Wojciechowski M.

Wojciechowski M. Psycholog biznesu |
szkolenia &
consulting sprzedaży

Temat: 200 lat historii świata - archiwum Timesa dostępne gratis...

Brytyjski Times zamieścił w Internecie swe kompletne archiwum za okres 1785-1985

W sumie jest to ok. 20 milionów artykułów, w tym relacje z bitwy pod Waterloo, doniesienia o zamordowaniu amerykańskiego prezydenta Abrahama Lincolna, czy o egzekucji królowej Francji Marii Antoniny.


Obrazek


Link do archiwum Timesa
http://archive.timesonline.co.uk/tol/archive/

Bezpłatnie można zajrzeć do artykułów "Timesa" o śmierci Adolfa Hitlera, o zbrodniach Kuby Rozpruwacza itp. Oryginalne artykuły są zeskanowane, a także dostępne w trybie tekstowym, co umożliwia ich szczegółowe przeszukiwanie w edytorach tekstów i przeglądarkach internetowych.

PAP
Jakub P.

Jakub P. ....Loading....

Temat: 200 lat historii świata - archiwum Timesa dostępne gratis...

Świetny pomysł! bardzo mi się podoba taka idea :)
Witold Tomasz M.

Witold Tomasz M. czytam i piszę...

Temat: 200 lat historii świata - archiwum Timesa dostępne gratis...

Już przeglądnąłem sobie teksty z dwudziestolecia międzywojennego a propos RP. Faaaaaaaaajne!
W
Jarek M.

Jarek M. POP (Pan Od
Pudełek), czasem i
inne...

Temat: 200 lat historii świata - archiwum Timesa dostępne gratis...

dziekuje za linka - swietny
a teraz przepraszam, ale wypisuje sie z twojej grupy
bo jak czytam reszte to ... az strach

straszny manipulator z Ciebie :)
(np. wystarczylo wkleic linka na grupie e-booki prosto do archiwum timesa - ale Twoj link kieruje do grupy Twego imienia, potem po zarejestrowaniu - dostaje nagrode)
moze to i ma sens, ale ja tak nie lubie
sam z ciekawosci bym zajrzal na ten Twoj blog, a tak to czuje sie zmanipulowany
co niekoniecznie musialo byc Twoim zamyslem i jesli zle Cie ocenilem i dzialania Twoje to przepraszam

pozdrawiam
z mojej strony EOT
Wojciechowski M.

Wojciechowski M. Psycholog biznesu |
szkolenia &
consulting sprzedaży

Temat: 200 lat historii świata - archiwum Timesa dostępne gratis...

Jarku, pomimo Twojego EOT czuję się wywołany do tablicy. Więc wyjaśniam:
1. W mojej grupie nie ma rejestracji. Sorry ale tak twierdząc to Ty manipulujesz. Jedyną czynnością jaką trzeba wykonać jest kliknięcie ikony DOŁĄCZ. Nic więcej. Nie wymagam ujawnienia prawdziwej tożsamości, posiadania pełnego profilu, zdjęcia w nim - co często jest warunkiem udziału w innych grupach.
2. Grupa jest dlatego "zamknięta" aby ze względów oczywistych w wyszukiwarkach typu google nie pojawiały się wpisy, dane osób. Nie każda osoba chce być w ten sposób infiltrowana, dostępna w sieci. Nie każdy chce aby jego wypowiedzi były ogólnodostępne. To także dosyć często spotykana praktyka na innych grupach (taka "zamkniętość" grupy)

Tak wiec proszę - nie wysuwaj pod moim adresem, niesłusznych i bezpodstawnych oskarżeń. Zawsze można z mojej grupy się wypisać. Nie ma obowiązku ani tłumaczenia powodów ani przebywania w niej do końca swych dni. Proszę jednak abyś swojej decyzji o rezygnacji nie uzasadniał tak głęboko nieprawdziwymi powodami.
To po prostu nieuczciwe, choć przyznam, zastrzegłeś, co łagodzi Twoją wypowiedź, iż być może Twoje rozumowanie jest błędne.

Jarku - sorry ale jest błędne.
Pozdrawiam i powodzenia.
Jarek M.

Jarek M. POP (Pan Od
Pudełek), czasem i
inne...

Temat: 200 lat historii świata - archiwum Timesa dostępne gratis...

Marek W.:
Jarku, pomimo Twojego EOT czuję się wywołany do tablicy. Więc wyjaśniam:
1. W mojej grupie nie ma rejestracji. Sorry ale tak twierdząc to Ty manipulujesz. Jedyną czynnością jaką trzeba wykonać jest kliknięcie ikony DOŁĄCZ. Nic więcej. Nie wymagam ujawnienia prawdziwej tożsamości, posiadania pełnego profilu, zdjęcia w nim - co często jest warunkiem udziału w innych grupach.
2. Grupa jest dlatego "zamknięta" aby ze względów oczywistych w wyszukiwarkach typu google nie pojawiały się wpisy, dane osób. Nie każda osoba chce być w ten sposób infiltrowana, dostępna w sieci. Nie każdy chce aby jego wypowiedzi były ogólnodostępne. To także dosyć często spotykana praktyka na innych grupach (taka "zamkniętość" grupy)

Tak wiec proszę - nie wysuwaj pod moim adresem, niesłusznych i bezpodstawnych oskarżeń. Zawsze można z mojej grupy się wypisać. Nie ma obowiązku ani tłumaczenia powodów ani przebywania w niej do końca swych dni. Proszę jednak abyś swojej decyzji o rezygnacji nie uzasadniał tak głęboko nieprawdziwymi powodami.
To po prostu nieuczciwe, choć przyznam, zastrzegłeś, co łagodzi Twoją wypowiedź, iż być może Twoje rozumowanie jest błędne.

Jarku - sorry ale jest błędne.
Pozdrawiam i powodzenia.

OK
przyjalem do wiadomosci
przepraszam jesli urazilem (a pewnie tak)

przez czas jakis pozwole sobie posledzic, czym sie zajmujesz - jest to ciekawe, chociaz dla mnie laika brzmi czasem jak doktryna sekty jakiejs - za rano dla mnie, zeby tlumaczyc bardziej

to do zobaczenia :)



Wyślij zaproszenie do