konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

moze ktos mi cos poleci bo ja ostatnie 2 lata jakos wypadłam z obiegu przez syt.hm...rodzinna;-)wiec nie wiem co tam sie pozmienialo;-)

jakis lokal z fajna muzyczka, fajna loża, stolik itp;-)moze tez cos do zjedzenia...ale i do potańczenia.

Ktos mi ostatnio proponowal Dream CLub w Sopocie....hmmmm
Przemysław Lisek

Przemysław Lisek Trener i konsultant
zarządzania
projektami

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Ja się ostatnio całkiem dobrze bawiłem z BarBadosie na Karmelickiej. Dokładnie są takie 2 loże na 8 i 12 osób.
Joanna Mokosa

Joanna Mokosa Agencja Mokoloco,
właściciel

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Zalezy jaka muzyke lubisz. My zawsze organizujemy jakies imprezy w Atelier w Sopocie.

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Marta Hałasa:
moze ktos mi cos poleci bo ja ostatnie 2 lata jakos wypadłam z obiegu przez syt.hm...rodzinna;-)wiec nie wiem co tam sie pozmienialo;-)

jakis lokal z fajna muzyczka, fajna loża, stolik itp;-)moze tez cos do zjedzenia...ale i do potańczenia.

Ktos mi ostatnio proponowal Dream CLub w Sopocie....hmmmm

Moze w Papryce. Moze w Starym rowerze. Najlepiej napisz jakie kluby pamietasz z czasu kiedy bylas w obiegu.
Aga Z.

Aga Z. N I nieruchomości

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Marta Hałasa:
Ktos mi ostatnio proponowal Dream CLub w Sopocie....hmmmm
Dream fajny ale trochę drogi...
Mój faworyt oczywiście Atelier ale polecam również: UL, Złą Kobietę, Cafe Ferber, Stary Rower i nowy klub Wersalka.

Udanej zabawy i 100 lat :)

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

no...o Atelier tez myslałam;-)albo Spatif..chociaz jakis czas tam nie naprawde juz nie było...

Tylko niech mi nikt tu Mandarynki przypadkiem ni eproponuje bo az mi sie smiac chce jak sobie przypomne ostatnie wyjscie miesiac temu!!ciagle ta sama żenada!!;-)(nie obrazajac nikogo oczywiscie;-)
kazdy lubi co innego;-)

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Aga Z.:
Marta Hałasa:
Ktos mi ostatnio proponowal Dream CLub w Sopocie....hmmmm
Dream fajny ale trochę drogi...

no wlasnie..drogi!niestety.
Mój faworyt oczywiście Atelier ale polecam również: UL, Złą Kobietę, Cafe Ferber, Stary Rower i nowy klub Wersalka.

Udanej zabawy i 100 lat :)

hehe;-)dzieki;-)zapraszam oczywiscie;-)Jak juz sie zdecyduje gdzie to sie ujawnie;-)
o Wersalce nie słyszalam...gdzie to??
Robert S.

Robert S. gotoAndPlay

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Papryka jest git
Na górze można potańczyć, na dole pogadać.
608019909 - nr do Artura, władnego w kwestiach rezerwacyjnych.
Aga Z.

Aga Z. N I nieruchomości

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Marta Hałasa:
no wlasnie..drogi!niestety.
Szczególnie, jak zapraszasz kilka osób ;)
hehe;-)dzieki;-)zapraszam oczywiscie;-)Jak juz sie zdecyduje gdzie to sie ujawnie;-)
OK :) Czuję się zaproszona ;)
o Wersalce nie słyszalam...gdzie to??
Versalka jest w nowym Centrum Haffnera tam, gdzie Multikino na Monciaku.

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Robert S.:
Papryka jest git
Na górze można potańczyć, na dole pogadać.
608019909 - nr do Artura, władnego w kwestiach rezerwacyjnych.
kiedys za dobrych czasow bylam tam na zaj...imprezie!!jak sie nic nie zminilo to super.
ale wiadomo..i tak najwazniejsze towarzystwo nie;-)

dzieki za nr;-)

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Szczególnie, jak zapraszasz kilka osób ;)

no...planowych i nieodwołalnych narazie mam 12;-)
a i pewnie lista sie powiekszy przez te 3 tyg;-)
jak szalec to szalec;-)
OK :) Czuję się zaproszona ;)

i słusznie;-);))))
o Wersalce nie słyszalam...gdzie to??
Versalka jest w nowym Centrum Haffnera tam, gdzie Multikino na Monciaku.


ahh..no to wiadomo;-)
hm...przejde sie tam moze w weekend na próbe;-)
Ala L.

Ala L. specjalista ds. w s
z y s t k i e g o

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

wydaje mi sie, ze najrozsadniej bedzie te kluby po prostu sprawdzic w weekend- jakby co, masz dobry powod, zeby zrobic sobie dzien wolnego;)

duzo zalezy od tego, jakich ludzi ze soba beirzesz, bo d,la jednych fajna muzyczka bedzie polski rok, a dla innych jakies elektro, etc:)

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

al L.:
wydaje mi sie, ze najrozsadniej bedzie te kluby po prostu sprawdzic w weekend- jakby co, masz dobry powod, zeby zrobic sobie dzien wolnego;)

duzo zalezy od tego, jakich ludzi ze soba beirzesz, bo d,la jednych fajna muzyczka bedzie polski rok, a dla innych jakies elektro, etc:)
no...a i inne pomieszańce sie znajdą;-)jak to zwykle bywa.
najwazniejsze zeby fajny klimacik do posiedzenie i pogadania byl...a nie typowe disco gdzie sie nie da własnych mysli usłyszec
Ala L.

Ala L. specjalista ds. w s
z y s t k i e g o

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

disko to juz nie ma od lat:)
ten fajny klimacik wlasnie musisz zdefiniowac.

w gdanskim cico tez jest ok. sa tam wygodne loze do siedzenia i naprawde dobre jedzenie. muzyka w klimacie tej, ktora jest na stronie: http://www.cico.pl/ nie przychodza tam dzieci

rokkafe: http://www.rock-cafe.pl -> do poskakania, nie ma dzieci, ostatnio puszczali nawet parostatek;) przeplataja to jednak z czyms ciezszym... nie ma oddzielnej lozy, ale jest oddzielna sala (w ktorej zazwyczaj jest tona dymu)

parlament- http://www.parlament.com.pl -> tylko w sobote. poskaczecie sobie przy pinsie, dzeksonie, etc. ja bylam pozytywnie zaskoczona impreza. tutaj towarzystwo raczej mieszane, nie sami dojrzali;)

atelier- wiadomo

spatif- jesli to ma byc dzika noc, to tak, bo pobawicie sie na stole, etc...
ale w spatifie wg mnie nie mozna byc trzezwym:P

papryka- http://www.klubpapryka.pl -> ma klimat, na gorze gra maciej (ten sam, ktory gra w dolcze wicie), miksuje stare kawalki z najnowszymi hitami, czesto udaje mu sie zrobic z tego cos niezlego. na dole siedzicha, na gorze parkiet, sa tez siedzenia na 'polpietrze' i przy parkiecie (malo, gruopa bedzie musiala sie rozbic na kilka mniejszych).

sprawdz jeszcze sefinir- ceny wyzsze niz w pozostalych klubach, ale balujecie na koncu mola...;)

co tam jeszcze...

konto usunięte

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

rokkafe: http://www.rock-cafe.pl -> do poskakania, nie ma dzieci,

no...to bym sobie studenckie casy przypomniała;-)hehe

atelier- wiadomo

spatif- jesli to ma byc dzika noc, to tak, bo pobawicie sie na stole, etc...
ale w spatifie wg mnie nie mozna byc trzezwym:P

co prawda to prawda!!
ale tez i takiego zmiaru nie ma;-)w koncu jest okazja;-)
co tam jeszcze...
no...ja sciemniam bo myslalam ze jest cos nowego..i fajniejszego...a widze ze przez 2 lata wiele si enie pozmienialo;-)

czyli musze sobie wyobrazic ze jest jak bylo...i dokonac wyboru;-)

ale jakas weekendowa rundke chyba sobie sprawie...
Ala L.

Ala L. specjalista ds. w s
z y s t k i e g o

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

nowy jest drim klab-> nigdy tam nie bylam, ale opinie ma slabe. ceny sa wysokie, a perpektywa stania w kilometrowej kolejce rpzed wejsciem jakos do mnie nie przemawia.

sefinir na molu w sopo jest nowym lokalem.

ul jest teoretycznie nowym lokalem (wlasciciel pozostal ten sam;)), ma fajne wnetrze i jest tam bardzo przyjemna loza, no i towarzystwo raczej dojrzale:)

cos mialo powstac za tunelem na moncieku, ale nie wiem, czy juz dziala...

jest nowy klub gejfrendli-> 69 http://www.sixty9.pl (ja uwielbiam takie balangi;))

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

W Alcatraz w Sopocie można wyprawiać takie imprezy, miejsce przednie to gwarantuję, robiłam tam swój wieczór panieński:)

Temat: Szukam super klubu na impr urodzinową;-)

Super imprezę możesz zorganizować w Piwnicy Rajców na Długim Targu. Zawsze świetnie się tam bawimy. Dobrze karmią. Obsługa jest też na poziomie i co najważniejsze mają duży wybór ważonych na miejscu piw. Można się tam świetnie bawić



Wyślij zaproszenie do