konto usunięte

Temat: prośba o krótki test małej aplikacji...

Witam,
kombinuję z prostym programem wyszukującym duplikaty zdjęć i potrzebuję pomocy przy testach.

Jeżeli ktoś dysponuje chwilą czasu, proszę o pomoc.

pod adresem http://greku.com/compare/ znajduje się prosty formularz, przez który można wysłać zdjęcie jpg (brak obsługi błędów).

Po wysłaniu, zdjęcie zostaje zapisane na serwerze a następnie porównane do innych zapisanych zdjęć.
Jeżeli skrypt znajdzie zdjęcia, które wydają mu się podobne, wyświetla je. Koniec.

Cel działania:
- skrypt powinien ZAWSZE znaleźć identyczne zdjęcie (ten sam rozmiar, ta samo zdjęcie).
- skrypt powinien znaleźć zdjęcia podobne (różniące się detalami)
- skrypt powinien znaleźć zdjęcia różniące się nieznacznie rozmiarem, z tą samą zawartością.
- skrypt nie powinien wyświetlić zdjęcia znacząco się różniącego.

Proszę zatem o wgranie kilku różnych i kilku podobnych grafik, następnie o powtórne wgranie wcześniej wgranych zdjęć i sprawdzenie co się stanie. W wątku proszę o wiadomość zwrotną z informacją:
- wszystko ok
- dla pliku XXXXXXXX.jpg (skrypt wyświetla nazwy obok plików) nie znajduje podobnych, mimo że wcześniej zostały wgrane
- dla pliku xxxxxx.jpg znajduje zdjęcia, które w ogóle nie są podobne.

Oświadczam, że wszystkie wgrane zdjęcia zostaną usunięte z serwera po zakończeniu testu.

Z góry dziękuję za pomoc.Paweł Chalacis edytował(a) ten post dnia 20.05.09 o godzinie 12:28
Arkadiusz Gnat

Arkadiusz Gnat Manager Ośrodka
Kształcenia Dekarzy

Temat: prośba o krótki test małej aplikacji...

czy to działa po usunięciu exifa ?
Tomek Banasik

Tomek Banasik NAZYWAMY.COM /
firmujemy dobre
nazwy

Temat: prośba o krótki test małej aplikacji...

podobne foty:

nie znaleziono podobnych zdjec.

konto usunięte

Temat: prośba o krótki test małej aplikacji...

program dokonuje prostej analizy obrazu, bez exifa/nazyw itp.
działa bardzo dobrze na moich zdjęciach - ale wszystkie są "moje", dlatego chcę przetestować na większej bazie.

konto usunięte

Temat: prośba o krótki test małej aplikacji...

Tomek Banasik:
podobne foty:

nie znaleziono podobnych zdjec.

to dziecko na zdjęciu? Wysłałeś je raz, więc nie miał z czym porównać.

Tak jak pisałem, proszę o wgranie kilku zdjęć a następnie o wgranie zdjęć podobnych lub tych samych jeszcze raz.Paweł Chalacis edytował(a) ten post dnia 20.05.09 o godzinie 13:00



Wyślij zaproszenie do