J Z.

J Z. "W życiu trzeba być
rekinem..."

Temat: pko bp i prawo poboru

witam,
gdzies tam czytalem, ze chca podwyzszac kapital i mimo ze prezesa wyrzucili, to od tej mysli nie odeszli ;)
mozecie mi to wyjasnic?
mam troszke akcji i moge na tym zarobic? ;)
Witold W.

Witold W. 27k Security -
Management

Temat: pko bp i prawo poboru

Jacek Pakuła:
witam,
gdzies tam czytalem, ze chca podwyzszac kapital i mimo ze prezesa wyrzucili, to od tej mysli nie odeszli ;)
mozecie mi to wyjasnic?
mam troszke akcji i moge na tym zarobic? ;)

http://stooq.pl/n/?f=269697&search=+pko+

oto wyniki :)

ale pp nie polecam z prostego powodu...musisz mieć znów kasę by kupić, a to oznacza jeszcze większe zaangażowanie. Nie wątpię, że kiedyś PKO będzie znów po 50 PLN, ale to może trochę potrwać... ;)
J Z.

J Z. "W życiu trzeba być
rekinem..."

Temat: pko bp i prawo poboru

no raczej myslalem, jak zarobic na PP :)
Witold W.

Witold W. 27k Security -
Management

Temat: pko bp i prawo poboru

Jacek Pakuła:
no raczej myslalem, jak zarobic na PP :)

nie da się...zauważ, że to Ty jako posiadacz PP masz problem, a nieewentualny kupujący...bo musisz, albo sam kupić nową akcję i wydać kasę, albo PP sprzedać...ktoś nie musi kupić, Ty MUSISZ sprzedać, sam sobie dopowiedz resztę ;)

pamiętaj, że PZU i BGK obejmą nowe akcje z PP Skarbu Państwa... ja się chyba zawinę przed prawem, by potem taniej odkupić akcje :)

choć jak będzie... zobaczymy :)

Temat: pko bp i prawo poboru

myslicie ze po dzisiejszym wystrzale pojdzie jeszcze w gore ?

pozdrawiam,
Marcin
Dominik K.

Dominik K. Talent Aquisition
Partner

Temat: pko bp i prawo poboru

Witold W.:
Jacek Pakuła:
no raczej myslalem, jak zarobic na PP :)

nie da się...zauważ, że to Ty jako posiadacz PP masz problem, a nieewentualny kupujący...bo musisz, albo sam kupić nową akcję i wydać kasę, albo PP sprzedać...ktoś nie musi kupić, Ty MUSISZ sprzedać, sam sobie dopowiedz resztę ;)

pamiętaj, że PZU i BGK obejmą nowe akcje z PP Skarbu Państwa... ja się chyba zawinę przed prawem, by potem taniej odkupić akcje :)

choć jak będzie... zobaczymy :)


hmm,
ja to się za bardzo nie znam, bo od niedawna próbuję inwestować,
ale wydaje mi się że na pp można zarobić :) bo dostaje się je za darmo?
więc nawet jak się sprzeda za 1 złoty to jest się 1 zł do przodu - czy też może się mylę?
Witold W.

Witold W. 27k Security -
Management

Temat: pko bp i prawo poboru

Dominik Krzywiński:
hmm,
ja to się za bardzo nie znam, bo od niedawna próbuję inwestować,
ale wydaje mi się że na pp można zarobić :) bo dostaje się je za darmo?
więc nawet jak się sprzeda za 1 złoty to jest się 1 zł do przodu - czy też może się mylę?

hmm, jest to zarobek niestety czysto teoretyczny...

wszystko zależy czy dla inwestującego ma znaczenie po ile kupił akcje i jak długo jest gotów czekać, aż osiągnie zakładany poziom zysku...

a co zrobisz jak na pp zarobisz 1 zł, a inwestorzy (a zwłaszcza spekulanci) w tym samym czasie (czyli na wspaniałą wiadomość, że ktoś wyciąga ręce po ich pieniądze) zaczną sprzedawać i cena 1 akcji spadnie o 3-5 zł? ;)

stosownie do oceny tego faktu, warto spojrzeć na nową emisję...

Następna dyskusja:

ATS Energy - prawo poboru -...




Wyślij zaproszenie do