Rafał Żurmanowicz

Rafał Żurmanowicz Web Design, Grafika,
Fotografia

Temat: Zainteresowani wyjazdem w 2008?

W 2008 planuje wyjazd do Etiopii na jakieś min 2 tyg. Głównie góry. Na pewno wynajem awionetki lub balonu w celach fotograficznych. Z tego co się zorientoałem na Odyssei.com koszt nie powinien przekroczyć max 3000 zł za bilet + 200-300$ za pobyt. Spanie jakie wchodzi w gre w moim przypadku to wyłacznie kontakt z naturą więc namioty, najlepiej w tambylczych wioskach. Hotele raczej odpadają bo to nie w moim guście no chyba że pojedziemy do Las Vegas ;) Jeśli macie jakieś info o Etiopii ale wyłącznie z własnego doświadczenia lub znajomych a nie zasłyszane piate przez dziesiąte to zapraszam. Mile widzane linki do innych stron.

Pozdrawiam

Rafał
Katarzyna Dudek

Katarzyna Dudek IT Recruiter at
Badenoch+Clark
(Adecco Group)

Temat: Zainteresowani wyjazdem w 2008?

Czesc :)

ja mam tu grupę etiopską - w miarę rozkręconą bo dziala od ponad roku

http://www.goldenline.pl/grupa/bajecznie-kolorowa-etio...

+ własną stronę i malą na razie hobby company Abissynian Adventure... http://abiss.pl

+ znam Sylwię i jej męża z Nomadic i mogę potwierdzić ze są OK :)

+ mam inne kontakty bezposrednio z lokalnymi guidami, mogę przekazać kontakt albo coś doradzić (nie mają wlasnych stron tylko tel i maile i czasem je odbierają :) ale są tani za to :D

nigdy nie spałam pod namiotem, jakos nie wydaje mi się to dobrym pomysłem - szczegolnie jak masz coś cennego typy sprzęt ale skoro taki masz plan .. :D . "tambylczy" tani hotel na południu - dostarczy Ci więcej atrakcji niz niejeden namiot, np. w Debarku są dziury, ktore Cie zachwycą, takie ryglowane cele w ktorych Cię zamykają od zewn... no sama slodycz :)

w Etiopii jakoś za bardzo możliwości taniego wynajmu awionetki czy balonu nie widzę, druga opcja nie wiem czy w ogóle wchodzi z grę :) to nie Tanzania i też nie ma sensu chyba :) to co najciekawsze jest na dole :)

no i żeby bylo zielono to najlepiej jest być w okresie pazdz - styczen :) bo potem robi się płowiej :) a oczywiście od kwietnia do września leje (nie wszedzie może ale ja się załapałam na koncówkę pory deszczowej we wrześniu i czasem było średnio.. :)

no a poza tym Etiopia to bardzo dobry pomysł na wyprawę fotograficzną :)

pozdrawiam!

Następna dyskusja:

Nowy stopień KOT od 2008 r.




Wyślij zaproszenie do