Janusz Sieklicki

Janusz Sieklicki Profesjonalny
opis...

Temat: Platformy wibracyjne

Witam! Mam pytanie do osób, które korzystały/korzystają z platformy wibracyjnej. Chcę taką kupić i jestem ciekaw czy rzeczywiście trening na niej jest taki efektywny jak to reklamują?

konto usunięte

Temat: Platformy wibracyjne

ja postałem potrząsłem się podeszła pani zapytała ile waże jak odpowiedziałem wyłączyła :)

Temat: Platformy wibracyjne

Marcin W.:
ja postałem potrząsłem się podeszła pani zapytała ile waże jak odpowiedziałem wyłączyła :)
:))))))
w ProActiv nie pozwolili "potrząść" pośladków:)))

konto usunięte

Temat: Platformy wibracyjne

Hahaha zabawka dla dzieci do 100 kg :)
Aleksandra G.

Aleksandra G. lektor/tłumacz
języka angielskiego

Temat: Platformy wibracyjne

Jakoś jestem sceptyczna. Dla mnie to kolejny wynalazek dla leniuchów.

konto usunięte

Temat: Platformy wibracyjne

A jak to w ogóle wygląda, jak działa? Jak duży shaker?
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Platformy wibracyjne

Waga to jedno, przeciwwskazania zdrowotne to kolejna kwestia. Schorzenia typu żylaki, nadciśnienie tętnicze, etc. dyskwalifikują danego osobnika do tego aby "dosiąść" platformy. Proponuję przed skorzystaniem z tego urządzenia, podobnie jak w przypadku zwyczajnych treningów, skonsultować się zarówno z lekarzem, jak i trenerem w klubie. Co do samych rezultatów jeśli chodzi o korzystanie ze wspomnianej platformy, mogę ocenić jedynie obiektywnie po moich znajomych, które korzystały, ja sama nie próbowałam, jakoś się nie złożyło. Dziewczyny były zadowolone, efekt był jeśli chodzi o ujędrnienie czy ubytek kilku cm w obwodach, ale ciężko odnosić taki finalny efekt tylko do platformy, gdyż regularnie panie uprawiają sport, aeroby, siłka, pilnują diety więc power-plate to tylko dodatek. Choć badania niby wykazują, iż 15 minut spędzonych na takiej maszynie może zastąpić godzinkę czy półtorej na siłowni. Nawet gdyby tak było to należy się zastanowić nad tym czy chcemy sobie coś poniekąd "sztucznie" wyrzeźbić, czy może przy okazji mieć fun przerzucając żelastwo i dodatkowo pracować tym samym nad ogólną kondycją, bo tego platforma na której TYLKO stoimy nam nie zapewni.
Joanna R.

Joanna R. Specjalista, pc

Temat: Platformy wibracyjne

Cześć, czy ktoś zWas ma może dostęp do DVD Callan Pinckney’s Callanetics? Nigdzie tego ni można kupić, a to dla mnie najlepsza metoda.Pzdr
Mariusz Kierstein

Mariusz Kierstein Skilled Sales
Development Manager

Temat: Platformy wibracyjne

Przynosi widoczne efekty, ale z tego co donoszą naukowcy może też kosztować sporo zdrowia... źle dobrane parametry lub zbyt intensywne użytkowanie powoduje, że organy wew. wpadają w tzw. rezonans i ulegają uszkodzeniom. Dla zobrazowania podam przykład solidnego mostu, który wytrzymał tysiące czołgów i inny ciężki sprzęt a zawalił się pod maszerującymi rytmicznie żołnierzami;-)
Ps. Jak dla mnie kolejny cudowny wynalazek dla leniuchów i gadżet napędzający ruch w drogich fitness klubach ;-)
Janusz Sieklicki

Janusz Sieklicki Profesjonalny
opis...

Temat: Platformy wibracyjne

Marcin W.:
ja postałem potrząsłem się podeszła pani zapytała ile waże jak odpowiedziałem wyłączyła :)

Nieźle...
Swoją drogą ładnie to tak straszyć Panią w klubie? Drogą maszynę kupiła a tu niewymiarowy przyszedł...

konto usunięte

Temat: Platformy wibracyjne

Janusz Sieklicki:
Marcin W.:
ja postałem potrząsłem się podeszła pani zapytała ile waże jak odpowiedziałem wyłączyła :)

Nieźle...
Swoją drogą ładnie to tak straszyć Panią w klubie? Drogą maszynę kupiła a tu niewymiarowy przyszedł...


Sam jesteś niewymiarowy :)
Mnie zawsze mama powtarzała jak jako głuypie dziecko mialem kompleks wzrostu, że to nie ja jestem za duzy tylko moi koledzy to wypierdki ( niestety głęboko wierze w to do dzisiaj ).
Pozdrawiam wysokich facetów i babki ! Do nas Świat należy ;)
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Platformy wibracyjne

Janusz, mam dla Ciebie coś lepszego niż platforma:

http://www.fit.pl/ciekawostkifit/wioslarz_i_rower_w_je...



Wyślij zaproszenie do