konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Oprócz tego forum na GL, które zrzesza w sumie lwią część fotokoncertowego środowiska w PL, brakowało mi miejsca a'la fotoreporterzy.net, czy Sztuka kotleta. A jeżeli czegoś nie ma, trzeba to zrobić samemu! I tak oto powstali "Fosiarze" - http://fosiarze.blogspot.com/

Idea jest taka, że strona służy zarówno do pośmiania się z "fosowego" życia, jak i informowaniu o ważnych wydarzeniach w naszym środowisku (a tych, niestety, poza KFR brakuje). Ale jeżeli ktoś chce się pochwalić tym, że jego zdjęcie znajduje się na okładce nowego Rolling Stone'a to również zachęcam do podesłania mi infa!:)

O co Was proszę? Nie tylko o odwiedzanie witryny, ale głównie o materiały - śmieszne lub informacyjne, zdjęcia lub/i teksty. Każdy z nas robi zdjęcia w różnych miejscach i ma do opowiedzenia jakieś historie lub zdjęcia do pokazania. I "Fosiarze" są miejscem, aby te rzeczy upubliczniać!

Na razie skromny początek z jednym, bez zdjęciowym wpisem (czekam na dysk co by archiwum przegrzebać). Zobaczymy jak rozwinie się inicjatywa, ale liczę na Waszą pomoc i materiały!:)

Zapraszam też do dyskusji!Joanna "frota" Kurkowska edytował(a) ten post dnia 30.01.10 o godzinie 18:40

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Żeby dobrze zacząć rozpoczynam dyskusję. Innymi słowy - rozdziewiczam w sposób uprzejmy, acz stanowczy co trzeba.
Filip J.

Filip J. projektant grafiki |
project manager

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Inicjatywa wydaje się być dość interesująca, także życzę wielu odwiedzających.
Anna Grunwald

Anna Grunwald fotograf, Melrose -
fotografia
okolicznościowa

Temat: Fosiarze.blogspot.com

super pomysl :)
jak się przekopię przez archiwum to może coś znajdę.. chociaż ja na początku "fosiarskiej" drogi jestem :)
Piotr M.

Piotr M. Razem można więcej
;)

Temat: Fosiarze.blogspot.com

idea dobra, teraz trzeba zadbać o nie mniej dobre wykonanie, ja jestem za;)
Artur Rawicz

Artur Rawicz Fotografia i Muzyka

Temat: Fosiarze.blogspot.com

myślę, że kilku autorów zamiast jednego to lepsza opcja ;)
Dagmara R.

Dagmara R.
Dziennikarz/Redaktor
/Wydawca/Filmoznawca

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Trzymam kciuki :)
Mikołaj K.

Mikołaj K. Project Manager

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Artur Rawicz:
myślę, że kilku autorów zamiast jednego to lepsza opcja ;)

też tak uważam :]
Wojtek Pałasz

Wojtek Pałasz Soundman, Freelancer

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Ciekawe. To ja mogę podesłać na początek jedną fotke zabawną. Nie z koncertu ale w drodze na koncert.
Obrazek

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Panowie spokojnie - będzie się działo dużo to dodam kolejne osoby do edycji. Na razie czekam na zdjęcia i, jak już pisałam, wróci do mnie dysk to sama przeglądnę swoje zbiory.

Odwiedzających na razie nie ma co życzyć, raczej wysyłających materiały:)

Wojtku: kompletnie nie o to chodzi:) wspólnego z fosą = nic:(

Aniu: czekam:) nie ważne czy ktoś w fosie zaczyna, czy już zbudował tam namiot - wszystkich zapraszam do nadsyłania materiałów. Te oczywiście będą podpisane danymi i stroną domową (czy blogasem) autora.Joanna "frota" Kurkowska edytował(a) ten post dnia 01.02.10 o godzinie 13:49

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

A ja od casu Rawy Blues robię zdjęcia dziewczynom spotkanym w fosie. Jakoś mi gupio było to wrzucac u siebie na blogu a tutaj też jakoś tak nie myslałem. A to fajne takie miejsce co zrobiłaś. Jak wróce do domu z wygnania to przekopię sie przez wszystkie koncerty i zbiorę te zdjęcia do kupy.

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

można cykl zrobić:) A tak serio to spoko - zawsze szansa pokazania, że nie tylko panowie rządzą na fotograficznym terenie:)

tylko pamiętajcie, że odpowiadacie za przysyłane zdjęcia!:)

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

No to nie do końca tak, skończyła się dziewczyny era, że możecie ot tak sobie wskoczyć do fosy :) Od dzisiaj "cza wyglądać jakoś" ^^

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Pfffff.. Ja tam się ubieram tak, żeby wygodnie było!

No i jest 1 zdjęcie - http://fosiarze.blogspot.com/2010/02/uwaga-na-gowe.html

Podziękowania dla Adama!

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

http://fosiarze.blogspot.com/

na fosiarzach kolejne wpisy i informacje więc zapraszam :)

konto usunięte

Temat: Fosiarze.blogspot.com

Spis polskich foto kocnertowych - http://fosiarze.blogspot.com/2010/05/spis-polskich-fot...

Zapraszam! ;)

Następna dyskusja:

Fosiarze.blogspot.com




Wyślij zaproszenie do