Mariusz Gąsiewski

Mariusz Gąsiewski Blog Marketing w
Internecie

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

nazywam się Mariusz Gąsiewski i prowadzę bloga Marketing w Internecie poświęconego tematowi reklamy i marketingu w wyszukiwarkach.

Ostatnio w oddzieleniu od bloga stworzyłem darmowy kurs poświęcony wyszukiwaniu lokalnemu i promocji małych firm w Internecie. Obejmuje on kwestie związane z tworzeniem strategii, tworzeniem strony lokalnej, pozycjonowaniem i reklamą płatną.


Kurs starałem się pisać możliwie najprostszym językiem tak, aby mogło z niego skorzystać jak najwięcej osób i małych firm. Dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na tworzenie strony udostępniłem darmowe gotowe strony internetowe (oczywiście dostępne za darmo).

Opis kursu jest dostępny pod adresem: Przewodnik SEO - SEM dla małych firm

Udostępniłem dwie wersje kursu: krótszą dla osób, które chcą znać podstawy i dłuższą dla bardziej zaawansowanych (obie są w wersjach HTML i PDF).

Osoby, które nie mają strony internetowej mogą za darmo ściągnąć ode mnie gotowe strony WWW (według instrukcji zamieniają tylko adresy w linkach, obrazki na swoje własne, adres email, tytuły i metatagi, wrzucają na serwer i mają całkiem funkcjonalną i przydatną stronkę lokalną za darmo). Szablony, właściwie gotowe strony WWW, można ściągnąć z podstrony: Darmowe strony WWW

Mam nadzieję, że się on przyda początkującym niezbyt zaawansowanym w Internecie właścicielom małych i średnich firm. Oczywiście bardzo interesują mnie wszystkie uwagi na temat tego przewodnika. Na razie udostępniłem go w wersji testowej, zamierzam go rozwijać, dodawać nowe szablony. Chętnie poznam wszelkie opinie, zarówno pozytywne jak i krytyczne.
Michał Stopka

Michał Stopka Inwestor
Profesjonalny:
michalstopka.pl

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Dzięki Mariusz za ten post.
Naprawdę cieszę się, że Cię poznałem.
Kurcze naprawdę cieszę się, że są ludzie, tacy jak Ty, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą.
Jeszcze raz dzięki.
Krystyna Abraham-Walasiak

Krystyna Abraham-Walasiak agile coach, trener,
psycholog

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Mariusz, zaraz zabieram sie za czytanie Twojego przewodnika :)
Chce otworzyc firme i zaczac od sprzedazy przez internet. Pewnie, jak juz pisal o tym Michal, nie bedzie latwo, ale sprobuje :) Wczesniej chce sie jednak do tego bardzo dobrze przygotowac!

Pozdrawiam z Ghany :)

konto usunięte

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Dzięki za lineczki :) Już ruszam do czytania :) Super, że są tacy ludzie jak Ty, którzy dzielą się wiedzą
Katarzyna Pietrzak

Katarzyna Pietrzak Project Manager

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Mariusz, przede wszystkim dziękuję, że ktoś taki jak Ty udostępnia takie linki :) Opisy są napisane prostym językiem, czytelnym dla takiego informatycznego laika jak ja :)Dzięki temu tworzenie własnej strony inetrnetowej to czysta przyjemność :)

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Jestem mile zaskoczona pomysłem i włożoną pracą!
DZIĘKI! Twoja wiedza przyda się wielu ludziom, w tym mnie :)
A.

konto usunięte

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Jeszcze nie miałam okazji zagłębic się w proponowane instrukcje, ale ja również przyłączams się do podziękowań, a ze swojej strony mogę służyć ciekawymi pomysłami dla tych, którzy mogliby ich potrzebować... :) Dokładnie, to jeśli ktoś ma jakąs firme czy pomysł, który chcialby z kimś skonsultować, to służe pomocą:) Pozdrawiam
Wojciech Kostecki

Wojciech Kostecki CKK PROFESJA
Fotograf Freelancer
Technik Informatyk
Szkol...

Temat: Darmowy przewodnik po promocji strony internetowej małej...

Emilia Lipińska:
Jeszcze nie miałam okazji zagłębic się w proponowane instrukcje,

CUT

Dokładnie, to jeśli ktoś ma jakąs firme czy pomysł, który chcialby z kimś skonsultować, to służe pomocą:) Pozdrawiam


Wlasnie zabieram sie do studiowania pracy w/w.



Wyślij zaproszenie do