Urszula K.

Urszula K. Główny Księgowy/
Kontroler ...... SP
Z O.O.

Temat: Avatar

Macie jakieś opinie o tym filmie ?

konto usunięte

Temat: Avatar

Pójdę w ciemno. A jak nie puszczą w kinach to w ciemno kupię DVD ;)

Temat: Avatar

Urszula Kwiatkowska:
Macie jakieś opinie o tym filmie ?

Ponoć gniecie czachę. Jak zaczną tylko puszczać to idę.
Urszula K.

Urszula K. Główny Księgowy/
Kontroler ...... SP
Z O.O.

Temat: Avatar

Ano wczoraj jakis przedpremierowy pokaz był w Stanach wrrr nie wysiedzę do grudnia

Temat: Avatar

A trailer to chyba z 5-6 razy widziałem żeby nie skłamać.

konto usunięte

Temat: Avatar

Na razie pokazują pierwsze 15 minut i podobno ludzi wciska w fotele ;-) Ale ci z branży zawsze się tak ekscytują... ;-)

konto usunięte

Temat: Avatar

Mariusz Klimek:
Pójdę w ciemno. A jak nie puszczą w kinach to w ciemno kupię DVD ;)
Ale dlaczego???????????? Ja np. nie wiem nic na temat tego filmu. :)

konto usunięte

Temat: Avatar

Ja czekam na rewolucję w kinie [a szpiedzy donoszą, że z takową możemy mieć do czynienia]... jak będzie "tylko" ewolucja to... kino niedługo wyzionie ducha [czyt. zejdzie na drugi plan], bo w sumie to samo i w dogodniejszych warunkach będę miał w domu na BD.

konto usunięte

Temat: Avatar

Małgosssia Filipiak:
Mariusz Klimek:
Pójdę w ciemno. A jak nie puszczą w kinach to w ciemno kupię DVD ;)
Ale dlaczego???????????? Ja np. nie wiem nic na temat tego filmu. :)

Ja wiem niewiele. Ale przebieg moich myśli jest następujący:

1) Reżyseria - James Cameron, którego niektóre filmy (Obcy 2, pierwsze dwa Terminatory) mi się podobały.
2) Avatar będzie fantastyką z pewną ilością kosmosu i innych planet (jak Obcy 2) - co mnie nakręca bardziej, bo lubię takie klimaty :)
3) Trailer, który skutecznie mnie zainteresował.

To jeszcze nic, film "A Scanner Darkly" kupiłem na DVD razem z premierą, a wiedziałem tylko, że to adaptacja powieści Dicka (którego lubię), której nawet nie czytałem ;)Mariusz Klimek edytował(a) ten post dnia 24.08.09 o godzinie 16:42
Urszula K.

Urszula K. Główny Księgowy/
Kontroler ...... SP
Z O.O.

Temat: Avatar

Mariusz Klimek:
no i ? warto było ?

konto usunięte

Temat: Avatar

W sensie czy warto było kupić "A Scanner Darkly"? Nie narzekam :) Choć nie zdziwiłoby mnie, gdybym się dowiedział, że film nie odniósł kasowego sukcesu ;) Wydaje mi się, że jest dosyć niszowy, jak na s-f, przede wszystkim przez brak sensacyjnej akcji (często wplatanej w filmy fantastycznonaukowe). Ale jest na swój sposób interesujący.
Urszula K.

Urszula K. Główny Księgowy/
Kontroler ...... SP
Z O.O.

Temat: Avatar

swego czasu przeżywałam fascynacje Black Pitch, ale może ze względu na jednego z aktorów

konto usunięte

Temat: Avatar

Jeśli mówisz o Pitch Black to nawet Ci się nie dziwię, film jest całkiem niezły. W zasadzie to uważam, że jest znacznie lepszy od "Kronik Riddicka" ;)
Daniel W.

Daniel W. Why so serious?

Temat: Avatar

Ja znalazłem ciekawy komentarz kogoś kto już kawałek zobaczył, cyt.:
"I just got back from watching the 15 minute preview and the footage shown was just amazing. I liked the trailer footage but seeing it in 3D makes it look 10 times better. The footage of Jake's avatar in the forest was totally photo realistic. God I cant believe I have to wait 4 months till I see the rest of the film.

I have never seen a film more than once at the cinema (with the exception of star wars and the star wars special edition 25 yrs later which dosn't really count) this i will be seeing at least 3 times it just looks so mindblowing. "

Sam nie mogę się doczekać :)

---
PS. a co do "A Scanner Darkly"... Genialny, film nakręcono cyfrowo a następnie przetworzono do postaci filmu animowanego wykorzystując technikę rotoskopową. Polecam! W Polsce film wydano z tytułem "Przez ciemne zwierciadło" (ja kupiłem na DVD w Merlin [trudno dostać ten film w innym miejscu]) - nie trafił do naszych kin.
http://merlin.pl/Przez-ciemne-zwierciadlo_Richard-Link...Daniel Dąbrowiecki edytował(a) ten post dnia 24.08.09 o godzinie 17:30

konto usunięte

Temat: Avatar

Ciekawe czy do DVD dodadzą okulary 3D ;)

Temat: Avatar

Daniel G.:
A trailer to chyba z 5-6 razy widziałem żeby nie skłamać.


Mnie akurat trailer raczej zniechęcił. Owszem efekty mogą być super, ale wygląda to na jakieś pseudo bajkowe SF. Jakoś mnie nie ciągnie, choć początek trailera był obiecujący.
Owszem trzeba poczekać na film ale po tym co zobaczyłem raczej nie pobiegnę z entuzjazmem do kina, o ile pobiegnę wogóle

Temat: Avatar

Ja jestem trochę przesiąknięty tego rodzaju filmami i może dlatego mi się podobają, ale okaże się w kinie.

Temat: Avatar

Daniel G.:
Ja jestem trochę przesiąknięty tego rodzaju filmami i może dlatego mi się podobają, ale okaże się w kinie.


gusta są różne i dobrze. Nie wątpię, ze znajdą się tacy co będą się tym filmem zachwycać.
Mnie ta stylistyka nie fascynuje i wydanie pieniędzy na bilet do kina to zdecydowanie za dużo. Wole już po raz kolejny obejrzeć jakiś poprzedni SF z dorobku Camerona

konto usunięte

Temat: Avatar

Krzysztof Sasin:
Daniel G.:
Ja jestem trochę przesiąknięty tego rodzaju filmami i może dlatego mi się podobają, ale okaże się w kinie.


gusta są różne i dobrze. Nie wątpię, ze znajdą się tacy co będą się tym filmem zachwycać.
Mnie ta stylistyka nie fascynuje i wydanie pieniędzy na bilet do kina to zdecydowanie za dużo. Wole już po raz kolejny obejrzeć jakiś poprzedni SF z dorobku Camerona

z tym, że w przypadku tego filmu nie stylistyka, fabuła, historia ma zadecydować w pierwszej kolejności o tym czy wydamy pieniądze na bilet, a nowe technologie i efekty, które mają wrzucić nasze doznania na wyższy poziom... ten film ma szanse tchnąc nowe życie w kino i przyciągnąć znowu ludzi do kin... jeśli tego nie zrobi to ja podziękuje już ostatecznie kinu, bo to co mamy obecnie (w kinie) mam już w domu w równie dogodnych [jeśli nie lepszych] warunkach:)

Temat: Avatar

Nie wiem co ma tchnąć ten film, ale szczerze to wolę obejrzeć dobrą grę aktorską a nie popis kolesi za komputerem.

A już pseudo baśniowe SF na pewno mnie nie przyciągnie. Nie ta stylistyka. Dziękuję postoję.

Niedługo zamiast nazwisk aktorów będzie lista programów jakie zostały użyte do stworzenia filmu.
Sorry ale jeśli w tę stronę ma pójść kino to ja dziękuję. Po obejrzenia trailera ten film jest dla mnie zupełnie nie wart zainteresowania a już na pewno nie wydam na niego kasy. wole kupić kilka piw i obejrzeć po raz kolejny Terminatora

Ale to moja subiektywna ocena, i to na podstawie kilku minut, które mnie niestety zniechęciły.
Poza tym należę do tych nielicznych, których zrobiony za 400 dolarów Cube dużo bardziej zachwycił niż zrobiony za miliony Matrix.

Owszem nie da się zrobić dobrego SF bez efektów specjalnych, ale gdzieś musi być miejsca dla aktorów.
Ale jeszcze raz zaznaczę, ze głownie zniechęca mnie stylistyka filmuKrzysztof Sasin edytował(a) ten post dnia 25.08.09 o godzinie 20:56

Podobne tematy


Następna dyskusja:

Avatar - idzie nowe ?




Wyślij zaproszenie do