Jakub M.

Jakub M. Meeting expectations

Temat: Ku przestrodze!

Drodzy członkowie FACETÓW

Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż nasza grupa jest jedną z najbardziej aktywnych na GoldenLine.

Niemniej jednak pragnę przypomnieć, iż stworzona ona została dla tych spośród członków społeczności, którzy zainteresowani są kulturalną i co najważniejsze - inteligentną - wymianą zdań pomiędzy przedstawicielami obu płci.

Osoby, które nie chcą bądź nie potrafią dostosować się do reguł wytworzonych w drodze rzeczowej dyskusji na forum, a nadzorowanych przez założyciela grupy, zostaną przez tego ostatniego usunięte z grupy.

Wszystkim przesyłam wiosenne pozdrowienia :-)
Wojciech Z.

Wojciech Z. Konsultant
IT/Biznesowy

Temat: Ku przestrodze!

Cóż... słusznie :/

konto usunięte

Temat: Ku przestrodze!

Może nadszedł już czas na jakiś regulamin grupy?
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Ku przestrodze!

Michał K.:
Może nadszedł już czas na jakiś regulamin grupy?


"Osoby, które nie chcą bądź nie potrafią dostosować się do reguł wytworzonych w drodze rzeczowej dyskusji na forum, a nadzorowanych przez założyciela grupy, zostaną przez tego ostatniego usunięte z grupy."

Założyciel jasno określił regulamin ;)

konto usunięte

Temat: Ku przestrodze!

Kuba Jakub Marcin Henryk M.:
Drodzy członkowie FACETÓW

Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż nasza grupa jest jedną z najbardziej aktywnych na GoldenLine.

Niemniej jednak pragnę przypomnieć, iż stworzona ona została dla tych spośród członków społeczności, którzy zainteresowani są kulturalną i co najważniejsze - inteligentną - wymianą zdań pomiędzy przedstawicielami obu płci.

Osoby, które nie chcą bądź nie potrafią dostosować się do reguł wytworzonych w drodze rzeczowej dyskusji na forum, a nadzorowanych przez założyciela grupy, zostaną przez tego ostatniego usunięte z grupy.

Wszystkim przesyłam wiosenne pozdrowienia :-)


Hmmmmm.....:)
Krystyna Zagórska

Krystyna Zagórska European Digital
Manager, Cheil
Poland

Temat: Ku przestrodze!

ale uprasza sie takze o nie wyrzucanie z grupy jesli nie ma sie po prostu czasu na zagladanie/pisanie... :)

P.S.
dzieki za zyczenie, U2Krystyna Zagórska edytował(a) ten post dnia 24.03.07 o godzinie 16:11
Izabella R.

Izabella R. Studentka, Akademia
Sztuk Pięknych w
Warszawie

Temat: Ku przestrodze!

Kuba Jakub Marcin Henryk M.:
Drodzy członkowie FACETÓW

Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż nasza grupa jest jedną z najbardziej aktywnych na GoldenLine.

Niemniej jednak pragnę przypomnieć, iż stworzona ona została dla tych spośród członków społeczności, którzy zainteresowani są kulturalną i co najważniejsze - inteligentną - wymianą zdań pomiędzy przedstawicielami obu płci.

Osoby, które nie chcą bądź nie potrafią dostosować się do reguł wytworzonych w drodze rzeczowej dyskusji na forum, a nadzorowanych przez założyciela grupy, zostaną przez tego ostatniego usunięte z grupy.

Wszystkim przesyłam wiosenne pozdrowienia :-)


Dobrze, że w końcu wypowiedział się założyciel grupy...

Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że moja obecność na tym forum a dokładniej moje wypowiedzi stały się powodem jakiś dziwnych sytuacji, stwierdziłam, że Was opuszczę.

Nie ma co na siłę nikogo z SG przekonywać, że nie są one prowokacją, jak co poniektórzy sobie ubzdurali. nie mam ochoty kogokolwiek przekonywać do swojej osoby, bo nie o to tutaj chodzi. Mnie się lubi albo nienawidzi.

Dziwi mnie tylko, że jak pierwszy raz wypowiadałam się na tym forum w topicu Madzi "casting" i waliłam te swoje, kontrowersyjne według Was, teksty, nikomu to nie przeszkadzało... no cóż, nie wnikam.
Nie chce mi się zastanawiać za każdym razem, czy jak coś napiszę, to znów ktoś to uzna za prowokacje - nie zmienie faktu, że ktoś jest przewrażliwiony na moim punkcie.
Owszem bywam wulgarna, niemiła, czasem wręcz chamska, ale nie ukrywałam tego od początku. Bywam złośliwa i zołzowata. I w pierwszych postach tłumaczyłam, wtedy jeszcze tylko SG, że taka jestem i kropka. Nie wiem czy pamiętacie, że traktowaliście moje najostrzejsze posty z przymrużeniem oka, bo o to chodziło i było wszystko ok.

Jak do Was dołączałam byłam 83 osobą na tym forum. Potem były zmiany na GL. Teraz na forum jest 210 osób. może i jestem kontrowersyjna ale to nie moja wina, że ponad 100 osób wchodząc na to forum, zaczęło oceniać mnie po jednej wypowiedzi, bo z wiadomych przyczyn nie chciało im się czytać wcześniejszych topiców.

Jak napisałam wcześniej, nie chce mi się za każdym razem rozkminiać każdego słowa, każdego przecinka i zastanawiać się czy moja wypowiedź w danym temacie nie spowoduje podejrzeń o podburzanie. No nie chce mi się, bo mnie to męczy! Czuję się jak na cenzurowanym a tego cholera nie lubię!!!
A osoby uprzedzone do mnie zawsze będą widziały we mnie zło - tak na marginesie, zauważyłam, że jedna Pani strasznie się stara by sprowokować.

Moja decyzja zapewne niezmiernie cieszy wielu z Was, jak nie wszystkich. A w związku z tym, że na forum przybyło bardzo dużo "nowych", napewno znajdą się ciekawsi kompani do rozmowy niż ja.

I jak spokojnie będzie :)

Ja Wam też przesyłam wiosenne pozdrowienia i oby to forum wróciło do normy z przed!

Cmok w nos.Izabella R. edytował(a) ten post dnia 24.03.07 o godzinie 17:57
Marcin Chałupka

Marcin Chałupka prawnik - spec.:
szkolnictwo wyższe i
pokrewne

Temat: Ku przestrodze!

Może przyszłe pokolenia GL-owiczow będa uczyc się o pelnym dynamizmu i kontrowersji okresie literacko-forumowskim w historii grupy Faceci zwanym "izaBELLizmem" tak jak dziś uczą dzieci o romantyźmie na przykładzie mickiewicza/slowackiego/i spółki ;-)
Łukasz P.

Łukasz P. Konsultant/Analityk
HR

Temat: Ku przestrodze!

Marcin piateczka, pozostalo jakby echo juz tylko;)

SG chyba zawiaze jakas unie wkrotce;)
Magdalena L.

Magdalena L. Managerka.com |
Doradca biznesowy i
marketing manager do
...

Temat: Ku przestrodze!

Iza, ja sie nie zgadzam;-(((

konto usunięte

Temat: Ku przestrodze!

Myślę, że to dobry pomysł!
Magda Olszewska

Magda Olszewska Human Resources
Management expert

Temat: Ku przestrodze!

Izabella R.:
Kuba Jakub Marcin Henryk M.:
Drodzy członkowie FACETÓW

Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż nasza grupa jest jedną z najbardziej aktywnych na GoldenLine.

Niemniej jednak pragnę przypomnieć, iż stworzona ona została dla tych spośród członków społeczności, którzy zainteresowani są kulturalną i co najważniejsze - inteligentną - wymianą zdań pomiędzy przedstawicielami obu płci.

Osoby, które nie chcą bądź nie potrafią dostosować się do reguł wytworzonych w drodze rzeczowej dyskusji na forum, a nadzorowanych przez założyciela grupy, zostaną przez tego ostatniego usunięte z grupy.

Wszystkim przesyłam wiosenne pozdrowienia :-)


Dobrze, że w końcu wypowiedział się założyciel grupy...

Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że moja obecność na tym forum a dokładniej moje wypowiedzi stały się powodem jakiś dziwnych sytuacji, stwierdziłam, że Was opuszczę.

Nie ma co na siłę nikogo z SG przekonywać, że nie są one prowokacją, jak co poniektórzy sobie ubzdurali. nie mam ochoty kogokolwiek przekonywać do swojej osoby, bo nie o to tutaj chodzi. Mnie się lubi albo nienawidzi.

Dziwi mnie tylko, że jak pierwszy raz wypowiadałam się na tym forum w topicu Madzi "casting" i waliłam te swoje, kontrowersyjne według Was, teksty, nikomu to nie przeszkadzało... no cóż, nie wnikam.
Nie chce mi się zastanawiać za każdym razem, czy jak coś napiszę, to znów ktoś to uzna za prowokacje - nie zmienie faktu, że ktoś jest przewrażliwiony na moim punkcie.
Owszem bywam wulgarna, niemiła, czasem wręcz chamska, ale nie ukrywałam tego od początku. Bywam złośliwa i zołzowata. I w pierwszych postach tłumaczyłam, wtedy jeszcze tylko SG, że taka jestem i kropka. Nie wiem czy pamiętacie, że traktowaliście moje najostrzejsze posty z przymrużeniem oka, bo o to chodziło i było wszystko ok.

Jak do Was dołączałam byłam 83 osobą na tym forum. Potem były zmiany na GL. Teraz na forum jest 210 osób. może i jestem kontrowersyjna ale to nie moja wina, że ponad 100 osób wchodząc na to forum, zaczęło oceniać mnie po jednej wypowiedzi, bo z wiadomych przyczyn nie chciało im się czytać wcześniejszych topiców.

Jak napisałam wcześniej, nie chce mi się za każdym razem rozkminiać każdego słowa, każdego przecinka i zastanawiać się czy moja wypowiedź w danym temacie nie spowoduje podejrzeń o podburzanie. No nie chce mi się, bo mnie to męczy! Czuję się jak na cenzurowanym a tego cholera nie lubię!!!
A osoby uprzedzone do mnie zawsze będą widziały we mnie zło - tak na marginesie, zauważyłam, że jedna Pani strasznie się stara by sprowokować.

Moja decyzja zapewne niezmiernie cieszy wielu z Was, jak nie wszystkich. A w związku z tym, że na forum przybyło bardzo dużo "nowych", napewno znajdą się ciekawsi kompani do rozmowy niż ja.

I jak spokojnie będzie :)

Ja Wam też przesyłam wiosenne pozdrowienia i oby to forum wróciło do normy z przed!

Cmok w nos.Izabella R. edytował(a) ten post dnia 24.03.07 o godzinie 17:57

wrocilam.
i czytam. i co jako pierwsze moje piekne oczy widza?!!...
droga Izabello. jestem jedna z nowych, z tych nowych, ktorzy nie spedzal bezsennych nocy na studiowaniu opaslych tomow jakzez cennych merytorycznie wypowiedzi ojcow zalozycieli, tudziez matek, tegoz forum.
nie czytalam, bo mi sie nie chcialo. bo uwazam, ze kazdy moment jest dobry, by wejsc i sprobowac nawiazac relacje. bo uwazam, ze autorytet czy szacunek nie buduje sie na czyims czasokresie aktywnosci na forum czyli na statusie starogwardzisty. autorytet wzglednie szacunek ma sie do osoby. OSOBY.
i dlatego kazdy kto chce dla siebie szacunku, winien dbac o higiene kazdej swojej wypowiedzi - KAZDEJ, niezaleznie od tego, czy gdy on juz byl na forum FACECI, ja wchodzilam pod stol na stojaco czy nie.
staz nie zwalnia od higieny.
uwazam, ze tendencje do rozpasania nie sa tu ani domena starych, ani nowych. wszyscy sobie troche pojechali.
ale tez, tak jak nie jest domena, tak nie jest i przywilejem starych jedynie byc rozgrzeszonym z/w na starosc wlasnie. z/w na starosc mozna co najwyzej liczyc na miejsce siedzace w tramwaju a i to nie zawsze.
uwazam, ze pojawiajace sie ostatnio odglosy sprzeciwu, to jak odrzucenie przeszczepu nowego organu przez organizm. nie dlatego, ze zly, tylko ze nowy, z innej tkanki, innego charakteru.
uwazam, ze kilka [?] osob nie radzi sobie. i tyle. a jak sobie czlowiek nie radzi, czesto kopie i odrzuca.
i nie uwazam, aby to byl powod, dla ktorego mialabys sobie pojsc.
mnie osobiscie bedzie szkoda.
ale zrob, aby Twojej wspanialej osobie bylo dobrze;)

konto usunięte

Temat: Ku przestrodze!

Izabella R.:

Dobrze, że w końcu wypowiedział się założyciel grupy...

Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że moja obecność na tym forum a dokładniej moje wypowiedzi stały się powodem jakiś dziwnych sytuacji, stwierdziłam, że Was opuszczę.
...
Moja decyzja zapewne niezmiernie cieszy wielu z Was, jak nie wszystkich. A w związku z tym, że na forum przybyło bardzo dużo "nowych", napewno znajdą się ciekawsi kompani do rozmowy niż ja.

Czyś Ty Kobieto na pędzel upadła?!?!?!
Łukasz P.

Łukasz P. Konsultant/Analityk
HR

Temat: Ku przestrodze!

Norbert K.:
Izabella R.:

Dobrze, że w końcu wypowiedział się założyciel grupy...

Ponieważ mam nieodparte wrażenie, że moja obecność na tym forum a dokładniej moje wypowiedzi stały się powodem jakiś dziwnych sytuacji, stwierdziłam, że Was opuszczę.
...
Moja decyzja zapewne niezmiernie cieszy wielu z Was, jak nie wszystkich. A w związku z tym, że na forum przybyło bardzo dużo "nowych", napewno znajdą się ciekawsi kompani do rozmowy niż ja.

Czyś Ty Kobieto na pędzel upadła?!?!?!
chyba na klawiature;)
Dorota Magdalena S.

Dorota Magdalena S. psycholog, filolog
rosyjski

Temat: Ku przestrodze!

Magda O.:
uwazam, ze kilka [?] osob nie radzi sobie. i tyle. a jak sobie czlowiek nie radzi, czesto kopie i odrzuca.
>
A jak radzi sobie, to co robi?......Dorota Szczygieł edytował(a) ten post dnia 25.03.07 o godzinie 03:24
Dorota Magdalena S.

Dorota Magdalena S. psycholog, filolog
rosyjski

Temat: Ku przestrodze!

Izabella R.:

>>
Nie ma co na siłę nikogo z SG przekonywać, że nie są one prowokacją, jak co poniektórzy sobie ubzdurali. nie mam ochoty kogokolwiek przekonywać do swojej osoby, bo nie o to tutaj chodzi. Mnie się lubi albo nienawidzi.

Dziwi mnie tylko, że jak pierwszy raz wypowiadałam się na tym forum w topicu Madzi "casting" i waliłam te swoje, kontrowersyjne według Was, teksty, nikomu to nie przeszkadzało... no cóż, nie wnikam.
Nie chce mi się zastanawiać za każdym razem, czy jak coś napiszę, to znów ktoś to uzna za prowokacje - nie zmienie faktu, że ktoś jest przewrażliwiony na moim punkcie.
Owszem bywam wulgarna, niemiła, czasem wręcz chamska, ale nie ukrywałam tego od początku. Bywam złośliwa i zołzowata. I w pierwszych postach tłumaczyłam, wtedy jeszcze tylko SG, że taka jestem i kropka.

To juz chyba zaradny narcyzm.

konto usunięte

Temat: Ku przestrodze!

qrcze qrcze... No nie wiem, wszak założyciel nie powiedział kogo ma na myśli a tu niby nożyce sie odzywają, że niby ktoś uderzył w stół. A ja sie pytam - komu to przeszkadzało? Oraz się pytam - kto następny? Na kogo padnie na tego bęc. Macki INWIGILACJI nigdy nie śpią Heh.
A tak na poważnie. To jeżeli chodzi o wulgaryzmy i innych słów niestosownych używanie, to jest tak, że nie każdemu pasuje takie zabarwienie rozmowy, ale jest to pewna metoda wyrażenia ekspresji wypowiedzi. A przecież świat monitorów i klawiatur jest tak nieekspresyjny, jak tylko nieekspresyjnym być może. A nie każdy jest najwybitniejszym pisarzem, który ma wiedzę, jak za pośrednictwem liter tylko, przekazać emocje. W tym i skrajne.
To może pokrętny nieco, ale głos obrony niejakiej Izabelli, natomiast fora nie maja raczej nic wspólnego z demokracją i założyciel tu rządzi. Pozdr
Magda Olszewska

Magda Olszewska Human Resources
Management expert

Temat: Ku przestrodze!

Robert S.:
qrcze qrcze... No nie wiem, wszak założyciel nie powiedział kogo ma na myśli a tu niby nożyce sie odzywają, że niby ktoś uderzył w stół. A ja sie pytam - komu to przeszkadzało? Oraz się pytam - kto następny? Na kogo padnie na tego bęc. Macki INWIGILACJI nigdy nie śpią Heh.
A tak na poważnie. To jeżeli chodzi o wulgaryzmy i innych słów niestosownych używanie, to jest tak, że nie każdemu pasuje takie zabarwienie rozmowy, ale jest to pewna metoda wyrażenia ekspresji wypowiedzi. A przecież świat monitorów i klawiatur jest tak nieekspresyjny, jak tylko nieekspresyjnym być może. A nie każdy jest najwybitniejszym pisarzem, który ma wiedzę, jak za pośrednictwem liter tylko, przekazać emocje. W tym i skrajne.
To może pokrętny nieco, ale głos obrony niejakiej Izabelli, natomiast fora nie maja raczej nic wspólnego z demokracją i założyciel tu rządzi. Pozdr


...i stad tez moje uparte i nieodparte wrazenie ze FACECI to kraina gdzie moje jest mojsze niz twojsze, czyli stopien swobody jest zalezny od stazu.
ja moze nie uzywam tu slow nie wystepjacych powszechnie w pismie swietym, natomiast pisze co mysle i rowniez z zaciekawieniem obserwuje reakcje. wiem, jak napisac, zeby bylo milo, a jak napisac, zeby dostac po glowie. rzecz w tym, ze moje prawdziwe kategorie czesciej plasuja mnie w drugiej grupie, a klamac dla owacji mi sie nie chce.
i rozumiem, ze Izie tez sie nie chcialo.
my kobiety bywamy w tym wzgledzie rozleniwione;)

konto usunięte

Temat: Ku przestrodze!

Magda O.:
obserwuje reakcje. wiem, jak napisac, zeby bylo milo, a jak

A pszeciessz w tej grupie.. hep... właśśśnie o to chozzzi... żeby byłłło miłłło i żeby było miłło.. :]
Magda Olszewska

Magda Olszewska Human Resources
Management expert

Temat: Ku przestrodze!

Norbert K.:
Magda O.:
obserwuje reakcje. wiem, jak napisac, zeby bylo milo, a jak

A pszeciessz w tej grupie.. hep... właśśśnie o to chozzzi... żeby byłłło miłłło i żeby było miłło.. :]

...no i dlatego tez czasem pisze dla bycia milo;) wtedy gdy mi sie tak chce;) tylko po co oczekiwac ze zawsze sie chce?...i ze tylko wtedy sie tu pisze gdy sie chce?...byc milo;D
i takie mam przekonanie zdaje sie, ze tu jest miejsce dla tych w fazie chcenia bycia milo. a dla tych samych w fazie innej - nie. podczas gdy dla tych ze stazem - jakby niezaleznie. ot co.
milo:D

Następna dyskusja:

Ku przestrodze!




Wyślij zaproszenie do