Łukasz Parzuchowski

Łukasz Parzuchowski fotograf -
parzuchowscy.com

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

A więc byłem i ...

niestety wielkie rozczarowanie. Z całego filmu najlepszy był trailer widziany w zeszłym tygodniu ( wszystkie interesujące momenty są w nim zawarte ). Zagadek mało, dedukcji brakuje, akcja powolna. Może czegoś innego się spodziewałem?
Może polotu jaki G.Ritchie zaprezentował w przekręcie. Niestety wyszedł revolver. Na sali widziałem osoby które mówiły : " nie był taki zły " ale to chyba dobrze nie świadczy.

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

A ja wciąż jeszcze marzę o tym filmie. Mam nadzieję, że uda mi się go obejrzeć, bo uwielbiam Sherlocka Holmesa...Właśnie teraz czytam tomik opowiadań.
Caroline K.

Caroline K. Przedstawiciel
Handlowy, Regional
Sales Manager

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Ja dziś idę, więc wypowiem się
po seansie.
Pawel R.

Pawel R. www.roogmedia.pl

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Męczący film. Jest kilka fajnych momentów, ale film również mnie rozczarował.
Tomasz Górski

Tomasz Górski New Media Designer

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Nie był taki zły chociaż nie wiem czy warto inwestować i iść do kina.

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

ja dzień wcześniej oglądnęłam "Rockandrollę" Ritchiego dlatego sherlock wyszedł niby dobrze, acz blado...

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Nudy.

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

A ja spędziłam bardzo miło wieczór w sobotę w kinie:-)
Małgorzata Derwińska

Małgorzata Derwińska Nie ma windy do
sukcesu...Trzeba iść
po schodach.

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Ja również spędziłam bardzo miłe popołudnie. Fakt, mógłby być tak 15 minut krótszy, ale obsada bardzo dobrze dobrana, Jude Law w roli Watsona - nie można było lepiej wybrać. Bardzo przyjemny film jak dla mnie.
Katarzyna Czajka

Katarzyna Czajka researcher, Tygodnik
\"Polityka\" bloger
w "Zwierz popkul...

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Moim zdaniem wszystko zależy od tego czego się spodziewaliście. Ja idąc na Sherlocka nie miałam złudzeń że będzie to film lekki łatwy i do zapomnienia. Nie mniej choć fabuła miejscami siada to jednak aktorstwo jest naprawdę dobre i w sumie ogląda się całość bezboleśnie
Ali D.

Ali D. Embodiment : Pasja
zycia w Prawdzie :
doradztwo duchowe,
...

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

film nudny i niesetety wielkie rozczarowanie :(

gdzie zagadki, poszlaki i dedukcja? gdzie genialny duet sherlock - watson? gdzie zagadka i tajemnica? ech, no niestety nie wyszlo, choc i tak ludzie beda chodzic na te produkcje i oczywiscie bedzie sequel, by poddoic te krowke

podobala mi sie tylko strona wizualna przedsiewziecia - kolorystyka, scenografia, kostiumy i.. downey jr ;)

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Wydaje mi sie, ze wiekszosc ludzi sie spodziewalo typowego Ritchowskiego kina. I tu lezy pies pogrzebany, ja wiem, ze stworzyl on dla siebie charakterystyczny styl, ale nie mozna w kolko robic tego samego niewazne jak dobrze to wychodzi. Ja akurat bo zobaczeniu zwiastuna pomyslalem "co oni do jasnej cholery z nim zrobili..." - zabijaka, fighter, itd. A kiedy juz ogladalem, to pozytywnie sie zaskoczylem. Nie mozna zbyt wiele wymagac od kina w czasach Transformersow i Zmierzchu (bleh...). Ja niczego nie wymagalem od tego filmu, chcialem zobaczyc jak spartolili temat, ale jak juz zaczalem ogladac to przestalem myslec o zwiastunie, Ritchim, stereotypie glownego bohatera i pozwolilem zyc filmowi wlasnym zyciem, nie szufladkowalem go do kategorii "filmy z sherlockiem" i dzieki temu dobrze sie bawilem :)

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

mnie sie tez podobal:) mila sensacja wstawiona w kostiumy:))

Myslalam ze bedzie bardziej w stylu Ritchowskim ale generalnie dobrze se ogladalo:)

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

film bardzo fajny
idealny na sobotni wieczór
najlepszą rolę w filmie miał piesek :D

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Sherlock nie jest filmem wybitnym. To film o którym natychmiast się zapomina. Ogląda się to miło, logiczniejsze to w swojej całej nielogiczności od Avatara. Miała być rozrywka i była. Nie zawiodłem się choć nie oczekiwałem nic wielkiego.
Aleksandra Kawka

Aleksandra Kawka prawnik, Krupa
Srokosz Patryas
sp.k.

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

Nie mam wielkich oczekiwań-wybieram się naceszyć oko przystojnymi aktorami:)

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

film rewelacyjny swietne ujecia, guy ritche pokazał ze jest swietnym rezyserem. mega zaskoczenie !

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

zaskakujące????
Jowita M.

Jowita M. Experienced CS
Manager

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

a ja się ubawiłam :)

konto usunięte

Temat: Sherlock holmes - rozczarowanie

A ja idę dziś wieczorem wyrobić sobie własne zdanie.
Judego oglądałam latem w Hamlecie, więc tym razem chętnie go obejrzę w mniej ambitnym dziełku. Po tym jak niedawno obejrzałam Downey Jr`a w "Jajach w tropikach, nastawiam się na rozrywkę w środku tygodnia.

Następna dyskusja:

Rozczarowanie - Incepcja




Wyślij zaproszenie do