konto usunięte

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

to pytanie do osób, które pracują na umowę o dzieło

moja praktyka jest na dzień dzisiejszy taka, że po skończonej robocie wysyłam klientowi jeden plik (pdf zrobiony w excelu), w którym jest jednocześnie umowa i rachunek).

w umowie zawieram paragraf, że odbiór dzieła nastąpi w formie elektronicznej

Na dzień dzisiejszy nie widzę już prostszej formy załatwienia formalności

czy może ktoś ma lepszy patent?

nie korzystam z faxu, zastanawiam się, czy nie byłoby to jakimś ułatwieniem?

jak wy załatwiacie papierkową robotę?
Marek Mareksy Szewczyk

Marek Mareksy Szewczyk creative & art
direction, branding,
advertising, graphic
...

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

Malina W.:
to pytanie do osób, które pracują na umowę o dzieło
a myślałem, że do fachowców od prawa?
moja praktyka jest na dzień dzisiejszy taka, że po skończonej robocie wysyłam klientowi jeden plik (pdf zrobiony w excelu), w którym jest jednocześnie umowa i rachunek).

w umowie zawieram paragraf, że odbiór dzieła nastąpi w formie elektronicznej

Na dzień dzisiejszy nie widzę już prostszej formy załatwienia formalności
Oczywiście jest jeszcze jedna prostsza forma - branie pod stołem - prawie to samo, co wykonywanie pracy bez zawarcia formalnej umowy lub spisywanie umowy po fakcie rotfl
czy może ktoś ma lepszy patent?
tak, urząd skarbowy i te 12 służb, które mogą podsłuchiwać obywateli, tylko po co, jak oni sami się pchają do sieci ;)
nie korzystam z faxu, zastanawiam się, czy nie byłoby to jakimś ułatwieniem?
proponuję skorzystać tym razem jednak już z głowy i zastanowić się, co wypisujesz :(
jak wy załatwiacie papierkową robotę?
zgodnie z wymogami

konto usunięte

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

ciekaw jestem jak tych zpn-iaków się rozlicza

wrzuca się w koszty czy pisze że jest się autorem prac bez ich wiedzy

i jak rozlicza się usługi graficzne nie mając żadnego programu graficznego,ktoś to musi robić więc
odpowiada się własną dupą za łebka kótry nie podpisuje się pod projektem który wykonał na bele czym

edit:
trochę ryzkowne posunięcie zważywszy na ilości zleceń jakie przewalasz co miesiąc,może ktoś z łebków poczuć się oszukany i zrobić bigosJan D. edytował(a) ten post dnia 25.10.09 o godzinie 00:00

konto usunięte

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

Jan D.:
trochę ryzkowne posunięcie zważywszy na ilości zleceń jakie przewalasz co miesiąc,może ktoś z łebków poczuć się oszukany i zrobić bigos


taaaaRafał Rogosz edytował(a) ten post dnia 29.10.09 o godzinie 12:16

konto usunięte

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

Rafał Rogosz:
Jan D.:
trochę ryzkowne posunięcie zważywszy na ilości zleceń jakie przewalasz co miesiąc,może ktoś z łebków poczuć się oszukany i zrobić bigos


taaaa

a co uwżasz że jak ktoś dyma za 50 zł ktoś inny kasuje 500 zł za pośrednictwo, to nie będzie wk...ony?wszystko na gębę i szemnrane przelewy,gdzie czarno na białym jest wypisane co,komu i kedy a nie koniecznie za co.
Magdalena K.

Magdalena K. Genuine since 1976.

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

Jak rozumiem pytanie Maliny, to chodzi o rozliczanie się ze zleceniodawcą, nie z podwykonawcami, tak?

konto usunięte

Temat: chronologia wysyłania dokumentów do klienta

Jan D.:
Rafał Rogosz:
Jan D.:
trochę ryzkowne posunięcie zważywszy na ilości zleceń jakie przewalasz co miesiąc,może ktoś z łebków poczuć się oszukany i zrobić bigos


taaaa

a co uwżasz że jak ktoś dyma za 50 zł ktoś inny kasuje 500 zł za pośrednictwo, to nie będzie wk...ony?wszystko na gębę i szemnrane przelewy,gdzie czarno na białym jest wypisane co,komu i kedy a nie koniecznie za co.


Nie no właśnie to co napisałeś jest prawdą... MOŻNA CZUĆ SIĘ OSZUKANYM W TAKIEJ SYTUACJI, z resztą autor tematu powinien wiedzieć o co chodzi...

Następna dyskusja:

Dobra prowizja za pozyskani...




Wyślij zaproszenie do