konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Coś mi się stało w oczy.
Zwykle, gdy nadchodzą upały, boli mnie szyja (takie dziwne połączenie nerwowe karku z oczami) od... oglądania się za ładnymi, zgrabnymi dziewczynami/kobietami ;)
(oczywiscie przesadzilem)

Ale w tym roku... moze do okulisty pojde?

Nawet te lolitki gimnazjalno-licealne, co nie tylko Nabokovowi się podobaly - teraz OBLECHA :(
Aseksualne trampki, od ktrych stopy śmierdzą, obowiązkowo obcisłe spodnie (EMO ortodoksyne nawet w upaly!), a reszta to bluzka, która z powodzeniem mogła by robić za oddzielną minispódniczkę. No i okulary - niewazne czy pasuja czy nie - zasłaniające pół twarzy.
A starsze dziewczyny? Tez rece opadowywują :(
Jakieś rybaczki, jakies spodnice o nieokreslonej dlugsci, na stopach jak nie przyciężkawe jak walonki koturny z klinem oraz pionowym oczkiem na palucha z przodu (nosiła takie moja mama i babcia - w latach 40-tych do 50-tych), to niby lekkie, obowiązkowo oczojebnie żołte balerinki-lakierki, które przy każdym krokiem rozdziawiają się na zgięciu i ma się wrażenie, że zaraz jesli nie cała stopa, to przynajmniej hallux wyskoczy. W japonkach to tylko irlancy turysci (mescy) chodzą, bo reszta damskiego obuwu to najwyzej jakies ZLOTE (!) albo inne wydziwnione paseczki, deformujące stopę (a patrząc na liczbę plastrów na skórze, nieżle też ją obcierające).
No i te powiewne bluzki, opiete tylko pod biustem, ktore owszem wygladaja uroczo, ale na ciezarnych. U reszty - czy to szczuplych czy tegawych nosicilek - deformują sylwetkę. No i koniecznie z takim dekoltem z przodu, który składa się jakby z założonych na krzyż (a piersiach) pofałdowanych pasów materiału. Nie dość, że wielkość i kształt biustu jest nieodgadniony, ale jeszcze ma sie wrazenie, ze - jak u Masajek - sięga pępka. Aseksualne totalnie.
I inne wynalazki - jakies tuniki jak u tranwescytów, kiece z materiałow jak na wiejskim weselu, obcisłe podkoszulki na cieniuśkich ramiączkach (najczęściej wrzynających się w blade i niezbyt szczuple ramionka), biodrówki, które cudownie i wtraziście podkreślają "oponkę" itd.

Ludzie! Co sie dzieje! Mieszkam w duzym miescie, gdzie przyjemnie było po ulicy sie przejsc i oko zawiesic (bo dresiarstwo pod Wawelem występuje szczątkowo, na dalekich osiedlach), ubranie okularow nie pomaga a... nie moge odnalezc ladnych zgrabnych dziewczyn!!!!!!!!

Coś z moimi oczami czy moda w tym roku wyjątkowo paskudna????????

Ufff...
Wysoki poziom trzymają na szczescie kobiety. Te nie ulegają bezkrytycznie "modom", tylko ubierają to co ładne i co im pasuje) :)))))))))))))

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Jerzy,
z całej listy, to przyznam się tylko do trampek... czerwonych... ale z powodu nieakceptowania balerinek i sportowych pum (które mnie obcierają) - tylko te nadają się do całodziennego biegania po mieście.
A dalej - do trampek nie ubiorę spódniczki itd. Więc wyglądam mimo swoich lat jak nastolatka, tylko ze bez tych okularów. I dobrze mi z tym :) bo tak, czy owak mężczyźni się oglądają, a może to pedofile....

Wieczorem to co innego...

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

no cóż, ja raczej na brak wrażeń nie mogę narzekać :)

od zawsze mnie pociągały bardziej dojrzałe kobiety, niż lolitki...Mirek MIRPO Połyniak edytował(a) ten post dnia 04.06.08 o godzinie 15:59

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Ewa Pokrywa:
Jerzy,
z całej listy, to przyznam się tylko do trampek...

Trampki nie byly by nczym zlym, gdyby nie to, ze chodzi w nich 95 proc gimnazjalistek i licealistek.

;)

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Mirek MIRPO Połyniak:
od zawsze mnie pociągały bardziej dojrzałe kobiety, niż lolitki...

:P

Normalne!!!!!
I zgodne z teoria "biologizacji seksu" :)

(nic sie nie martw, zmieni Ci sie ;)

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Jerzy K.:
(nic sie nie martw, zmieni Ci sie ;)

ja się nie martwię, na razie rozrzut od 18 do 42 ;)

dodam, że 18 za dojrzałość emocjonalną przede wszystkim!Mirek MIRPO Połyniak edytował(a) ten post dnia 04.06.08 o godzinie 16:15

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Topole kwitną, może to alergia?:))

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Nie, nie topole :(

Raczej uczulenie na bezkrytycznosc w modzie ;)

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Jurek, zapraszam do Wrocławia. Po przechadzce tutejszymi ulicami zrezygnujesz z myśli o okuliście i znów zatęsknisz za kręgarzem ;)
Rafał Szanser

Rafał Szanser Studio Rafał Szanser

Temat: Coś mi się stało w oczy...

zeby wzmocnic efekt, zapraszam Jurku do siebie, Darmstadt, Frankfurt.
Potraktujemy to jako szczepionke z dawka bezguscia i brzydoty.
Nastepnie pojedziemy do Wroclawia - do dziasiaj sie zastanawiam
skad sie to bierze, ze wroclawianki sa naprawde tak piekne -
i wszystko minie jak reka odjol.
Chcesz, to Ci to dam na pismie ;) ze spojzysz na nasze dziewczyny inaczej.
Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Rafal Schanzer:
zeby wzmocnic efekt, zapraszam Jurku do siebie, Darmstadt, Frankfurt.
Potraktujemy to jako szczepionke z dawka bezguscia i brzydoty.

Raf - ja nie musze jechac tam.
Ja mieszkam w samym centrum Krakowa - obecnie modnego miasta.

Co to oznacza? Ze stoje np. w sklepie spozywczuym na ul. Grodzkiej i jestem (poza obsluga) JEDYNYM tam Polakiem!!! A kto jest klientem? mlodzi (plci obojga) z Izraela, Niemiec, Anglii, Holandi, Belgi, Irlandii, Usa, Hiszpani i innych krajow. CODZIENNIE ich widze.
Wniosek na temat dziewczyn?

Polki sa nie tylko :
- ladniejsze (choc maja MALENKA konkurencje u dziewczyn typu Hiszpanka, Hinduska (ale z obywatelstwem np. GB alb D czy H) czy mulatka, malenka powtarzam, bo to wyjatki potwierdzajace regule)
- zgrabniejsze (jesli chodzi o ilosc, Polki sa najzgrabniejszymi babkami na swiecie. Te z zachodu juz w wieku lat 14 od chipsow, Mc DOnaldsow i innych przekasek maja CHOROBLIWA nadwage. To CHORE spoleczenstwo!!!! Zgrabne sa tez Czeszki czy Rosjanki, ale do 30 roku zycia. Potem od knedli czy zimniokow tez tyja. ILOSCIOWO Polki sa najzgrabniejsza nacja na swiecie!!!!!!!!!!
- lepiej ubrane (tu moge sie mylic, bo albo widze wszechobcne EMO (niewazne czy Izrael czy UK) albo "turystki" czyli japonki i rybaczki + podkoszulek). Przynajmniej z 2,5 mln turystow rocznie w moim miescie, z czego 50 proc to kobiety, to z tcyh 50 proc 99 proc zagranicznych turystek wyglada OKROPNIE!!!!!!

Nastepnie pojedziemy do Wroclawia - do dziasiaj sie zastanawiam
skad sie to bierze, ze wroclawianki sa naprawde tak piekne -
i wszystko minie jak reka odjol.

Akurat z tym sie zgadzam.
Bylem we Wrocku 3 x w zyciu. Takiego zageszczenia pieknych kobiet nie widzialem w ZADNYM miescie (a jakby ktos czytal moje wpisy wiedzialby, ze straszny ze mnie Lajkonik - lokalny patriota :P)

:)))))

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Do mojego pierwszego wpisu mowiacego o "grzechach glownych" ubierajacych sie w tym roku dziewczyn zapomnialem dorzucic getry (nieco krotkie rajtki bez stop) w nieprzezrczystym kolorze pod kiecka :((((

Bleeeeeeee!!!!!!!!!!!

Wyobrazcie sobie: upal 30 stopni, jakies rozczlapanie, choc nowe zolte plaskie czolenka o ksztalcie kaczej pletwy (nie wiem czemu one sie tak rozczlapuja), blada noga, czarne (!) getry, szara kiecka a na to (albo zamiast kiecki, tylko dluzsza) powiewna, "ciazowa" bluzka

OKROPNE!!!!!!!!!

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Jurek
przyznaj po prostu, ze spodziewales sie z wiosna zobaczyc spodnice mini ledwo zakrywajace pupcie oraz obcisle bluzeczki z duuuzym dekoldem. i choc kark Cie potem boli to jest to Twoj raj :P
:))))))))

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

O, znakomicie Jurku rozwinąłeś moje niezadowolenie wyrażone w sąsiednim wątku nt. złego gustu Polek. Mogę pod pierwszym postem tutaj podpisać się obiema rękami. W Warszawie jest tak samo :( Tegoroczna moda to jakaś tragedia.
Anna G.

Anna G. W życiu chodzi o to
by być trochę
niemożliwym ;)

Temat: Coś mi się stało w oczy...

A ja zapraszam do Poznania... tu kobiety (nie gimnazjalistki) wyglądają cudnie...Anna G. edytował(a) ten post dnia 04.06.08 o godzinie 21:17

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Anna G.:
A ja zapraszam do Poznania... tu kobiety (nie gimnazjalistki) wyglądają cudnie...

Zdarzają się wyjątki, przyznaję... ale niestety, przyznaję ze smutkiem, tu również przytłacza wszechobecny styl, który Jurek tak skwapliwie opisał
Anna G.

Anna G. W życiu chodzi o to
by być trochę
niemożliwym ;)

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Oczywiście że trendy obecne w ubiorach kobiet są zauważalne w każdym miescie. Jednakże Jerzy:) zwrócił uwagę na "Lolitki" wg mnie, natomiast inne kategorie wiekowe i styl jaki prezentuja są godne bólu w karku :)Anna G. edytował(a) ten post dnia 04.06.08 o godzinie 21:35

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Widze, ze nie jestem odosobniony w dezguście tegorocznej "mody".
Ciesze sie :)

A co do zarzutu o mini...
... bardziej sexi (przynajmniej dla mnie) jest spodnica do ziemi, ale z wielkim rozpierdakiem, wiec argument o podniecaniu sie pupcia upada :(

No i te gorboły na nogach, paseczki fikuśne czy tez zolte ciżmy...
...cierpie tym bardziej, ze Krakówek raczej pozytywnie sie dotychczas wyroznial (np. legendarne juz biale kozaczki byly rownie rzadkie na Rynku Glownym jak murzyn w eskimoskim igloo)
Anna G.

Anna G. W życiu chodzi o to
by być trochę
niemożliwym ;)

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Może zatem powinieneś spoglądać w oczy... pomijając gładzenie wzrokiem tych niechlubnych ubiorów :)

konto usunięte

Temat: Coś mi się stało w oczy...

Anna G.:
Oczywiście że trendy obecne w ubiorach kobiet są zauważalne w każdym miescie. Jednakże Jacek zwrócił uwagę na "Lolitki" wg mnie, natomiast inne kategorie wiekowe i styl jaki prezentuja są godne bólu w karku :)

Jurek jestem :) Nie Jacek :)

A co do "lolitek" to zanim nadeszla ta ochydna moda EMO (od 3 lat nadciagala, wreszcie eksplodowala) to nawet te nastolatki wygladaly jakos... kolorowo, dziewczeco, roznorodnie, ciekawie. A nie JEDNOLICIE i beznadziejnie.

Inne kategorie wiekowe tez opisalem (uogolniajac oczywiscie - piszac o zjawisku, nie wyjatkach!!!)
Ubrania posiadaczek 20-30 lat mi sie W TYM ROKU nie podobaja okropaśnie!
Kobiety po 30-ce zachowaly wiekszy umiar w absorbcji "nowego". I chwała im za to :)))))



Wyślij zaproszenie do