konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Gdyby ktoś z Was chciał czasem wypożyczyć kilka swoich dzieł do sesji zdjęciowych na modelce - to chętnie bym skorzystał. Gotowymi zdjeciami się podzielę:)
(Warszawa)

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Jakby kto chciał skorzystać...
(obiecuję nie zdzierać.. ;)) )

Obrazek


Obrazek


Obrazek

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

wybacz Piotrze szczerosc .. ale te zdjecia naprawde sa fatalne .. sczegolnie jesli chodzi o wyeksponowanie bizuterii. na zadnym nie przykuwa wzroku, nie jest w mocnym punkcie, przykryta jakimis piorami, modelka wyglada nieatrakcyjnie, swieci sie jakby byla spocona, ma balagan we wlosach.

widzialem kilka twoich fot znacznie lepszych. a tymi bym sie nie chwalil tylko szybko powtorzyl sesje.

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Piotr F.:
wybacz Piotrze szczerosc .. ale te zdjecia naprawde sa fatalne .. sczegolnie jesli chodzi o wyeksponowanie bizuterii. na zadnym nie przykuwa wzroku, nie jest w mocnym punkcie, przykryta jakimis piorami, modelka wyglada nieatrakcyjnie, swieci sie jakby byla spocona, ma balagan we wlosach.

widzialem kilka twoich fot znacznie lepszych. a tymi bym sie nie chwalil tylko szybko powtorzyl sesje.
Ale czy ja Cię proszę tu o opinię..?
Wybrałeś fatalna formę reklamy siebie..:(
Gdy będę chciał usłyszeć opinię - powieszę foty w miejscu, gdzie się o tym dyskutuje.
Więc odpuść sobie.

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

PIOTR -.:
Ale czy ja Cię proszę tu o opinię..?

a wiesz ze do chamskiej reklamy sluzy grupa ogloszenia?
wiem ze ci kasa potrzebna bo roboty nie masz .. ale nawet nachalnosc ma swoje granice

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Piotr F.:
PIOTR -.:
Ale czy ja Cię proszę tu o opinię..?

a wiesz ze do chamskiej reklamy sluzy grupa ogloszenia?
wiem ze ci kasa potrzebna bo roboty nie masz .. ale nawet nachalnosc ma swoje granice
I znowy pieprzysz bez sensu i umiaru.
Nie zwykłem dystkutować z chamami.

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Matkoboska, Panowie. Czy to jakaś faza księżyca?

Spokój bo brzytwą Okhama Was potraktuję.

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Dorota P.:
Matkoboska, Panowie. Czy to jakaś faza księżyca?

Spokój bo brzytwą Okhama Was potraktuję.
a pojecia nie mam, czemu się uczepił..:((
Joanna Domska-Paluch

Joanna Domska-Paluch Artystyczna Dusza
pracownia ceramiki

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

po chwili namysłu - bez komentarza :-)Joanna Domska-Paluch edytował(a) ten post dnia 16.11.09 o godzinie 19:12

konto usunięte

Temat: Biżuteria przed obiektyw!

Joanna Domska-Paluch:
po chwili namysłu - bez komentarza :-)Joanna Domska-Paluch edytował(a) ten post dnia 16.11.09 o godzinie 19:12


Dokładnie. Nic dodać, nic ująć ;)



Wyślij zaproszenie do