Katarzyna Bryzek

Katarzyna Bryzek Wrota Umysłu -
właściciel/trener

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

Witajcie! :)

Zapraszam wszystkich chętnych na najbliższe spotkanie krakowskiego Klubu Creative Networking. Odbędzie się ono 29 marca, w wyjątkowo urokliwej kawiarni/herbaciarni "Galeria Przyrody", przy ulicy Studenckiej, o godzinie 17.00.

Każdy, kto ma ochotę nawiązać nowe znajomości, poprzebywać wśród ludzi pozytywnie nastawionych do życia, poczuć ciepłą i przyjazną atmosferę, napić się dobrej herbaty/kawy/czekolady lub po prostu zobaczyć piękne akwaria z rybkami (tak!) - z pewnością ma powód, aby przybyć na to spotkanie :)

Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą wizytówki! Przynosząc je i rozdając, dajecie innym szansę zapamiętania Was :)

Kaśka

P.S. W razie kłopotów z dotarciem mój nr: 603-038-048
Aneta M.

Aneta M. kartki, albumy
rękodzieło

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

1szy uczestnik - jestem chetna
jakie sa plany na spotkania i działalność CN w Krakowie?

proponuje dac ogloszenie na grupach Kraków i biznes w Krakowie
pozdrawiam
anetaAneta Mencfel edytował(a) ten post dnia 19.03.08 o godzinie 21:51
Grzegorz Szczepański

Grzegorz Szczepański właściciel, TOP
Design studio

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

Witam jestem z Rzeszowa i mam nadzieję że zdąże do was dotrzeć. Będzie to moje pierwsze tego typu spodkanie więc już się trochę denerwuję .( będzie dobrze !!! )
Bartłomiej Boruta

Bartłomiej Boruta Kredytmajster
Najemnik

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

Ja także przyjdę, należę do BNI i wiem, że tego typu inicjatywy przynoszą wiele korzyści.
Patrycja Hrabiec-Hojda

Patrycja Hrabiec-Hojda Infobroker | broker
informacji

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

Melduję swoje przybycie ;) mam nadzieje ze będzie nas duuuuużo :)
Katarzyna Bryzek

Katarzyna Bryzek Wrota Umysłu -
właściciel/trener

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

Witam wszystkich! :)

Bardzo się cieszę, że przyjdziecie :) Jest to pierwsze takie spotkanie w Krakowie, więc zależy nam na tym, aby wieść się rozeszła. Na pewno będziemy się świetnie bawić - absolutnie nie trzeba się denerwować :) Każdy niech przyjdzie przekonany o tym, że jest wyczekiwany i wnosi ogromną wartość w całą inicjatywę :)

Kaśka

konto usunięte

Temat: Najbliższe spotkanie CN w Krakowie 29 marca (sobota)

Witam,

Niestety wiadomosc o planowanym spotkaniu przeczytalam dopiero dzisiaj i niestety nie bede mogla przyjsc :( Mam nadzieje, spotkanie bedzie owocne i ze wkrotce odbedzie sie nastepne! :)

Pozdrawiam!

Następna dyskusja:

Partnerskie spotkanie netwo...




Wyślij zaproszenie do