konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Krzysiek Drozdowski:
nono Beata nie ma to jak spam;)
To nie jest spam. ;-)
Chyba jednak jest... ;-)
Zdecydowanie nie jest. Wiadomość jest w temacie wątku i odpowiada na zadane pytanie: Czy ktoś zna dobrego, ale naprawdę dobrego fryzjera urzędującego w Bydgoszczy?
---
pozdr.czes;-)

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

heh no ok tylko sie zastanawiam ile takich kopioweanek i wklejanek sie znalazlo na innych fryzjerskich watkach bo dokladnie to samo znalazlam w dwoch na tej grupie:D

Brzmi jak reklama a nie polecenie dobrego zakladu fzryzjerskiego:>

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Katarzyna Z.:
heh no ok tylko sie zastanawiam ile takich kopioweanek i wklejanek sie znalazlo na innych fryzjerskich watkach bo dokladnie to samo znalazlam w dwoch na tej grupie:D

Brzmi jak reklama a nie polecenie dobrego zakladu fzryzjerskiego:>
Tylko ten wątek http://www.goldenline.pl/forum/bydgoszcz/1191330 nie pasuje, bo wiadomość podana jest w miejscu nie przeznaczonym do takich treści.
Pozostałe wiadomości, nawet, jeśli są jadnobrzmiące nie łamią zasad, są w temacie wątku, więc do spamu nie mogą być zaliczone.
Każda opinia na temat 'poleć mi fryzjera' może być podciągnięta pod reklamę. Skoro do innych nie ma zastrzeżeń, to do tej jednej też nie może być.
---
pozdr.czes;-)

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

a sorry 3 watki z jednym i tym samsy postem...no sorry ale wyglada jak spam ewidentny z tym ze nie wyslany na skrzynke a zasmiecajacy forum:/// jak chce sie dziewczyna oglaszac to niech wrzuci post w ogloszenia, to jest odpowiedni watek!

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Katarzyna Z.:
a sorry 3 watki z jednym i tym samsy postem...no sorry ale wyglada jak spam ewidentny z tym ze nie wyslany na skrzynke a zasmiecajacy forum:/// jak chce sie dziewczyna oglaszac to niech wrzuci post w ogloszenia, to jest odpowiedni watek!
Podaj definicję spamu, na której opierasz swoją tezę.

Trzy wypowiedzi pojawiały się dlatego, że mogły się pojawić w trzech miejscach, gdzie tematycznie pasują.
Czwarta wypowiedź w założonym wątku powinna być usunięta.
---
pozdr.czes;-)

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

ech, mnie si po prostu nie podoba taka forma
Małgorzata B.

Małgorzata B. PRZEDSTAWICIEL
MEDYCZNY

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Dobry wieczór Bydgoszczy!

Spam, nie spam - off topic ;)

Osobiście polecam Sebastiana w salonie Kola Prestige. Lubi poszaleć, ale nie zrobi niczego, co nie pasuje do klienta i struktury włosa.
Bardzo zadowolona z fryzurki. Klimat salonu się podoba. :)
http://www.kolaprestige.pl/

Co do Zaremby... Moje koleżanki nie wyobrażały sobie innego salonu do czasu, gdy dwóm spalono włosy podczas farbowania(opłakane efekty) a kolejne stwierdziły, że salon wyrobił sobie już dobrą opinię, więc przestali się starać... Niezadowolone z obsługi i efektów strzyżenia.

Pozdrawiam,
Gosiak

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Katarzyna Z.:
nono Beata nie ma to jak spam;)

w mojej opinii to Ty zaśmiecasz wątek dotyczący fryzjerów wykłócając się czy dołączona przeze mnie wiadomość jest spamem... widać, że komuś bardzo się nudzi ;)

poza tym nie robię sobie reklamy bo jak widać działalność zarejestrowana jest na Kamile Witkowską a ja jakbyś nie zauważyła nazywam się Podlasińska i zwyczajnie jestem jej klientką :)
Krzysiek D.

Krzysiek D. tłumacz z jęz.
angielskiego

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Beata Podlasińska:
Katarzyna Z.:
nono Beata nie ma to jak spam ;)

w mojej opinii to Ty zaśmiecasz wątek dotyczący fryzjerów wykłócając się czy dołączona przeze mnie wiadomość jest spamem... widać, że komuś bardzo się nudzi ;)
To, co Ty nazywasz "wykłócaniem się", my nazywamy wymianą zdań. I nie piszemy, że ktoś się nudzi, wrzucając cztery razy tę samą reklamę w różne wątki.
poza tym nie robię sobie reklamy bo jak widać działalność zarejestrowana jest na Kamile Witkowską a ja jakbyś nie zauważyła nazywam się Podlasińska i zwyczajnie jestem jej klientką :)
Daj Boże wszystkim przedsiębiorcom klientów piszących tak zaangażowane, pełne szczegółów technicznych opinie. Nic, tylko wziąć taki tekst napisany przez zadowolonego klienta i od razu można do gazety jako reklamę dać... :-P

EOT.
Krzysiek D.

Krzysiek D. tłumacz z jęz.
angielskiego

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Czeslaw Mrall:
Podaj definicję spamu, na której opierasz swoją tezę.
Przez pomyłkę głosowałem na wartościową wypowiedź! :-P :-)))

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Krzysiek Drozdowski:
Daj Boże wszystkim przedsiębiorcom klientów piszących tak zaangażowane, pełne szczegółów technicznych opinie. Nic, tylko wziąć taki tekst napisany przez zadowolonego klienta i od razu można do gazety jako reklamę dać... :-P
Hmmm.
Jaką wartość dla Ciebie miałaby informacja typu:
pan Ziutek, tel 55512345, polecam?
A jaką taka:
pan Ziutek używa najnowszych osiągnięć w technice i technologii fryzjerstwa, teflonowe lokówki nie palące włosów, grzebienie elektryczne antystatyczne, nożyczki tytanowe, kosmetyki firmy 'Pod włos', fotele podgrzewane, wyśmienicie modeluje fryzurę i do tego miły w dotyku, adres, tel, godziny przyjęcia, powołaj się na mnie -może ci nie zaszkodzi.

W moim odczuciu druga informacja jest dużo bardziej pożyteczna i interesująca dla kogoś, kto chce podjąć decyzję.

W dalszym ciągu czekam na precyzyjną definicję spamu.

Admini GL do tej pory nie podali, a odsyłają do definicji Wiki:
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
- Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
- Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
- Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Bardzo łatwo wykazać, że te warunki tu nie występują.
Myślę, że w tym miejscu można zakończyć dyskusję o spamie w wątku o fryzjerze w Bydgoszczy.
---
pozdr.czes;-)

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Beata Podlasińska:
Katarzyna Z.:
nono Beata nie ma to jak spam;)

w mojej opinii to Ty zaśmiecasz wątek dotyczący fryzjerów wykłócając się czy dołączona przeze mnie wiadomość jest spamem... widać, że komuś bardzo się nudzi ;)

poza tym nie robię sobie reklamy bo jak widać działalność zarejestrowana jest na Kamile Witkowską a ja jakbyś nie zauważyła nazywam się Podlasińska i zwyczajnie jestem jej klientką :)
i po co sie nakrecasz?:)
Krzysiek D.

Krzysiek D. tłumacz z jęz.
angielskiego

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Czeslaw Mrall:
Jaką wartość dla Ciebie miałaby informacja typu:
pan Ziutek, tel 55512345, polecam?
A jaką taka:
pan Ziutek używa najnowszych osiągnięć w technice i technologii
fryzjerstwa
Mniej więcej podobną. Ta pierwsza jest lepsza, bo zawiera numer telefonu, więc mogę zadzwonić do p. Ziutka i podpytać o sprawy konkretnie mnie interesujące. :-P
Myślę, że w tym miejscu można zakończyć dyskusję o spamie w wątku o fryzjerze w Bydgoszczy.
Dlatego na końcu swojego wpisu dodałem "EOT". ;-)

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

e tam nie wazne:)Katarzyna Z. edytował(a) ten post dnia 29.09.09 o godzinie 09:37
Krzysiek D.

Krzysiek D. tłumacz z jęz.
angielskiego

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Katarzyna Z.:
e tam nie wazne:)Katarzyna Z. edytował(a) ten post dnia 29.09.09 o godzinie 09:37
Fakt. :-)

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Ja również polecam Mikołaja Drozdowskiego z salonu Awangarda. Długo szukałam kogoś takiego jak on, wie co robi. Niepozorny, "schowany" salonik a tyle radości.
Agnieszka Parfienowicz

Agnieszka Parfienowicz Group Account
Manager, MediaCom
Warszawa

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Sprawdzcie opinie na http://topfryzjer.pl/ Papaver wychodzi tam super, choc drogi

konto usunięte

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Pani Dominiko,

proszę zamieścić ten post w ogłoszeniach komercyjnych.
Kamil K.

Kamil K. Nowe miejsca, nowi
ludzie, nowe
doświadczenia

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

Małgorzata J.:
Dobry wieczór Bydgoszczy!

Spam, nie spam - off topic ;)

Osobiście polecam Sebastiana w salonie Kola Prestige. Lubi poszaleć, ale nie zrobi niczego, co nie pasuje do klienta i struktury włosa.
Bardzo zadowolona z fryzurki. Klimat salonu się podoba. :)
http://www.kolaprestige.pl/
Pozdrawiam,
Gosiak

Temat chyba się wyczerpał, ale warto zamieścić aktualne informacje (dla potomnych choćby ;-) )

Sebastian w Kola Prestige już nie pracuje, ale jest Łukasz. Jestem jego klientem od bardzo długiego czasu. Zawsze wychodzę zadowolony. Kobiety też zadowala - jakby to nie brzmiało :-) moja dziewczyna i jej znajome korzystają z jego usług i są bardzo zadowolone

Polecam...Kamil Kowalski edytował(a) ten post dnia 09.04.10 o godzinie 23:47
Iwona W.

Iwona W. Specjalista ds.
controllingu

Temat: Fryzjer - Bydgoszcz

a wie ktos moze gdzie Sebastian z Kola Prestige teraz pracuje???

Następna dyskusja:

Fryzjer Bydgoszcz poszukiwany




Wyślij zaproszenie do