Agata Przybylska

Agata Przybylska kierownik działu
handlowego,
Business-Service -
www.upomi...

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Witam Grupowiczów!

Mam pytanie: gdzie w Bydgoszczy kobiety w wieku powiedzmy "późnym postudenckim" mogą spokojnie pograć w koszykówkę, nie narażając się na niewybredne uwagi płci przeciwnej? W czasach liceum i studiów grałam dość intensywnie i teraz naszła mnie ochota rozruszania starych kości (żeby nie powiedzieć zrzucenia poświątecznego sadełka...). Nie lubię zajęć fitness - można umrzeć w nudów; na basenach straszny ścisk i nie można swobodnie popływać, bo moczą się przy linkach hipopotamy.
Niestety nie mam ekipy do gry - znajome albo siedzą z dziećmi w domu, albo zaraz będą rodzić, albo preferują inne sporty.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Agata

konto usunięte

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Agata Przybylska:
Jakieś pomysły?
Męska ekipa z GL wynajmuje salę gimnastyczną aby pograc co piatek w piłke halową, na tej samej sali damska czesc może grać w kosza lub siatkowke - to tylko kwestia uzbierania odpowiedniej ilosci chetnych Pań :)
Agata Przybylska

Agata Przybylska kierownik działu
handlowego,
Business-Service -
www.upomi...

Temat: Dziewczyńska koszykówka

No właśnie, z chętnymi Paniami to mam chyba największy problem... Bez podtekstów.

konto usunięte

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Agata Przybylska:
No właśnie, z chętnymi Paniami to mam chyba największy problem... Bez podtekstów.
Napisz ile potrzebujesz, to załatwimy ;)
Grzegorz Jasiński

Grzegorz Jasiński ADMINISTRATOR IT

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Marcin M.:
Agata Przybylska:
No właśnie, z chętnymi Paniami to mam chyba największy problem... Bez podtekstów.
Napisz ile potrzebujesz, to załatwimy ;)


A myślałem, że chodzi o koszykówkę ;)Grzegorz Jasiński edytował(a) ten post dnia 02.01.10 o godzinie 16:47

konto usunięte

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Zgłaszam gotowość, jesteśmy więc już dwie :) Wprawdzie też sporą przerwę miałam w grze, ale mam nadzieję, że po przetrwaniu pierwszych zadyszek będzie ok :)

I wreszcie jakaś damska inicjatywa na tym zmaskulinizowanym forum :)

Pozdrawiam!

konto usunięte

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Agata Przybylska:
Witam Grupowiczów!

Mam pytanie: gdzie w Bydgoszczy kobiety w wieku powiedzmy "późnym postudenckim" mogą spokojnie pograć w koszykówkę, nie narażając się na niewybredne uwagi płci przeciwnej? W czasach liceum i studiów grałam dość intensywnie i teraz naszła mnie ochota rozruszania starych kości (żeby nie powiedzieć zrzucenia poświątecznego sadełka...).

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Agata


Ja mogę jedynie powiedzieć, że mam jedną albo dwie koleżanki, które bardzo chętnie by się przyłączyły.

Pozdrawiam
Magdalena K.

Magdalena K. Perspektywy

Temat: Dziewczyńska koszykówka

Agata, zapraszam Cię na damsko-męskie granie we frisbee! http://astrodisco.pl
W środy od 21.30 - do utraty sił na Zawiszy. Jak grałaś w koszykówkę, to myślę, że ten sport też Ci się spodoba. Gdybyś miała jakiekolwiek pytania - pisz do mnie śmiało :)

Temat: Dziewczyńska koszykówka

hmm sama bym pograła w koszykówkę - pytanie tylko czy są takie grupy już stworzone?

Podobne tematy


Następna dyskusja:

koszykówka - Bydgoszcz




Wyślij zaproszenie do