest to jedynie rząd cyfr. Myślałem już nad tym, żeby spróbować to "ubrać" w postać wykresu. Jak dotąd to tylko plany...
Wskaźnik się zmienia, pojawia się wersja pro wzrostowa.
Maciej L.

Maciej L. Członek Zarządu
Fusion Invest Polska
S.A., Chief
Administ...

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

ile nam jeszcze na w20 zostało? 40pkt?
Wojciech Szarek

Wojciech Szarek Redaktor
comparic.pl, Student
Politechniki
Krakowskiej

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Maciej L.:
ile nam jeszcze na w20 zostało? 40pkt?


2434:) Tak jakoś chyba wychodzi:)
Ireneusz Adamczyk

Ireneusz Adamczyk Pomagamy Firmom
budować przewagę
konkurencyjną

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Pamiętajmy, że jest to maksymalna wartość, jeśli fala 3 ma nie być najkrótszą. Więc równie dobrze może się skończyć niżej.

Właśnie patrzyłem na wykres tygodniowy. W przyszłym tygodniu wychodzi równość czasowa fal a i c (16 tygodni). To mnie dodatkowo przekonuje, że szczyt jest naprawdę blisko...

Tak sobie myślę, czy w tym aspekcie debiut PGE nie będzie pułapką dla tych, którzy liczą na euforyczny wzrost na pierwszym notowaniu?

Niektórzy pamiętają początkiem czego był debiut Banku Śląskiego... :) Ale to taka luźna zbieżność :)

PS. Teraz spojrzałem na surowce. Ropa jest właśnie na linii 38.2% zniesienia spadków, a miedź tuż pod 61.8% zniesieniem spadków. Złoto 12 USD od historycznych szczytów. Moim zdaniem atmosfera się zagęszcza...Ireneusz Adamczyk edytował(a) ten post dnia 23.10.09 o godzinie 10:26
Jarosław D.

Jarosław D. Cichy obserwator
rzeczywistości

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

też się nad tym zastanawiałem, ale myślę, że przy redukcji na PGE pewnie z 90% ta wielka niewykorzystana kasa wróci spowrotem i wted yznowu mozemy miec jakieś ruchy w górę.
Ale i tak z zapisem na PGE chyba warto poczekać do ostatniej chwili.
Maciej L.

Maciej L. Członek Zarządu
Fusion Invest Polska
S.A., Chief
Administ...

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Wojciech Szarek:
Maciej L.:
ile nam jeszcze na w20 zostało? 40pkt?


2434:) Tak jakoś chyba wychodzi:)

do 2460 a potem zjazd do 2020?


Obrazek

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

Maciej L.:
Wojciech Szarek:
Maciej L.:
ile nam jeszcze na w20 zostało? 40pkt?


2434:) Tak jakoś chyba wychodzi:)

do 2460 a potem zjazd do 2020?


Obrazek

Obstawiam 2477, a później zarabiamy zmieniając biegunowość. Nic się nie zmienia, tylko już na akcjach nie da się zarobić:(

konto usunięte

Temat: dokąd dobrnie WIG 20

ja mysle ,ze do 2477 nie dojedziemy

Następna dyskusja:

dokąd dobrnie S&P 500




Wyślij zaproszenie do