konto usunięte

Temat: Egipt w styczniu??

Zależy w który region się wybierasz:).Ale tam naprawdę jest cieplutko nawet w styczniu:).Znajomi byli w zeszłym roku właśnie w styczniu i wrócili bardzo zadowoleni.Woda w morzu nieco chłodna, ale zawsze zostaje basen z podgrzewaną wodą :).
Łukasz Buszka

Łukasz Buszka www.dadadesign.pl
projektuje,
fotografuje,
podróżuje, gotuje

Temat: Egipt w styczniu??

oczywiscie ze sie opalisz. My bylismy w zeszlym roku w styczniu. Do godziny 15/16 mozna bylo spokojnie lezec na plazy. Slonce grzeje choc czasami az tak tego nie czujesz bo wieje wiatr. Po 16 raczej trzeba zalozyc bluze. Ale wtedy jest czas pojsc gdzies do kawiarni :)
Marcin Alien S.

Marcin Alien S. analityk finansowy,
instruktor
nurkowania

Temat: Egipt w styczniu??

IRENEUSZ KUBUJ:
Witam wszystkich.
Ja wybieram się do Egiptu 17 stycznia. Zastanawiam się czy będę mógł się powygrzewać na słoneczku.

Dużej różnicy w stosunku do grudnia nie ma :)))
W "mieście" w ciągu dnia jest bardzo ciepło. Nad morzem, gdzie często wieje wiatr, pogoda będzie taka jak niezbyt gorącym latem nad Bałtykiem. A Słońca nie zabraknie. Wieczory chłodne - takie jak nasze "wrześniowe".
Joanna Tylka

Joanna Tylka Koordynator ds.
Technicznych Pro
Urba, 19. Dzielnica

Temat: Egipt w styczniu??

http://azulholiday.pl

konto usunięte

Temat: Egipt w styczniu??

Dzisiaj pogoda w Sharm El Sheikh jest do niczego (niebo zachmurzone i niska temperatura).

konto usunięte

Temat: Egipt w styczniu??

Błażej Ů:
Dzisiaj pogoda w Sharm El Sheikh jest do niczego (niebo zachmurzone i niska temperatura).

Niska to znaczy ile?Bo jak widzę na wetter.de podają 23C :).Na kolejne dni tylko18-19 ale za to słonecznie i bezchmurnie:).

konto usunięte

Temat: Egipt w styczniu??

23 st przez pół godziny w ciągu dnia :P wieczory chlodne i wietrzne...egipskie ciemnosci o 4po poludniu
Andrzej Baciński

Andrzej Baciński Instruktor
nurkowania TDI SDI i
PADI, Prezes
Zarządu, POM...

Temat: Egipt w styczniu??

Jolanta Iwanicka:
Niska to znaczy ile?Bo jak widzę na wetter.de podają 23C :).Na
kolejne dni tylko18-19 ale za to słonecznie i bezchmurnie:).

Hurghada sprzed kilku dni:

Obrazek


~Andrzej
Olga Remisiewicz

Olga Remisiewicz Sprzedaż mebli
fryzjerskich :)

Temat: Egipt w styczniu??

Andrzej Baciński:
Jolanta Iwanicka:
Niska to znaczy ile?Bo jak widzę na wetter.de podają 23C :).Na
kolejne dni tylko18-19 ale za to słonecznie i bezchmurnie:).

Hurghada sprzed kilku dni:

Obrazek


~Andrzej
Andrzej swietna fotka i wszystkich tym zalatwiles:) hehehe :)Kazdy juz wie jaka jest temepratura w styczniu w Hurghadzie:)
Joanna H.

Joanna H. Duńszczyzna!

Temat: Egipt w styczniu??

To pewnie woda w basenie ;-)
Morze to pewnie już tylko 22...
Andrzej Baciński

Andrzej Baciński Instruktor
nurkowania TDI SDI i
PADI, Prezes
Zarządu, POM...

Temat: Egipt w styczniu??

Joanna H.:
To pewnie woda w basenie ;-)
Morze to pewnie już tylko 22...

Oczywiście, że w basenie podgrzewanym hotelowym :)
Morze miało 24 stp. C lub 23 stp. C niezależnie od głębokości. Tzn. sprawdzałem do ponad 50 metrów wgłąb ;-)

~Andrzej

konto usunięte

Temat: Egipt w styczniu??

Nie wiem jak w hurghadzie, ale w Sharm w styczniu temperatura w nocy potrafi spadac az do zaledwie kilku stopni Celsjusza. A raz jak sie obudzialam nad ranem to szczyty gor na pustyni byly osniezone - ale to bylo w lutym.
Andrzej Baciński

Andrzej Baciński Instruktor
nurkowania TDI SDI i
PADI, Prezes
Zarządu, POM...

Temat: Egipt w styczniu??

Maria B.:
Nie wiem jak w hurghadzie, ale w Sharm w styczniu temperatura w
nocy potrafi spadac az do zaledwie kilku stopni Celsjusza. A raz
jak sie obudzialam nad ranem to szczyty gor na pustyni byly osniezone - ale to bylo w lutym.

Kto przy zdrowych zmysłach by się budził nad ranem? Przyznaj się, że wracałaś nad ranem z imprezy - to będzie bardziej wirygodnie :)

~Andrzej

konto usunięte

Temat: Egipt w styczniu??

Andrzej Baciński:
Maria B.:
Nie wiem jak w hurghadzie, ale w Sharm w styczniu temperatura w
nocy potrafi spadac az do zaledwie kilku stopni Celsjusza. A raz
jak sie obudzialam nad ranem to szczyty gor na pustyni byly osniezone - ale to bylo w lutym.

Kto przy zdrowych zmysłach by się budził nad ranem? Przyznaj się, że wracałaś nad ranem z imprezy - to będzie bardziej wirygodnie :)

~Andrzej
No dobra - niech ci bedzie....Przeciez ja inaczej w Sharm nie zyje. Zreszta z tamtejszymi przyjaciolmi nie da sie spotykac wczesniej jak 11 - 12 wieczorem
:)))
Andrzej W.

Andrzej W. Dyrektor Oddziału
PKO BP

Temat: Egipt w styczniu??

Ja wylatuje w najbliższą sobotę, już się nie mogę doczekać. W Polsce co prawda się ociepliło, ale tęsknię z odrobiną słońca :)Andrzej Włudecki edytował(a) ten post dnia 10.01.08 o godzinie 20:04

Następna dyskusja:

Egipt w styczniu?




Wyślij zaproszenie do