Asteria Lutogniewska

Asteria Lutogniewska psycholog/doradca
zawodowy

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Kochani,
nie wiem jak Wy, ale ja jestem zachwycona dzisiejszym (wtorek 31 lipca) spotkaniem bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem; frekwencja dopisała, organizatorzy również - Marleno, Grzegorzu bardzo dziękuje za to spotkanie, po raz kolejny dodaliście mi skrzydeł:)
mam nadzieję, że i kolejne spotkania będą równie udane;
pozdrawiam wszystkich
asteria

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

witam...

zdecydowanie się przyłączam...spotkanie owocne...prelegent super...

oby tak częściej...

co powiecie na każdy pierwszy wtorek miesiąca???

pozdrawiam...
Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska Kierownik Biura
Prorektora ds. CM
UMK w Toruniu

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Witam:)
Całkowicie się zgadzam i przyłączam! Po raz pierwszy uczestniczyłam zarówno w spotkaniu z grupą GoldenLine-Bydgoszcz, jak i wykładzie Pana Grzegorza Turniaka. I muszę przyznać, że mam jak najlepsze wrażenia! Było naprawdę sympatycznie a Wykład okazał się interesujący i ciekawy.
Gratuluję pomysłu, dziękuję za to spotkanie i czekam na kolejne!!!
Pozdrawiam Wszystkich!:)

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Nie pozostaje mi nic innego jak przyłączyć się do głosów pochwalnych :)
Było bardzo ciekawie- na pewno nie był to stracony czas. Dziękuję wszystkim i proszę o jeszcze :)

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

A ja pragnę przeprosić za zniknięcie, ale nosząc bagaż informacji, które otrzymałem w trakcie spotkania nie mogłem go swobodnie kontyunować...

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Spotkanie OK! Gratulacje i podziękowania dla organizatorów. Czekam na następne.
Marlena Kozakiewicz

Marlena Kozakiewicz Instruktorka tańca.
Organizatorka
warsztatów
artystycznyc...

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Dziękuję w imieniu Grzegorza i swoim za to, że przyszliście i jak widzę po opiniach dobrze się bawiliście. Wszyscy jesteśmy częścią społeczności GL, i tak naprawdę wszystkim nam trzeba zaangazować się w zorganizowanie takiego spotkania. Grzegorz obiecał kolejny wykład 4 września, pozostaje więc załatwienie sali (Hotel może wynająć nam salę za 15 zł od osoby: kawa herbata, kanapki)i zajęcie się rejestracją, odpowiadaniem na maile. To kto się pisze na zorganizowanie kolejnej imprezy???

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Dziekuje organizatorom za przeprowadzenie przedsiewziecia.
Dziekuje wszystkim, z ktorymi mialem przyjemnosc wymienic wizytowki, uscisnac prawice i porozmawiac choc przez chwile.
Wszystkich pozostalych pozdrawiam i licze na bezposredni kontakt przy kolejnej okazji.

Co od wykladu...
Grzegorz mowi szybko, czasem za szybko i czasem trzeba bylo wytezac sluch, zeby zrozumiec i nadazyc za slowem.
Tresc, wydaje sie byc oczywistoscia i, jak to czesto bywa, oczywistosci sa uswiadamiane, gdy ktos nam je wylozy, czy wlozy w umysly..;-)))
Byc moze 'przeuszylem', albo nie bylo lub dopiero mialo byc, ale jednym z waznych elementow kariery -szerzej: zycia- jest srodowisko, w jakim dane jest ja/je toczyc. To, z pewnoscia, jest temat na caly wyklad...;-)

Jak tylko bede mial mozliwosc, to pojawie sie na kolejnym takim spotkaniu.
---
pozdrawiam wszystkich, czes;-)

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Witam wszystkich :)
Wczorajsze spotkanie wywarło na mnie ogromne wrażenie.
Grzegorz jest świetnym mówcą, lecz jednak taki słowotok wymaga bystrości w słuchaniu ;)
Marlena - za organizację piątka z plusem, świetnie przygotowane, dopięte na ostatni guzik no i ta doskonała atmosfera :)

Poznałem tak dużo świetnych ludzi, że nie mam wątpliwości że się zjawię jak tylko będzie kolejne spotkanie :)
Tak więc czekam...

Jeśli chodzi o organizację, jestem gotowy do pomocy :)

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

a mnie niestety nie było :-( ale kolejnym razem sie pojawie

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Witam.Przygotowanie imprezy na wysokim poziomie.Wyklad rowniez interesujacy-na czasie.Pozdrawiam Krzysiek
PS:Choc zauwazylem ze osoby dzialajace w MLm sa postrzegane troche "inaczej".Krzysztof Lidmann edytował(a) ten post dnia 01.08.07 o godzinie 22:39
Slawomira Downarowicz

Slawomira Downarowicz Kierownik/Manager:
transfery i
wdrożenia,
technologia pro...

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Podobalo mi sie, takie spotkania powinny odbywac sie juz w szkolach.
Mielibysmy wiecej noblistow.
Justyna Michniewicz

Justyna Michniewicz Referent ds.
szkolenia zawodowego
i programów rynku
pracy

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Witam :)
To spotkanie dało mi bardzo wiele. Przede wszystkim uświadomiłam sobie z całą wyrazistością fakt, że to JA i tylko JA jestem ODPOWIEDZIALNA za przebieg MOJEJ KARIERY. Jest w nas, we mnie rowniez, taka naturalna tendencja ku temu, by obarczac innych - rodzicow, swiat, Boga, los, itd. - wina za swoje niepowodzenia i czekac z zalozonymi rekami az oni rozwiaza nasze problemy i wskaza nam droge.
Tymczasem odpowiedzi, drogowskazu i sil ku temu, by wybrac i zaplanowac swoja kariere powinno sie szukac przede wszystkim w sobie.
Pokusa by plynac z pradem jest duza, bo to wygodniejsze i latwiejsze, ale ... tylko plynac pod prad mozna dotrzec do zrodla. :)
Spotkanie dodalo mi smialosci, pewnosci siebie, otwartosci, wzbudzilo we mnie chec by szukac, by poznawac, dalo mi swoistego mentalnego kopa :).
Pozdrawiam :)
Marlena Kozakiewicz

Marlena Kozakiewicz Instruktorka tańca.
Organizatorka
warsztatów
artystycznyc...

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Justyna M.:
Witam :)
To spotkanie dało mi bardzo wiele. Przede wszystkim uświadomiłam sobie z całą wyrazistością fakt, że to JA i tylko JA jestem ODPOWIEDZIALNA za przebieg MOJEJ KARIERY. Jest w nas, we mnie rowniez, taka naturalna tendencja ku temu, by obarczac innych - rodzicow, swiat, Boga, los, itd. - wina za swoje niepowodzenia i czekac z zalozonymi rekami az oni rozwiaza nasze problemy i wskaza nam droge.
Tymczasem odpowiedzi, drogowskazu i sil ku temu, by wybrac i zaplanowac swoja kariere powinno sie szukac przede wszystkim w sobie.
Pokusa by plynac z pradem jest duza, bo to wygodniejsze i latwiejsze, ale ... tylko plynac pod prad mozna dotrzec do zrodla. :)
Spotkanie dodalo mi smialosci, pewnosci siebie, otwartosci, wzbudzilo we mnie chec by szukac, by poznawac, dalo mi swoistego mentalnego kopa :).
Pozdrawiam :)
wierzę, też się tak czułam kiedy po raz pierwszy słuchałm Grzegorza. Marzyłam wtedy, aby móc kiedyś pracować z "takim człowiekiem". Jestem dowodem na to, że marzenia się spełniają. Bądźcie wszyscy na kolejnym wykładzie, po kolejną dawkę wiedzy, inspiracji, motywacji i po wiarę we własne mozliwości.
Artur Sójka

Artur Sójka Zamieniam kontakty
na kontrakty

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Hej
Grzegorz zaprosił mnie do GL, a że mi również bardzo się podobało, nie mogłem odmówić :)
Chętnie zaangażuję się w organizacje następnych spotkań.
PozdrawiamArtur Sójka edytował(a) ten post dnia 02.08.07 o godzinie 12:12
Asteria Lutogniewska

Asteria Lutogniewska psycholog/doradca
zawodowy

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Krzysztof L.:
Witam.Przygotowanie imprezy na wysokim poziomie.Wyklad rowniez interesujacy-na czasie.Pozdrawiam Krzysiek
PS:Choc zauwazylem ze osoby dzialajace w MLm sa postrzegane troche "inaczej".Krzysztof Lidmann edytował(a) ten post dnia 01.08.07 o godzinie 22:39


przepraszam, ale co znaczy MLm? juz ktorys raz spotykam sie z tym okresleniem na goldenline, ale absolutnie nie mam pomyslu czym jest ten skrót-czy ktos moze mi wyjasnic?
z gory dziekuje
pozdrawiam
asteria
Anna N.

Anna N. Administrator, PKO
BP SA

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Asteria

http://www.mlm.pl/

System MLM jest sposobem dystrybucji produktów lub usług polegającym na maksymalnym skróceniu drogi między producentem a końcowym odbiorcą (klientem) i wykorzystaniu do tego reklamy poprzez sieć dystrybutorów i klientów. System ten przewiduje udział w zyskach firmy wprost proporcjonalny do wykonanych obrotów. Sposób rekrutacji nowych dystrybutorów przewiduje również premie za pozysknych nowych, skutecznych dystrybutorów.

Sama dzis sprawdzalam ;)

pozdrawiam

Anka

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Asteria L.:
Krzysztof Lidmann:
Witam.Przygotowanie imprezy na wysokim poziomie.Wyklad rowniez interesujacy-na czasie.Pozdrawiam Krzysiek
PS:Choc zauwazylem ze osoby dzialajace w MLm sa postrzegane troche "inaczej".Krzysztof Lidmann edytował(a) ten post dnia 01.08.07 o godzinie 22:39


przepraszam, ale co znaczy MLm? juz ktorys raz spotykam sie z tym okresleniem na goldenline, ale absolutnie nie mam pomyslu czym jest ten skrót-czy ktos moze mi wyjasnic?
z gory dziekuje
pozdrawiam
asteria


Asteria... walsnie po to Pan Bóg stworzyl Google ;)) A tak przy okazji wyobrazacie sobie co by sie stalo jaby nagle wylaczyli Google? :)

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

To by była apokalipsa :) hehe katastrofa to zbyt słabe słowo:)

konto usunięte

Temat: Po spotkaniu bydgoskiej grupy w Hotelu Pod Orłem

Joanna P.:
To by była apokalipsa :) hehe katastrofa to zbyt słabe słowo:)


Ludzie poumieraliby z glodu. Znam takich zawodnikow, ktorzy chcac zrobic cos bardziej wyszukanego, niz odgrzanie pizzy, na obiad wlaczaja google :))

Następna dyskusja:

31 lipiec Spotkanie Grupy B...




Wyślij zaproszenie do