konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Hej,

mam do oddania urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73. W skład zestawu wchodzi:

-Instrukcja obsługi
-2 płyty CD z oprogramowaniem
-Zasilacz
-Kabel usb do podłączenia do komputera
-Uzupełniacze tuszu (kolorowy i czarny)

Urządzenie jest sprawne lecz trochę zabrudzone. Są też drobne ślady po naklejkach, które naklejał mój brat. Odbiór najlepiej osobisty w Centrum;)

Zdjęcia poniżej:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


S.

Oferta już nieaktualna.Sebastian S. edytował(a) ten post dnia 17.12.09 o godzinie 20:06

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

a przesyłka wchodzi w grę ? ( oczywiście opłacona przeze mnie :) )

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

chętnie przygarnął bym ją na potrzeby stowarzyszenia jeżeli to jeszcze aktualne
Maria Magdalena B.

Maria Magdalena B.
Poradnikautystyczny.
pl

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Ja urzadzenie przygarnelam.

Mialo byc SPRAWNE. Nie jest, nie drukuje, tylko skanuje, nei kopiuje, nie bierze papieru.

Proby skontaktowania sie z Sebastanem spelzly na niczym ;((((

I tak mam mebel w domu.
A nie, przepraszam, wielki skaner.

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Magdalena B.:
Ja urzadzenie przygarnelam.

Mialo byc SPRAWNE. Nie jest, nie drukuje, tylko skanuje, nei kopiuje, nie bierze papieru.

Proby skontaktowania sie z Sebastanem spelzly na niczym ;((((

I tak mam mebel w domu.
A nie, przepraszam, wielki skaner.

Czy sterowniki z płyt zostały poprawnie zainstalowane wg. instrukcji? Bardzo ważnym jest, aby przed rozpoczęciem instalacji nie podłączać najpierw urządzenia, a dopiero później (w trakcie) gdy instalator poprosi o podłączenie drukarki do portu USB. Ważne jest też to, że urządzenie działa na Windows XP i starszych wersjach (w instrukcji jest o tym informacja). Przed samym oddaniem sprawdzałem czy wszystko działa więc musi działać na 100%. :)

PS. A kontaktowała się Pani ze mną? Nic mi na temat problemu nie wiadomo.
Maria Magdalena B.

Maria Magdalena B.
Poradnikautystyczny.
pl

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

"w sprawie Lexmarka...
30 grudnia 2009, 19:41 ja do Sebastian Strzelczyk

Panie Sebastianie...

Probowalam WSZYSTKIEGO, ale drukarka ni cholery nei chce drukowac.
Skanuje jak najbardziej, ale nie drukuje.
Pisal Pan, ze Pana brat ja uzywal, moze on mial jakis patent, tu wyglada, ze po prostu drukarka nie wciaga papieru...

Pozdrawiam,
Magda "

Jak napisalam skanowanie dziala, nie dziala POBIERANIE PAPIERU, czyli to, co jest najwazniejsze.
A to nei ma NIC wspolnego ze sterownikami, ktore instalowalam wg instrukcji.

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Hmm Madziu ,z tego co widze oddane za darmo,w dobrej wierze,Nawet jesli nagle przestało działac ,mówi sie trudno,nic nie straciłaś :)
Maria Magdalena B.

Maria Magdalena B.
Poradnikautystyczny.
pl

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Edytko, jedziesz po cos 30 km...
Bo to cos MA dzialas i wg zapewnien jest sprawne.
Okazuje sie BUBLEM i to wielkim bublem, bo to nie jest wielkosci telefonu komorkowego.

Proby skontaktowania sie.. nie wyszly, a Pan Sebastian udaje, ze w ogole nie mialy miejsca. (jak dobrze, ze zachowalam kopie wyslanego listu).

Czyli powinnam sie cieszyc, bo ktos pozbyl sie bubla zamiast oddac go do punktu recyklingu?? Moze nie mial po drodze?

PS
I nie NAGLE przestalo dzialac a nie dzialalo od poczatku mimo wielu prob instalacjiMagdalena B. edytował(a) ten post dnia 21.01.10 o godzinie 09:31
Katarzyna Wilga

Katarzyna Wilga Head Of
Communications w
Lightness. Ekspertka
marketingu ...

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

pozostaje to w takim razie oddać dalej jako skaner, może się przyda w jakiejś instytucji, świetlicy, stowarzyszeniu?
Maria Magdalena B.

Maria Magdalena B.
Poradnikautystyczny.
pl

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Prawde mowiac chyba wstydzilabym sie oddawac komus przedmiot niesprawny, dodatkowo tak zawalajacy przestrzen.

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Magdalena B.:

Nie rozumiem Pani zachowania i pretensji. Zachowuje się Pani jakbym Pani sprzedał drogie urządzenie po które musiała Pani przejechać pół świata, po czym okazuje się, że nie działa- ONO działa tylko trzeba poprawnie zainstalować! W dniu oddania przed samym wyjściem sprawdziłem raz jeszcze czy wszystko jest i wszystko działa.

Wiadomości żadnej od Pani nie otrzymałem- nie wiem dlaczego!

Gdyby urządzenie było nie sprawne to bym specjalnie nie robił zdjęć i ich tutaj nie umieszczał, nie pisał tego wszystkiego, nie czyścił itd. tylko zwyczajne zszedł do siebie pod blok i wystawił do altanki śmietnikowej!
Katarzyna Wilga

Katarzyna Wilga Head Of
Communications w
Lightness. Ekspertka
marketingu ...

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

niektóre stowarzyszenia podziękują za sam skaner :) ewentualnie skoro urządzenie było za darmo mozna je naprawić, może nie będzie to duży kosztKatarzyna Sylwia Wilga edytował(a) ten post dnia 21.01.10 o godzinie 11:30

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Katarzyna Sylwia Wilga:
niektóre stowarzyszenia podziękują za sam skaner :) ewentualnie skoro urządzenie było za darmo mozna je naprawić, może nie będzie to duży kosztKatarzyna Sylwia Wilga edytował(a) ten post dnia 21.01.10 o godzinie 11:30

Gdyby było popsute to nie opłacałoby się wydawać pieniędzy na naprawianie tego. Oddałem dlatego, że przy kupnie nowego komputera dostałem podobne urządzenie wielofunkcyjne tyle, że HP. Gdyby nie ten fakt to pewnie bym dalej z niego korzystał. :)
Krzysztof P.

Krzysztof P. PROFESJONALNY SERWIS
ROWEROWY
WWW.BIKESERVICE.COM.
PL

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Magdalena B.:
Edytko, jedziesz po cos 30 km...
Bo to cos MA dzialas i wg zapewnien jest sprawne.
Okazuje sie BUBLEM i to wielkim bublem, bo to nie jest wielkosci telefonu komorkowego.

Proby skontaktowania sie.. nie wyszly, a Pan Sebastian udaje, ze w ogole nie mialy miejsca. (jak dobrze, ze zachowalam kopie wyslanego listu).

Czyli powinnam sie cieszyc, bo ktos pozbyl sie bubla zamiast oddac go do punktu recyklingu?? Moze nie mial po drodze?

PS
I nie NAGLE przestalo dzialac a nie dzialalo od poczatku mimo wielu prob instalacjiMagdalena B. edytował(a) ten post dnia 21.01.10 o godzinie 09:31

Trochę żenujące zachowanie...

Może jeszcze pan Sebastan powinien teraz 1. zwrócić pani za przejzad według taryfy nocnej taxi
2. oddać na swój koszt urządzenie do erwisu
3. dostarczyć naprawione do domu...

Z drugiej strony jakoś nie chce mi sie wierzyć że ktoś z premedytacja oddaje komuś sprzęt niedziałający. Chyba łatwiej jest zejść z pudłem do smietnika i wy...ć niż umawiać się z komś na odbiór.

Jak ci nie pasuje wystaw z powrotem myślę że ktoś chętny na skaner się znajdzie...
Maria Magdalena B.

Maria Magdalena B.
Poradnikautystyczny.
pl

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Problem, ze do smietnika takich urzadzen wystawiac nie wolno ;)))

Tak samo jak nie wolno lodowek, pralek, swietlowe itp.
Nie wspominajac o monitorach.

Naprawa drukarki (gdyz nie pobiera papieru, co nie dociera do Pana Sebastiana, probujacego mi wmowic zla instalacje drukarki - tu wiec pytanie dlaczego skaner dziala????) przekracza koszt zakupu nowego urzadzenia w Selgross.

PS
"Nie dostalem" poczty... to lekko zenujaca wymowka.
Przepraszam.
Ewa S.

Ewa S. The fu­ture star­ts
to­day, not
to­mor­row.

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Magdalena B.:
Naprawa drukarki (gdyz nie pobiera papieru, co nie dociera do Pana Sebastiana, probujacego mi wmowic zla instalacje drukarki - tu wiec pytanie dlaczego skaner dziala????) przekracza koszt zakupu nowego urzadzenia w Selgross.

A do Pani nie dociera, że Pan Sebastian sprawdzał urządzenie i działało?

Poza tym, w sklepach są programy "wymień stare na nowe", skoro oddanie sprzętu do recyklingu stanowi taki problem.

Poza tym, Pani Magdaleno- dostała Pani urządzenie za darmo, więc nie powinna Pani krzyczeć aż tak na forum.
Jeden mail również nie załatwia sprawy (te czasem wpadają do Spamu)- mogła Pani zadzwonić/napisać na gl do dającego drukarkę.

A kupując cokolwiek w sklepie, oddalonym o 10, 30, 100 km też nie ma pani pewności, ze będzie działało poprawnie i nie zaistnieje konieczność oddania do serwisu/sklepu.

Proszę się zmiarkować i proszę wybaczyć, ale ja po przeczytaniu tego, co Pani napisała chyba nie zdecydowałabym się na przekazanie Pani czegokolwiek (nawet, gdybym wysyłała to na własny koszt!)

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

"darowanemu koniowi ..."
Katarzyna Błaszczyk-Korsak

Katarzyna Błaszczyk-Korsak Badania
marketingowe. A
ponadto... użyczam
głosu: reklam...

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

taaa, teraz cżłowiek 3 razy sie zastanowi zanim komuś coś odda

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Dlatego uważam, że ten wątek (i drugi poświęcony temu samemu tematowi) powinien zostać skasowany.

W grupie D/W odbywa się dużo dobrego i chyba nie warto kłuć ludzi w oczy "wpadkami", które mogą w nich zasiać ziarno niepewności :-)

konto usunięte

Temat: Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73 (Warszawa) + tusz.

Piotr S.:
Dlatego uważam, że ten wątek (i drugi poświęcony temu samemu tematowi) powinien zostać skasowany.

W grupie D/W odbywa się dużo dobrego i chyba nie warto kłuć ludzi w oczy "wpadkami", które mogą w nich zasiać ziarno niepewności :-)
nie, lepiej, zeby zostal :)
mysle ze nie zasieje taki watek zadnych watpliwosci czy dac czy nie dac.

a wszystkim przyda sie to, co tu jest napisane...



Wyślij zaproszenie do