Temat: 4 noce z Anną

widział ktoś? Warto iść do kina?

konto usunięte

Temat: 4 noce z Anną

Zdecydowanie warto jeśli lubisz kino dobre ale uprzedzam cięęęężkie! film trzyma w napięciu jest mroczny, smutny i pełen emocji i miłości... która nie ma szans na akceptację! przez osobę obdarzoną tym uczuciem, przez otoczenie... przez nikogo! czyli samotność.

Zdecydowanie film wart obejrzenia...
Michał Gołgowski

Michał Gołgowski Managing Director

Temat: 4 noce z Anną

warto!!!

Temat: 4 noce z Anną

dodam od siebie, że warto, jednak mam nadzieję, że do dzisiaj zdążyłaś zobaczyć ten film. piękny, dopracowany film. choć miejscami brutalny...

konto usunięte

Temat: 4 noce z Anną

Uważam film za absolutnie nudny i nieciekawy. Dodatkowo jesienne deprecha murowana. Odradzam....
Alicja Szepietowska

Alicja Szepietowska Specjalista ds. HR

Temat: 4 noce z Anną

Ja się wybieram. Czytałam recenzje, a Artura Steranko widziałamkilka razy na żywo w olsztyńskim teatrze i spodziewam się niezwykłej kreacji. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Lubię deprechowate filmy :)Alicja Eliza Szepietowska edytował(a) ten post dnia 26.09.08 o godzinie 17:47

konto usunięte

Temat: 4 noce z Anną

Alicja Eliza Szepietowska:
Ja się wybieram. Czytałam recenzje, a Artura Steranko widziałamkilka razy na żywo w olsztyńskim teatrze i spodziewam się niezwykłej kreacji. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Lubię deprechowate filmy :)Alicja Eliza Szepietowska edytował(a) ten post dnia 26.09.08 o godzinie 17:47

Na pewno się nie zawiedziesz:)

konto usunięte

Temat: 4 noce z Anną

kino w poszukiwaniu prawdy mowi takze przez blizny.

uwaga : zainteresowanym innymi dobrymi filmami kina z Polski
zapraszam do http://www.goldenline.pl/grupa/film-polski
Tam podlinkowanych troche wywiadow z twórcami. Takze i tego obrazu.Romuald K. edytował(a) ten post dnia 28.09.08 o godzinie 00:01

konto usunięte

Sylwia K.

Sylwia K. Senior Project
Coordinator,
Marketing House

Temat: 4 noce z Anną

Byłam na filmie i polecam, ale film oczywiście nie dla wszystkich. Duża oszczędność dialogów, sztuka w postaci obrazów i muzyki. Trochę Skolimowski zahacza o styl Kieślowskiego którego po prostu uwielbiam dlatego takie klimaty mi jak najbardziej odpowiadają.

Uważam że jak na polskie kino to film jest bardzo dobrze zrobiony.

Następna dyskusja:

"Cztery noce z Anną"




Wyślij zaproszenie do