Michał M.

Michał M. Analityk ds.
Windykacji, PKO Bank
Polski S.A.

Temat: blisko 500 :)

Nic jeszcze nie wiadomo o rezerwacji torów, czy podziale na drużyny. Jak znam życie, podział będzie dokonywany spontanicznie i na miejscu:) A każdy nowy "kropek" mile widziany. Zwłaszcza "kropek" płci pięknej...:)
Marcin Hinz

Marcin Hinz Dział Ciągłego
Doskonalenia ;)

Temat: blisko 500 :)

Michał - bywasz w U7 ? Dużo ludzi tam się przewija ? (czyt. trzeba rezerwować wcześniej miejsce) ?
Odpowiedz proszę, jakby co jutro zadzwonie i zarezerwuje stolik/i na 10 osób i z 2 tory.
Michał M.

Michał M. Analityk ds.
Windykacji, PKO Bank
Polski S.A.

Temat: blisko 500 :)

W U7 byłem w Gdańsku, a i to dawno (jak jeszcze była tam strzelnica). Nie wiem, jak sprawa wygląda w Gdyni, ale dla pewności zarezerwowałbym stoliki i tory - lepiej na zimne dmuchać:)
Ryszard Hapka

Ryszard Hapka Członek zarządu,
Dyrektor IT

Temat: blisko 500 :)

Michał Markiewicz:
W U7 byłem w Gdańsku, a i to dawno (jak jeszcze była tam strzelnica). Nie wiem, jak sprawa wygląda w Gdyni, ale dla pewności zarezerwowałbym stoliki i tory - lepiej na zimne dmuchać:)

ja bywam często w Gdyni. obłożenie jest bardzo duże nawet w dni powszednie - często rano można już zapomnieć o rezerwacji na wieczór, o weekendach to już pisać nie będę - ale jeżeli myślimy o np. 3 torach obok sobie - dobrze by było przynajmniej 3 dni wcześniej rezerwować :)
Marcin Hinz

Marcin Hinz Dział Ciągłego
Doskonalenia ;)

Temat: blisko 500 :)

Myślisz 3 tory ? Ja się nie znam więc pytam. 2 czy 3 ?
Na godz. 21 bym rezerwował jak już pierwsze (lub trzecie) pokale pójdą w ruch ;)
Ryszard Hapka

Ryszard Hapka Członek zarządu,
Dyrektor IT

Temat: blisko 500 :)

Marcin Hinz:
Myślisz 3 tory ? Ja się nie znam więc pytam. 2 czy 3 ?
Na godz. 21 bym rezerwował jak już pierwsze (lub trzecie) pokale pójdą w ruch ;)

trzeba by było zrobić kosztorys i drogą demokracji wybrać opcję na którą będzie stać wszystkich :)
Ewa P.

Ewa P. muzykolog, muzyk,
dziennikarz,
impresario,
muzykofil

Temat: blisko 500 :)

Niestety nie dam rady się z Wami spotkać ;((( Miłej zabawy ;)Ewa Palińska edytował(a) ten post dnia 04.12.07 o godzinie 19:57
Jędrzej J.

Jędrzej J.
programista/fotograf
ik

Temat: blisko 500 :)

Marcin, ja niewiem jak to u mnie wyjdzie z tym sobotnim spotkaniem... Kończę właśnie remont mieszkania i w weekend będzie u mnie brygada, więc nie zostawię ich samych. Zobaczymy do której będą pracować. Mogę się spóźnić lub w ogóle może mnie nie być :/
Ryszard Hapka

Ryszard Hapka Członek zarządu,
Dyrektor IT

Temat: blisko 500 :)

" ja wiedziałem, że tak będzie "
Marcin Hinz

Marcin Hinz Dział Ciągłego
Doskonalenia ;)

Temat: blisko 500 :)

Ceny wyglądają następująco:
http://u7.pl/strona.php?ids=56
65pln za tor na godzinę. Jeśli ktoś ma bilet miesięczny SKM to niech go zabierze to będzie 20% zniżki :) Chyba że obowiązuje 25% zniżki na moją studencką :P
Zamawiam dwa tory. W ciągu dnia roześle informacje do wszystkich co się zgłosili o spotkaniu.
Do zobaczenia i nie poddawać się Ewo i Jędrku :)
Jędrzej J.

Jędrzej J.
programista/fotograf
ik

Temat: blisko 500 :)

Marcin Hinz:
Do zobaczenia i nie poddawać się Ewo i Jędrku :)
Gdyby to zależało wyłącznie ode mnie, to byłbym z Wami na 100%, ale cóż - siła wyższa...

Będę jeszcze na bieżąco dawał znać.
Marcin Hinz

Marcin Hinz Dział Ciągłego
Doskonalenia ;)

Temat: blisko 500 :)

No tak ale możesz pomóc brygadzie, pospieszyć ich, wytłumaczyć sytuację... trzeba dążyć do polepszenia frekwencji a nie podkopywać morale załogi :)
Jędrzej J.

Jędrzej J.
programista/fotograf
ik

Temat: blisko 500 :)

Marcin Hinz:
No tak ale możesz pomóc brygadzie, pospieszyć ich, wytłumaczyć sytuację... trzeba dążyć do polepszenia frekwencji a nie podkopywać morale załogi :)
Zobaczę co da się zrobić i postaram się ze wszystkich sił, aby stawić się na tym spotkaniu, ale obiecać nie mogę.
Marcin Hinz

Marcin Hinz Dział Ciągłego
Doskonalenia ;)

Temat: blisko 500 :)

Dobra. Zawsze można się spóźnić. Tory są wolne od 22 i na tą godzinę mamy zarezerwowane 2 tory.
Zniżka jest tylko na bilet SKM więc jak ktoś ma niech zabierze ze sobą.
O 22 widzimy się przed U7.
Na priv roześle też jakiś mały spam ;)
Tomasz Truszkowski

Tomasz Truszkowski nauczyciel,
Gimnazjum nr 5 w
Gdyni

Temat: blisko 500 :)

20 czy 22?
22 to dla mnie już ciut za późno, żeby zaczynać.
Można przecież na 20, a dopiero potem od 22 jeśli ktoś będzie chciał pójść na tory... tak? Jest tam chyba miejsce po prostu do posiedzenia?
Marcin Hinz

Marcin Hinz Dział Ciągłego
Doskonalenia ;)

Temat: blisko 500 :)

Jest miejsce do posiedzenia. Na 20 nie ma co rezerwować bo pewnie niektórzy się spóźnią. Zawsze możemy posiedzieć, popić i pogadać (jeśli ktoś o 22 już nie będzie mógł grać) :)

Edit - Tomku, widzę też jesteś z Rumi. Może weźmiemy taxi we dwójkę żeby nie pchać się SKM ? Chyba że jedziesz za kółkiem... to jeszcze lepiej :PMarcin Hinz edytował(a) ten post dnia 06.12.07 o godzinie 11:12
Aleksandra Maria S.

Aleksandra Maria S. Podłączona do
prądu-الكساندرا

Temat: blisko 500 :)

Witam :)
Serdecznie dziekuje za zaproszenie,
jednak odleglosc jak narazie uniemozliwi mi spotkanie z Wami :(
moze uda nam sie tez spotkac w pozniejszym grudnowym terminie :)
zapraszam jak cos na forum,,grudnowe spotkanie,,

zycze wszystkim udanych pogaduszek i milego czasu spedzonego wsrod w U7 :)
Andrzej Sak

Andrzej Sak Właściciel, Yourc
media

Temat: blisko 500 :)

Ech ta praca, nie byłem na bieżąco, bo nie mogłem i widzę, że ominie pewnie ciekawe spotkanko. No cóż, jeszcze dwa dni, może się uda zmienić plany. Jakby co to zobaczenia w sobotę albo w następnym ustalonym terminie. Czas trochę się zaangażować w sprawy swojego miasta ;) od dzisiaj ślędzę działania grupy bardziej regularnie.
3majcie sie ciepło

konto usunięte

Temat: blisko 500 :)

Serdeczne dzieki za zaproszenie, ale niestety tym razem mnie nie bedzie. W tym samym czasie mamy małe spotkanko braci motocyklowej związane ze znaną w Gdyni akcją Mikołaje na Motocyklach.

Mikołaje w tym roku jeźdzą po 3city 09.12. od 10.00 do ok.13.30.
Serdecznie wszystkich zapraszam na niedzielny spacerek na Skwer ok. 13.00.

Oj będzie sie działo :)Katarzyna Duży edytował(a) ten post dnia 06.12.07 o godzinie 14:21
Tomasz Truszkowski

Tomasz Truszkowski nauczyciel,
Gimnazjum nr 5 w
Gdyni

Temat: blisko 500 :)

Marcin Hinz:
Edit - Tomku, widzę też jesteś z Rumi. Może weźmiemy taxi we dwójkę żeby nie pchać się SKM ? Chyba że jedziesz za kółkiem... to jeszcze lepiej :P

Tak, podjadę samochodem. Pić i tak za bardzo nie piję (z C2H5OH), więc mogę posłuzyć za kierowcę :)

Tylko nie wiem gdzie tam będzie można zaparkować :)

Następna dyskusja:

Kto zostal 500 ?




Wyślij zaproszenie do