Magdalena Pawłowska

Magdalena Pawłowska Project Manager /
Business Analyst,
BNP Paribas S.A.
Oddz...

Temat: Lokalne biura w Sharm

Witam wszystkich, 10 czerwca lecę do Sharm i poszukuję informacji o lokalnych biurach oferujących wycieczki fakultatywne. Słyszałam, że u rezydentów wcale nie ma najlepszych ofert. Czekam na Wasze opinie i doświadczenia. Z góry dziękuję.

Temat: Lokalne biura w Sharm

Polecam Aaba Sharm. Wszystko ok i taniej niz u rezydenta:)
Tomasz P.

Tomasz P. Prokurent w
Zapolisowani Sp. z
o.o.

Temat: Lokalne biura w Sharm

Aleksandra Kalińska:
Polecam Aaba Sharm. Wszystko ok i taniej niz u rezydenta:)

Również polecam to biuro, bardzo atrakcyjne ceny:

Byłem z nimi w:

- Kolorowym kanionie
- Jerozolimie
- Kairze
- i jeszcze paru innych miejscach

Wszystko oki!!

Pilot polski lub osoba świetnie rozmawiająca po polsku.
Autobusy ze sprawna klimą i mini barkiem( odpłatnym) :o)

To może sie przydać: http://www.taniewycieczkisharm.com/index.htmlTomasz P. edytował(a) ten post dnia 15.05.09 o godzinie 08:24
Alicja  Adamczyk-Stachul ec

Alicja
Adamczyk-Stachul
ec
Menedżer Projektów
Unijnych

Temat: Lokalne biura w Sharm

Ja również polecam Aaba Sharm, byłam z nimi na Blue Hole, w Jerozolimie,Kairze i na rajdzie jeepami po pustyni. Pomimo iż nasi rezydenci ostrzegali nas przed nimi, wszystko było w porządku..opieka, autobusy, przewodnicy...no i ceny dużo niższe...
W drodze z Kairu mieliśmy wypadek autobusowy(nie z naszej winy...żeby nie było :-)) i biuro Aaba Sharm wykazało się pełnym profesjonalizmem...dlatego śmiało mogę polecić to biuro.

Bardzo dużo ludzi korzysta z usług tego biura...o czym świadczą kolejki przed drzwiami...ale można też dowiedzieć się wszystkiego telefonicznie...a potem tylko podjechać i zapłacić...tel. +20189148828

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku:-)
Monika M.

Monika M. manager Departament
Faktoringu Deutsche
Bank PBC S.A.

Temat: Lokalne biura w Sharm

wow Magda ja wylatuje 02-06 do 16-06 tez do Sharm może gdzieś na siebie wpadniemy.....

Magdalena Jędrzejewska:
Witam wszystkich, 10 czerwca lecę do Sharm i poszukuję informacji o lokalnych biurach oferujących wycieczki fakultatywne. Słyszałam, że u rezydentów wcale nie ma najlepszych ofert. Czekam na Wasze opinie i doświadczenia. Z góry dziękuję.
Iza C.

Iza C. Make-up Artist
&Stylist

Temat: Lokalne biura w Sharm

Polecam biuro Orbit Tours w Sharm El Sheikh, Naama Bay.
Byłam z nimi na Quadach na pustyni, na Ras Mohammed i w Kairze. Bardzo miła obsługa, ceny o wiele tańsze niż u rezydentów, polscy przewodnicy. Podczas naszego pobytu w Egipcie wiele ludzi z naszego hotelu korzystało z usług tego biura i wszyscy byli zadowoleni:) Polecam!:)
Można również dowiedzieć się telefonicznie o ofercie biura
tel.+2012 889 28 30 - P.Monika.

konto usunięte

Temat: Lokalne biura w Sharm

a ja orbit tours akurat moge odradzic, bo mieli najwieksze przekrety z wycieczkami dalekimi, lacznie z porzucniem turystow w kairze na cala noc.
Wojciech Stefański

Wojciech Stefański Kierownik Zespołu -
Contact Center -
PZU Centrum
Operacj...

Temat: Lokalne biura w Sharm

przykro mi ale odradze rowniez aaba sharm... a dlaczego juz wyjasniam... w zeszlym roku pojechalismy na masakryczna wycieczke na gore mojzesza (nasza decyzja nasza wina)... nie polecam tragedia syf pyl masakra... zeszlismy rano do klasztoru .. pochodzilismy po niczym no i zeszlismy na parking ... oczekiwanie na akutokar zajelo nam ponad 3h (nie ma gdzie sie schowac przed sloneczkiem a ten czas wolalbym na plazy spedzic)i bylismy praktycznie ostatnim autoarem ktory odjechal. gdyby na tym sie skonczylo to fajowo...ale.... okazalo sie w sharm (tak w sharm i nie wczesniej) ze nie ma jednej kobiety ktora z nami pojechala ... arabski przewodnik dukajacy po polskiemu zadzwonil numer komorkowy ktory podala ta kobieta w biurze i dodzwonil sie do malzonka ktory niczego nieswiadomy odpoczywal sobie w hotelu.... i jakie to musialo byc jego zdziwienie kiedy dowiedzial sie ze "przewodnik" poszukuje jego zony ktora zostawil setki km od sharm...
jesli ktos lubi extremalne przygody - nie sporty to moze byc... jesli ktos chce w spokoju odpoczac.....ODRADZAM WYPRAWY Z TYM BIUREM bo jeszcze w jerozolimie bedziecie szukac na wlasna reke przewodnika .

pzdr
Wojciech Stefański

Wojciech Stefański Kierownik Zespołu -
Contact Center -
PZU Centrum
Operacj...

Temat: Lokalne biura w Sharm

i pamietajcie .... jesli jest tanio lub taniej nie zawsze znaczy tak samo :D
Iza C.

Iza C. Make-up Artist
&Stylist

Temat: Lokalne biura w Sharm

,,Porzuceniem klientów na całą noc"..hmm..:):):)nieprawdopodobne. Wielu moim znajomym polecałam to biuro i nigdy nie słyszałam o takich przebojach i przekrętach.Ja byłam z tym biurem na kilku wycieczkach i wszystko było ok. Ale każdy ma swoje widac zdanie.

konto usunięte

Temat: Lokalne biura w Sharm

Izabela Czajkowska:
,,Porzuceniem klientów na całą noc"..hmm..:):):)nieprawdopodobne. Wielu moim znajomym polecałam to biuro i nigdy nie słyszałam o takich przebojach i przekrętach.Ja byłam z tym biurem na kilku wycieczkach i wszystko było ok. Ale każdy ma swoje widac zdanie.
to nie jest moje zdanie a fakt, ktory wydarzyl sie troche ponad rok temu w kairze. poznalam osobiscie ludzi kotrym to sie przydarzylo. czesc turystow wieczorem po zamkniecia muzeum wyblagalo miejsca w rosyjskim autokarze a czec zostala majac nadzieje ze wkrotce autobus przyjedzie. nie przyjechal.
Magdalena Pawłowska

Magdalena Pawłowska Project Manager /
Business Analyst,
BNP Paribas S.A.
Oddz...

Temat: Lokalne biura w Sharm

kto wie.... a jaki hotel?
Monika Modro-Bacińska:
wow Magda ja wylatuje 02-06 do 16-06 tez do Sharm może gdzieś na siebie wpadniemy.....

Magdalena Jędrzejewska:
Witam wszystkich, 10 czerwca lecę do Sharm i poszukuję informacji o lokalnych biurach oferujących wycieczki fakultatywne. Słyszałam, że u rezydentów wcale nie ma najlepszych ofert. Czekam na Wasze opinie i doświadczenia. Z góry dziękuję.



Wyślij zaproszenie do