Robert G.

Robert G. Specjalista, Zespół
Kontroli Umów, Idea
Bank S.A

Temat: Co byście wybrali w Szarmie? Millenium czy amphoras?...

Jadę tam pierwszy raz i nie zabardzo wiem na co się zdecydować z powodu wielu skrajnych opinii. A co Wy sądzicie na ten temat?
Jeżeli możecie przesłać ciekawe fotki i recenzje będę wdzięczny.
Pozdrawiam
R
Andrzej Wasyk

Andrzej Wasyk SPECJALISTA
PERSONALNY

Temat: Co byście wybrali w Szarmie? Millenium czy amphoras?...

w Millenium nie byłem, Amphoras tak. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Ładny hotel, utrzymywany w czystości, pokoje również (przy mnie była kontrola sprzątania w białych rękawiczkach), obsługa bardzo sympatyczna, jedzonko dobre. Co prawda miałm śniadania i obiado- kolacje , ale to i tak wystarczało. 3 plaże, przyjemny wiaterek nad morzem (byłem w sierpniu 2003 roku).
W 2007 roku w maju byłem w Faranie Club. I powiem szczerze jeszcze bardziej byłem zadowolony . Tam miałem all. Co prawda niektórzy piszą że pokoje nie są zbyt ładne ( po części to prawda), ale za to rafa, jedzonko , atmosfera super.
Pozdrawiam
Andrzej
Robert G.

Robert G. Specjalista, Zespół
Kontroli Umów, Idea
Bank S.A

Temat: Co byście wybrali w Szarmie? Millenium czy amphoras?...

Dzięki,

A co sądzisz o plaży i możliwości morskich kąpieli? Gdzieś wyczytałem że na tej plaży kilkaset metrów wgłąb morza woda po kostki:)
Andrzej Wasyk

Andrzej Wasyk SPECJALISTA
PERSONALNY

Temat: Co byście wybrali w Szarmie? Millenium czy amphoras?...

W Amphras jest spora fala za łatą, więc dla słabiej pływających może nie jest to najlepsze. Szama łata jest dosyć duża. Nawet z górnej plaży siedząc na leżaku można oglądać rybki papuzie.
Co do Farany, to też jest spora łata, ale zdecydowanie lepsza, bardziej głębsza , a co za tym idzie lepsze widoczki . Dla mnie było super.
To że łata jest płytka (nie tak po kostki), to też nie jest dobrze. Łatwo się skaleczyć o rafę, a co najważniejsze nie można po niej chodzić.
Ostrzegam przed chodzeniem poza teren hotelowej plaży , w którym będziesz. Jest to zabronione.
Jak będziwesz miał jakieś pytania , pytaj
pozdrawiam
Andrzej
Aneta K.

Aneta K. Księgowość
techniczna i
ubezpieczeniowa

Temat: Co byście wybrali w Szarmie? Millenium czy amphoras?...

w tym roku byłam w Millenium...
hotel działa od 2007, czyli jeszcze nowiutki... ładny i czysty... należę do "niejadków wyjazdowych", ale tym razem jedzenie było ok -przynajmniej przy 7dniowym pobycie
baseny w porządku
bardzo fajny barek z sziszą
gorzej z plażą, daleko do rafy, długo jest płycizna... a i ciagle brak pomostu, ale można korzystać z tego, którym dysponuje sąsiedni hotel...

ogólnie: polecam :)
Robert G.

Robert G. Specjalista, Zespół
Kontroli Umów, Idea
Bank S.A

Temat: Co byście wybrali w Szarmie? Millenium czy amphoras?...

A możecie polecić jakieś inne hotele w miarę dobre z lepszą plażą i możliwością noramlego pływania? Bo w Egipcie wolałbym popływać w morzu niż w basenie :)

A swoją drogą dzięki za poprzednie rady :)

Następna dyskusja:

All in czy HB ?




Wyślij zaproszenie do