konto usunięte

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

I stało się - po aktualizacji z poziomu wordpressa strona wywaliła mi się, pojawia się taki komunikat:

Fatal error: Class wp_widget_pages: Cannot inherit from undefined class wp_widget in /homez.167/palmserw/www/wp-includes/default-widgets.php on line 15

Ciężka sprawa, nie wiem za bardzo co zrobić, wygląda to na winę samego WP, czy ktoś ma jakieś sugestie jak to przywrócić do życia?


Strona:
http://palm-serwis.pl
Georgios A.

Georgios A. Product Director at
Adquesto

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

Najlepiej zrobić backup wszystkiego, usunąć pliki Wordpressa i wgrać jeszcze raz. Tym razem ręcznie.

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

nadgraj po prostu pliki wp sciagniete ze strony... mi najnowsza polska wersja tez problemy robila. Angielska dziala bez zarzutu.

konto usunięte

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

Georgios A.:
Najlepiej zrobić backup wszystkiego, usunąć pliki Wordpressa i wgrać jeszcze raz. Tym razem ręcznie.


Dziękuję za szybką odpowiedź!

konto usunięte

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

Bartek Koplin:
nadgraj po prostu pliki wp sciagniete ze strony..

Dałoby radę jaśniej? Jestem niestety w temacie nowicjuszem. Nie mówiąc już o tym, że gdy pytałem o pomoc OVH, stwierdzili:

Witam,
Domena jest podpięta pod serwer 20gp, który nie obsługuje php (wyłącznie html), nie ma również dostępu do bazy - stąd problem. Aby korzystać z modułu wordpress, proszę zmienić ofertę na jeden z nowych pakietów:
http://www.ovh.pl/serwer_wirtualny/

No coż, nie wiem jakim cudem nie obsługuje php, skoro do tej pory WP na nim hulał, updaty też

Jak widzicie moja sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, więc będę bardzo wdzięczny za każdą sugestię.

Przy okazji pytanie: czy jeśli sciągnąłem całą zawartość www z FTP po tym nieszczęsnym upgrade i nie będzie szans na dostęp do myphpadmin , to czy uda się jeszcze jakoś odzyskać posty i komentarze? Na tym bardzo mi zależy.

Pzodrawiam
Georgios A.

Georgios A. Product Director at
Adquesto

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

Pewnie się pomylili w OVH, na razie zapomnij o tym, co napisali.

Ja bym zrobił tak:

1) zrób backup katalogu, w którym siedzi WP i później go skasuj z serwera
2) ściągnij najnowszą wersję WP
3) rozpakuj i skopiuj z backupa plik wp-config.php i folder z szablonem
4) wrzuć całość na serwer i zobacz czy działa
5) jeżeli działa to możesz wgrać pluginy, uploady itd.
6) daj znać czy się udało :)

PS wszystkie posty są w bazie, której raczej nie ruszałeś, więc nie powinno być problemu.

konto usunięte

Temat: Wordpress nie działa po upgrade do najnowszej wersji

Dzięki wielkie - już wszystko gra ;) Uff myślałem że już wszystko straciłem, moja wiedza o PHP i takich tam jest żadna. Wordpress jest OK, ale jednak to wciąż platforma dla osób, które znają się na rzeczy.

Jeszcze raz dziękuję!

Następna dyskusja:

Wtyczka Catch Gallery nie d...




Wyślij zaproszenie do