Łukasz K.

Łukasz K. Zapraszam do
współpracy TFI oraz
DM.

Temat: Sprzedam BMW M3

Silnik trochę "podciągnięty " do 510km.
Zmienione także zawieszenie, wydech, skrzynia oraz sprzęgło.

Rok: 2007
Czarny.
Nowe audio (naprawdę dobrze gra) oraz felgi 19 cali pięcioramienne.
Przebieg: 25 tys. km.
Full opcja.

Foto na maila.

Pozdrawiam
Łukasz

Temat: Sprzedam BMW M3

Łukasz Kalbarczyk:
Silnik trochę "podciągnięty " do 510km.
Zmienione także zawieszenie, wydech, skrzynia oraz sprzęgło.

Rok: 2007
Czarny.
Nowe audio (naprawdę dobrze gra) oraz felgi 19 cali pięcioramienne.
Przebieg: 25 tys. km.
Full opcja.

Foto na maila.

Pozdrawiam
Łukasz

to podaj jeszcze powód sprzedaży :D
Łukasz K.

Łukasz K. Zapraszam do
współpracy TFI oraz
DM.

Temat: Sprzedam BMW M3

Garaż ma ograniczone rozmiary... :)Łukasz Kalbarczyk edytował(a) ten post dnia 07.12.09 o godzinie 15:46

konto usunięte

Temat: Sprzedam BMW M3

Łukasz, powiedz dokładnie co jest podrobione i gdzie toto było robione :)
Ogólnie czegoś takiego szukam, ale przeróbki muszą być udokumentowane konicznie!

Pzdr,
K

konto usunięte

Temat: Sprzedam BMW M3

Jestem wstępnie zainteresowany, ale po pierwsze interesuje mnie dokładny zakres przeróbek silnika, po drugie co znaczy nowe audio?
W full opcji (a tak napisałeś) audio to Professional Logic7, który gra naprawdę nieźle.
I najważniejsze - cena oraz jaka forma sprzedaży.
Łukasz K.

Łukasz K. Zapraszam do
współpracy TFI oraz
DM.

Temat: Sprzedam BMW M3

"Emka" już sprzedana...

Ostatnio zwróciłem uwagę na X5 w wersji M.
Ponad 500km.
Rozmawiałem ostatnio z tunerem i bez problemu można podnieść moc do 620km.

Przyspiesza lepiej niż M5.... :)

Jeszcze tym nie jeździłem....
Co myślicie?

Temat: Sprzedam BMW M3

Łukasz Kalbarczyk:
"Emka" już sprzedana...

Ostatnio zwróciłem uwagę na X5 w wersji M.
Ponad 500km.
Rozmawiałem ostatnio z tunerem i bez problemu można podnieść moc do 620km.

Przyspiesza lepiej niż M5.... :)

Jeszcze tym nie jeździłem....
Co myślicie?

myślę, żę to jedno z bardziej bezużytecznych aut w historii motoryzacji :)

jak za....alasz to tankowanie co 300km, jak jedziesz spokojnie to troche lepiej ale...czy takim autem warto jezdzic spokojnie? :)

620km?i pewnie z 1000Nm momentu?samoloty chcesz holowac? :)

kolega miał dylemat x5 w m czy zwykle i w koncu kupil w najmocnieszym dieslu(286km), wycipował na 330 i za...ala jak dzikus na filmach mela gibsona, i nawet do gdańska bez tankowania dojedzie ;). podkreslam że kryterium ceny przy zakupie nie grało roli.

po torze chcesz tym jezdzic?SUVem?czy po polskich koleinach jechać 250km/h? ;)
Łukasz K.

Łukasz K. Zapraszam do
współpracy TFI oraz
DM.

Temat: Sprzedam BMW M3

Każdy woli coś innego... :)

W większości przypadków poruszam się po asfalcie...
X5 chyba najlepiej jeździ z SUV po równej drodze...
Potrzebuje też auta o wyższym prześwicie bo czasami zdarza się jazda po polnych drogach...

Nie wiem jak inni ale jazda np: 535d a M5 to kolosalna różnica...
Tu kwestia czy wolisz jeździć komfortowo czy sportowo...

PS. do Gdańska autem to trochę czasu zabiera :)

PozdrawiamŁukasz Kalbarczyk edytował(a) ten post dnia 07.01.10 o godzinie 13:54
Bartłomiej Nowak

Bartłomiej Nowak Makler Papierów
Wartościowych, CFA
Charter Pending

Temat: Sprzedam BMW M3

W prawdzie X5 M nie mialem jeszcze okazji prowadzic, zrobilem natomiast kilkaset kilometrow testowymi X5 (E70) z podstawowym silnikiem diesla oraz X6 35i. Nie moge wypowiadac sie na temat silnikow, bo ten, o ktorym mowisz rozwija moc maksymalna 555 koni i z niczym sie pewnie nie porownuje, moge sie natomiast podzielic wrazeniami dotyczacymi wlasciwosci jezdnych obu samochodow. X5 ze standardowym ukladem kierowniczym nie ma w sobie nawet pierwiastka auta sportowego, w polaczeniu z samopoziomowaniem tylnej osi ten samochod po prostu plywa (na zakretach nie do konca wiadomo czy kola na tylnej osi dotykaja ziemi). Poza tym zawieszenie jest na moj gust dosyc miekkie (przez jakis czas jezdzilem x3 - kto mial okazje wie o czym mowie). X6 jest zupelnie innym 'zwierzakiem'. Niektorzy traktuja to jako wade, dla mnie slabe wspomaganie ukladu kierowniczego jest zaleta, bo przy wyzszych predkosciach auto podrozuje wytyczonym torem jak po szynach. Poza tym zawieszenie jest w tym aucie zestrojone bardziej sportowo, niedoskonalosci drogi sa dla pasazerow bardziej odczuwalne, ale tez auto pozwala na smielsze jego prowadzenie. Abstrahujac od tego, ze X eMki sa pewnie usportowione do granic mozliwosci i na drodze moga zachowywac sie zupelnie inaczej, tak jak przedmowca wolalbym kupic X6 35d (po tuningu bedziesz miec wiecej Nm niz eMka a i zuzycie mniejsze). Moim zdaniem ciekawsza buda, E70 juz sie troche opatrzylo. Tytulem konca x5 czy x6 zawsze beda samochodami quasi terenowymi - nie trzeba sie martwic dziurami w jezdni, kraweznikami, ale bez wzgledu na to jak mocny bedzie silnik, i tak nie dadza tyle radosci z jazdy, co M3, czy trojki z mocniejszymi dieslami.Bartłomiej Nowak edytował(a) ten post dnia 07.01.10 o godzinie 23:58
Łukasz K.

Łukasz K. Zapraszam do
współpracy TFI oraz
DM.

Temat: Sprzedam BMW M3

Moment będzie miało większy X5m po tuningu :)
Szczerze to X6 mi się nie podoba...Łukasz Kalbarczyk edytował(a) ten post dnia 19.01.10 o godzinie 20:33

Następna dyskusja:

sprzedam felgi do BMW




Wyślij zaproszenie do