Szczepan J.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Szczepan Maślanka:
Darek przeginasz!

kilka rzeczy, które uważam za niesłuszne:

- rozgłośnia o której piszesz jest jedną z najlepszych rozgłośni z muzycznych w tym jedna z najlepszych jeśli chodzi o muzyke rockową w Polsce.

To że jakaś piosenkarka robi lepsze i wiecej lodów niz sama Algida to wcale nie oznacza ze nie moze ładnie i lirycznie spiewać .

A co ma wspolnego radio do zachowania na poziomie hieny cmentarnej jednego z jej dziennikarzy ?

Temat dotyczył gościa który ( przepraszam za określenie ) zezarłby własne gów...no gdyby ktoś zechciał to pokazac na wizji i jeszcze narzekał ze dostał za małą porcję .

Szczepan J.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Leszek Ś.

Leszek Ś. Jednoślad.pl

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Aż żal czytać.
PO za napisanie tego kawałka dało 10 000 PLN prezesowi żydowskiego TVNu. To był spisek i próba odebrania Państwa Polskiego przez żydowsko - masońsko - komunistyczne korporacje, które z buciorami wkroczyły w Polskę Niepodległą.

Pozdrawiam,
Warszawiaczek, Żyd z pochodzenia i przekonania.Leszek Śledziński edytował(a) ten post dnia 30.04.10 o godzinie 19:16

Szczepan J.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Leszek Ś.

Leszek Ś. Jednoślad.pl

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Szczepan Maślanka:
Leszek Śledziński:
Aż żal czytać.
PO za napisanie tego kawałka dało 10 000 PLN prezesowi żydowskiego TVNu. To był spisek i próba odebrania Państwa Polskiego przez żydowsko - masońsko - komunistyczne korporacje, które z buciorami wkroczyły w Polskę Niepodległą.

Pozdrawiam,
Warszawiaczek, Żyd z pochodzenia i przekonania.Leszek Śledziński edytował(a) ten post dnia 30.04.10 o godzinie 19:16

Leszku mam nadzieję, ze to nie do mnie ?:))

Ponieważ ja właśnie próbuję podjąc dyskusję z Dariuszem
Nie, to do autora tematu.
Moim zdaniem nie ma co próbować...
Bartosz B.

Bartosz B. "Musisz zadawać
sobie pytanie: Które
okazje pasują do
Two...

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Leszek Śledziński:
Aż żal czytać.
PO za napisanie tego kawałka dało 10 000 PLN prezesowi żydowskiego TVNu.
Jakiś prezes zawraca sobie głowę 10.000???? Świat na psy schodzi... ;)

a tak btw, bo tu mnie Darku skasować i usunąć nie możesz dodam, że zgadza się, że wydarzyła się tragiczna w skutkach katastrofa komunikacyjna, ale nie przesadzajmy, nie jest to żaden kolejny Katyń, osoby zmarłe nie były żadną elitą ani osobami niezwykle wybitnymi itd, żadnymi tam zaraz mężami stanu a zwłaszcza zmarły ś.p. Prezydent.

Poza tym piosenka w wykonaniu dwóch showmenów wyraża również dobitnie moje odczucia co do byłej zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam ;PBartosz Babiarz edytował(a) ten post dnia 30.04.10 o godzinie 19:46

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

epilog:

http://niezalezna.pl/article/show/id/33645

Pzdr Dario

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Leszek Śledziński:
Aż żal czytać.
PO za napisanie tego kawałka dało 10 000 PLN prezesowi żydowskiego TVNu. To był spisek i próba odebrania Państwa Polskiego przez żydowsko - masońsko - komunistyczne korporacje, które z buciorami wkroczyły w Polskę Niepodległą.

Pozdrawiam,
Warszawiaczek, Żyd z pochodzenia i przekonania.[edited]Leszek Śledziński edytował(a) ten post dnia 30.04.10 o godzinie 19:16[/edited

z ciebie taki żyd jak ze mnie wietnamczyk
Bartosz B.

Bartosz B. "Musisz zadawać
sobie pytanie: Które
okazje pasują do
Two...

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Dariusz Szul:
epilog:

http://niezalezna.pl/article/show/id/33645

Pzdr Dario
To nie epilog Darki... to prolog...
I skończ już fikcyjnie stworzonymi przez siebie kontami dawać sobie plusy... z deka żenujące ;P

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Bartosz Babiarz:
Poza tym piosenka w wykonaniu dwóch showmenów wyraża również dobitnie moje odczucia co do byłej zaistniałej sytuacji.

czyje wykonanie ?
,,szołmenów " ?
prymitywa który po angielsku mówi wyłacznie w polskiej telewizji okreslasz słowem ,,szołmen "
dla mnie to wiochmen bardziej pasuje do niego
a oglądałes tego prostaka w w finale Idola ?
JEDYNY z jurorów który uzywał wyłacznie polskiego
JEDNYNY który angielski znał wyłacznie z ... telewizji z WIDZENIA
cóż wiocha i zascianek

dlatego używanie angielskich słowek ( bo na całe zdanie brak odwagi ) w programie polskim uważam ze szczyt prostactwa
TRZEBA SIE BYŁO POKAZAĆ ( i ośmieszyć ) w telewizji zachodniej

i to czy ktoś był wielki czy nie to nie ma nic wspolego ze słuchanie na pogrzebie muzyki dicopolo i plucie na grób z zachowaniem rozumianym jako NORMALNE nic wspolnego nie ma

stąd okreslenie CHIENA CMENTARNA pasuje bardziej nic ,,szołmen "
Bartosz B.

Bartosz B. "Musisz zadawać
sobie pytanie: Które
okazje pasują do
Two...

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Wojciech Szymańczak:
a skąd taki wniosek ze Darek dodaje sobie plusy fikcyjnymi kontami ?
uwązasz ze moje konto jest fikcyjne ?
bo nie ma zdjęcia ?
Wnioskuję, ponieważ plusa Dario otrzymał z konta Krzysztof Szymański, co w związku z tym protestem z konta Wojciech Szymańczak dowodzi pomylenia kont do sparowania "ataku" przez samego Daria... oraz obnaża kolejne konto fikcyjne...
uważasz ze takie pedalskie zdjęcie jak twoje uwiarygadnia cię bardziej niz brak zdjęcia u mnie ?

Bez komentarza, nie sprowokujesz mnie do pyskówki na tak żenującym poziomie... poziomie, który Dario prezentujesz tu nie wiadomo w jakim celu... i jeszcze nie wiem dlaczego mnie obrażasz, nie mówiąc już o obrażaniu homoseksualistów.

zabawna teoria
Sam jesteś wielce zabawny ale jednak chyba w piaskownicy współtowarzysze bardziej by się śmiali.

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Zastanawiam się czy ludzie tacy jak Dario naprawdę tak myślą, czy to ma być tylko taka prowokacja? :)

Panie Dariuszu, proszę zauważyć, że piosenka była o Jarosławie Kaczyńskim, a nie o Lechu. To chyba robi różnicę. Decyzję o kandydowaniu w takiej sytuacji można odbierać bardzo różnie. Mnie się to w głowie nie mieści. Wiem, że po stracie kogoś bliskiego raczej ma się ochotę zejść na chwilę "z pierwszego planu". Podejrzewam, że stąd takie reakcje.
Jolanta Reisch

Jolanta Reisch WYDAŁAM - Alkoholik.
Instrukcja obsługi
(poradnik dla wsp...

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Włączam się czasami w tę śmieszną dyskusyjkę wywoływaną przez coś podpisujacego się Dario (już samo to jest tak niepoważne, jak cały wątek zresztą) - i nie mogę się nadziwić, że ktoś wogóle może traktować te wypowiedzi poważnie i próbować z nimi polemizować - chyba tylko w myśl zasady, cytuję - Czasem trzeba polemizować z matołem, by nie słuchano tylko jego głosu -
Bartosz B.

Bartosz B. "Musisz zadawać
sobie pytanie: Które
okazje pasują do
Two...

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Lub też, największą krzywdę wyrządzasz głupcowi przyznając mu rację ;P

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Łukasz Borys:
Zastanawiam się czy ludzie tacy jak Dario naprawdę tak myślą, czy to ma być tylko taka prowokacja? :)

Panie Dariuszu, proszę zauważyć, że piosenka była o Jarosławie Kaczyńskim, a nie o Lechu. To chyba robi różnicę. Decyzję o kandydowaniu w takiej sytuacji można odbierać bardzo różnie. Mnie się to w głowie nie mieści. Wiem, że po stracie kogoś bliskiego raczej ma się ochotę zejść na chwilę "z pierwszego planu". Podejrzewam, że stąd takie reakcje.

Łukaszu miło mi powitać merytoryczny głos w dyskusji!

Twoja wypowiedź wybrzmiewa nieco powiedziałbym "służbowo", ale to właśnie Łukaszu dobrego menedżera kreuje sytuacja kryzysowa, jaką niewątpliwie mamy obecnie w Pisie.
Wyobraź sobie menedżera wielkiej firmy, który z powodu smierci brata...zawiesza działanie tej firmy, wywala ludzi na pysk bo chce zejść z " pierwszego planu"? Bo nie potrafi się podnieść z rozpaczy...napewno mi przyznasz rację, że to jest zły menedżer i zachowuje się szczeniacko. Zamiast ratować firmę ucieka...chowa się i poddaje?
Jeżeli ktoś ucieka i nie potrafi zachować się skutecznie w sytuacji kryzysowej, to jak nazwać taką reakcję?
Prawdziwy wielki menedżer w każdej sytuacji kryzysowej musi się zachowywać skutecznie, honorowo i dbać o dobro firmy i jej pracowników.
Kierowanie tak wielką partią jaką jest Pis, to nie zabawa Łukaszu...trzeba się podnieść i nie poddawać oraz walczyć dalej. Tak jest rola przywódcy i odważnego generała!

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 03.05.10 o godzinie 21:38

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Jolanta Reisch:
Włączam się czasami w tę śmieszną dyskusyjkę wywoływaną przez coś podpisujacego się Dario (już samo to jest tak niepoważne, jak cały wątek zresztą) - i nie mogę się nadziwić, że ktoś wogóle może traktować te wypowiedzi poważnie i próbować z nimi polemizować - chyba tylko w myśl zasady, cytuję - Czasem trzeba polemizować z matołem, by nie słuchano tylko jego głosu -


Języka wypowiedzi i słownictwa nie podziwiam ( nawet sobie z tego jaj robić nie wypada - to skutek pochodzenia pewnie społecznego - margines społeczny pewnie )
Podziw budzi niesamowita odwaga i ... parcie na szkło.
Jak wielkiej odwagi trzeba aby ,,wydawać " książki bez znajomości ortografi i do tego podawać się za dzienikarza!!!!
szacun
A jak z maturą ?

Bo tak wogóle to W OGÓLE spoko

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Jolanta Reisch:
Włączam się czasami w tę śmieszną dyskusyjkę wywoływaną przez coś podpisujacego się Dario (już samo to jest tak niepoważne, jak cały wątek zresztą) - i nie mogę się nadziwić, że ktoś wogóle może traktować te wypowiedzi poważnie i próbować z nimi polemizować - chyba tylko w myśl zasady, cytuję - Czasem trzeba polemizować z matołem, by nie słuchano tylko jego głosu -

Jolanto

nie zacietrzewiaj się tak bardzo, jeżeli chodzi o Dario to nie jest to "coś" tylko po prostu skrót od mojego imienia i jako " pisarka" powinnaś, to wiedzieć.
Forum jest właśnie dla dyskusji i polemizowania wzajemnego i własnie na tym polega demokracja...tak celem przypomnienia.
Używanie słowa "matoł" też nie przystoi, ale kierowane z Twoich ust w kierunku moim brzmi jak komplement :)

Trzymaj fason i popracuj nad ortografią!

Jolanto /w ogóle /pisze się oddzielnie / tak jak po prostu... po południu, po prawdzie, po hiszpańsku, po szlachecku, po dwadzieścia / tak celem przypomnienia, aby pisarka się nie ośmieszała :))))

Pzdr DarioDariusz Szul edytował(a) ten post dnia 04.05.10 o godzinie 11:10
Bartosz B.

Bartosz B. "Musisz zadawać
sobie pytanie: Które
okazje pasują do
Two...

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Wojciech Szymańczak:
stąd okreslenie CHIENA CMENTARNA pasuje bardziej nic ,,szołmen "
a propos ortografii to chyba hiena :P

Nie ma to jak czepiać się innych... echhhh.

konto usunięte

Temat: TVn-owski książe, czy hiena cmentarna ?

Bartosz Babiarz:
Wojciech Szymańczak:
stąd okreslenie CHIENA CMENTARNA pasuje bardziej nic ,,szołmen "
a propos ortografii to chyba hiena :P

Nie ma to jak czepiać się innych... echhhh.


słusznie , bardzo słusznie
i dodam,że nawet to iż dziennikarstwo ( bywa ) sztuką oralną to piszącego dziennikarza ze znajomości pisowni zwolnić się nie da, a ja z pisania nie zyję to NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA DLA OLEWANIA zasad

Następna dyskusja:

Czy TVN przeprosi?




Wyślij zaproszenie do