konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

jak w temacie - czy są efekty, od czego zależą i na czym najlepiej ćwiczyć, by zgubić tłuszczyk z ud i bioder i pozbyć się celulitu?

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Ja biegam na bieżni vacu line.... rewelacja!!!! Nic dodać nic ując po 5 wejsciach straciłam 3 cm w biodrach i udzie :D jestem zachwycona rezultatem i wpływem na samopoczucie :)

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Dzięki za odpowiedź, już myślałam, że nikt z tego nie korzysta;)

Rozumiem, że te 3 cm to efekt działania samego vacu, bez L-karnityny czy innych spalaczy? A czy stosujesz do tego jakąś dietę?

Mam zamiar spróbować vacu niebawem, zobaczymy czy efekty u mnie będą równie rewelacyjne...

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

niop bez diety i wspomagaczy ( tylko, ze warto nasmarowac sie jakims kremem antycelulitowym przed wejsciem do maszyny, bo wtedy krem lepiej sie wchłania i lepiej działa:) )
Na prawde efekt jest swietny... psychiczny i fizyczny... i warto wydac te pieniadze( bo nie oszukujmy sie karnet przynajmniej w wiekszych miastach nie jest tani)
Życze powodzenia i pozdrawiam:)

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Sama odpowiem na własne pytanie:)

No więc nie uzyskawszy na formum ostatecznej odpowiedzi czy warto, skusiłam się na karnet na to "cudo" i po 10 półgodzinnych treningach na bieżni stwierdzam co następuje:

- straciłam po 2 cm na obwodzie w udach i 1 cm w biodrach
- nie schudłam
- zanudziłam się na śmierć.

Ogólnie wydaje mi się że efekt był identyczny z tym, jaki uzyskałabym na zwykłej bieżni, nie obciążając przy tym tak bardzo stawów.

Podobno efekty są lepsze, jeśli ktoś ma rzeczywiście dużo ciałka do zgubienia. Ja się chciałam tylko wysmuklić.

Mam nadzieję, że komuś się te wiadomości przydadzą, pozdrawiam

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

moje wrażenia sa takie same ;) Jakoś nie wierzę w to że po 10 zabiegach można stracić 6 kg!! Chyba tak jak piszsz Magda, może osoby otyłe.

Ja również nie schudłam, straciałam po 6 zabiegach po 2 cm w biodrach, w tali i na wysokości pępka (nie wiem jak tę część nazwać ;))

Ale skóra zrobiła się bardziej napięta, jędrna - to plus :)

też się chcę wysmuklić - jeszcze zostało mi 4 zabiegie, ale nie sądze że stracę nagle w 6 dni 6 kg ;) hehehe
Iwona Firmanty

Iwona Firmanty Psycholog|
Socjolog|Trener|Coac
h| Właściciel firmy
szkole...

Temat: vacu well - czy warto?

Nie polecam nikomu, kto ma kruche naczynka krwionośne - zamiast upiększenia możemy się oszpecić...
Aneta Duchnowska

Aneta Duchnowska Wolna dusza...

Temat: vacu well - czy warto?

Iwona F.:
Nie polecam nikomu, kto ma kruche naczynka krwionośne - zamiast
upiększenia możemy się oszpecić...

A to ciekawe. Mnie powiedziano, że nie ma to wpływu poniewaz ingerencja jest bardzo delikatna. Ale jakby baczniej sie przyjrzec gdzieniegdzie cos przybyło ;-( /mowie o naczynkach/. Dlatego juz zaprzestałam. Efekt schudniecia - w skali 1 do 10 - daje 4.Aneta Duchnowska edytował(a) ten post dnia 24.10.08 o godzinie 12:28

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Witam ... Cóż drogie Panie wiele zależy od nastawienia nas samych i determinacji ale tez i formy ćwiczeń i dodatkowych elementów dołączanych w trakcie.
A zadowolenie lub porażka jest wymierna podobnie jak z każdym innym ćwiczeniem wykonywanym w sposób niedokładny i niewłaściwy, ale przede wszystkim informacja kompetentna od osoby prowadzącej trening, podkreślę "prowadzącej" a nie takiej co to wrzuca w maszyne i wychodzi.

Niestety ale nie dla każdego jest steper i nie dla każdego rowerek ponieważ nadwerężają mocno stawy i obciążony już nadwagą odcinek ledźwiowy - fakt świetnie wspomagają trening np 3 fazowy.
W sytuacji gdy mamy do czynienia z osobą nawet z niewielką nadwagą bez tzw historii treningowej najlepsza jest bieżnia, która jest dla nas niewymuszoną naturalna formą ruchu.

Co do kwestii zaniku cellulitu ... Jeśli wartości Sesji treningowej są dopasowane do możliwości osoby trenującej w odpowiedni sposób jak również poparte dodatkowymi wskazówkami jest możliwa poprawa jakości skóry i odbudowa włokien kolagenowych w dość szybkim czasie wraz z utratą cm w obwodach. W praktyce po 5 Sesjach efekty wizualne stają sie faktem. Do tego dochodzi poprawa przemiany materii a co znowu stymuluje całą resztę do lepszego funkcjonowania i poprawy kondycji, cyrkulacji krwi, odtoksycznienia.
Napewno dużo da zmiana nastawienia na: zamiast chudnąć modeluj się ... nikt nie widzi Twojej Wagi ale widzi Ciebie.

pzdr i zapraszam SHU Studio Wrocław
Anna Dudek

Anna Dudek
www.fotodziecinstwo.
pl

Temat: vacu well - czy warto?

Iwona F.:
Nie polecam nikomu, kto ma kruche naczynka krwionośne - zamiast upiększenia możemy się oszpecić...
Wyczytalam, ze osobom z problemami naczynkowymi nie poleca sie chodzenia w cisnieniu wiekszym niz -15mbar, nietsety jednoczesnie efekty nie sa przez to tak spektakularne.
Łukasz Tigy P.

Łukasz Tigy P. www.tigy.pl,
instruktor fitness,
trener personalny,
manager

Temat: vacu well - czy warto?

Spektakularne efekty są wtedy kiedy mamy usystematyzowane i przemyślane sposoby odżywiania się, dużo samozaparcia i chęci :)
Anna Dudek

Anna Dudek
www.fotodziecinstwo.
pl

Temat: vacu well - czy warto?

Łukasz "TIGY" P.:
Spektakularne efekty są wtedy kiedy mamy usystematyzowane i przemyślane sposoby odżywiania się, dużo samozaparcia i chęci :)
No tak lukaszu, to nic nowwego nie napisales;-) Mam nadzieje, ze nie ma tu nikogo kto sadzi, ze wskoczy to vacu fita i nic poza tym nie robiac dojdzie po kilku dniach do wymarzonej wagi. Ale jako wspomagacz innych srodkow (dieta, cwiczenia) - przynajmniej u mnie- sprawdza sie. Trudno, zeby nie bylo jakis tam efektow gdy po cwiczeniach kilka razy w tygodniu leje sie ciurkiem z czola;-)
Łukasz Tigy P.

Łukasz Tigy P. www.tigy.pl,
instruktor fitness,
trener personalny,
manager

Temat: vacu well - czy warto?

Tak, wywołałem tylko impuls - reakcja właściwa :) hehe Oczywiście że tak, nie mniej dużo ludzi myśli inaczej. Pozdrawiam :)

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Ja osobiście nie chodzę, ale chodzi moja mama.
Obserwuję ją bacznie i mogę powiedzieć, że już po 5 zabiegach widać efekty.
Ma gładszą skórę, mniej cellulitu, lepsze samopoczucie, a i jak sama twierdzi gubi centymetry, bo czuje to po ubraniach.
Sądzę, że nie można mówić, że coś jest złe lub nie, bo to zależy od nas samych. Jeśli jesteśmy w tym dokładni i regularni, a do tego zastosujemy dietę (i nie mówię tu o opcji 600 kalorii dziennie) to efekty będą na pewno.
Nie da się miłe Panie schudnąć leżąc i ładnie pachnąc.

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Katarzyna Wołowicz:
Nie da się miłe Panie schudnąć leżąc i ładnie pachnąc.


a szkoda, szkoda :)

wg mnie nic nie robi lepiej niz regularne cwiczenia na silowni lub fitness. Poszlam z ciekawości i lepiej jak bym wydala te pieniadze na jakiś ciuch. Zostały mi naczynka, a nie chodziłam w dużym podciśnieniu. Wiec na moim przykładzie nie polecam, ale to sprawa indywidualna.

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Iwona Paulina F.:
Nie polecam nikomu, kto ma kruche naczynka krwionośne - zamiast upiększenia możemy się oszpecić...

dokladnie, zamiast tego systematyka w cwiczeniach i madra dieta

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Ja raz wybrałam się, żeby sprawdzić jak to jest :) chyba rzeczywiście można spalić wiele kalorii i fajnie się ćwiczy, ale wielką wadą było to, że ta cała konstrukcja zamontowana w pasie zjeżdżała ze mnie cały czas...wolę fitness
Małgorzata Miszczak

Małgorzata Miszczak Brand Manager,
Polpharma BH

Temat: vacu well - czy warto?

Ja jestem po czterech zabiegach i na razie poza jędrniejszą skórą (chociaż nie wiem czy tu nie działa efekt psychologiczny) to nie straciłam nic na wadzę. Dodam, że dodatkowo chodzę 2 x na fitness w tygodniu. Nie wiem, może ja po prostu mam taką budowę. Samo chodzenie na fitness też mi nic nie dawało :(
Joanna H.

Joanna H. Duńszczyzna!

Temat: vacu well - czy warto?

A ja słyszałam o spodenkach neoprenowych i z przyjaciółką zaczęłyśmy to stosować na treningach aerobowych z uprzednim namaszczeniem pupska, ud i brzuszka emulsją ujędrniającą/wyszczuplającą. Nie mierzyłyśmy się przed i po treningu, ale wyraźnie czuć przyjemną gładkość skórki. A to też cieszy :-) Najlepsze jest to, że nie jest się więźniem jednego sprzętu :-)

konto usunięte

Temat: vacu well - czy warto?

Magdalena Głąb:
jak w temacie - czy są efekty, od czego zależą i na czym najlepiej ćwiczyć, by zgubić tłuszczyk z ud i bioder i pozbyć się celulitu?

Szkoda kasy na sesje w vacu - przy złej diecie i ogólnym braku ruchu NIC nie zdziała cudów.



Wyślij zaproszenie do