konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Coaching kariery za darmo!

Jeśli:
- potrzebujesz odkryć swoje mocne i słabe strony
- brakuje Ci równowagi między życiem zawodowym a osobistym
- nie masz pracy i chcesz ją znaleźć
- jesteś młodą mamą wracającą do życia zawodowego po urlopie wychowawczym
- chcesz lepiej wykorzystać swój zawodowy potencjał i zaplanować ścieżkę kariery
- nie czujesz satysfakcji z pracy i myślisz o jej zmianie
- chcesz się rozwijać zawodowo, lecz nie wiesz który z kierunków byłby dla Ciebie najlepszy
- chcesz zmienić drogę zawodową, lecz nie wiesz jak
- zaczynasz swoją nową karierę zawodową
- nie czujesz się pewnie i bezpiecznie w swoim zawodzie lub branży
- szukasz większych wyzwań zawodowych
- chcesz zarabiać więcej pieniędzy

Być może potrzebujesz pomocy coacha kariery. Chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu Twoich problemów i jako Twój coach będę towarzyszyć Ci w zmianie w życiu zawodowym.

Proponuję godzinne sesje w formie spotkań osobistych w Warszawie lub z wykorzystaniem skype'a (co daje możliwość skorzystania z oferty osobom spoza Warszawy). Ilość sesji będzie uzależniona od celów, jakie sobie postawisz.

Do 7 listopada wybiorę osoby, z którymi zupełnie bezpłatnie przeprowadzę coaching kariery. Te osoby otrzymają ode mnie po tym terminie zwrotną wiadomość z dalszymi informacjami.

Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja napisz proszę prywatną wiadomość do mnie, z odpowiedzią na poniższe pytania:

1. Napisz czego potrzebujesz i jakich oczekujesz efektów?
2. Dlaczego mam wybrać Ciebie?
3. Ile był(a)byś skłonn(a)y zapłacić za godzinną sesję coachingu kariery? (To pytanie służy tylko mojej własnej informacji, przypominam, że coaching dla osób które wybiorę będzie bezpłatny)

Wybiorę osoby wyłącznie spośród zgłoszeń zawierających odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

Jeśli masz jakieś pytania – zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Beata
Bożena Barbara Pieśkowska

Bożena Barbara Pieśkowska Myśl o tym, czego
chcesz, a nie o tym,
czego nie chcesz :-)

Temat: Coaching kariery za darmo!

wypowiedź przeniosłam na privBarbara Pieśkowska edytował(a) ten post dnia 27.10.08 o godzinie 17:18
Zbigniew J Piskorz

Zbigniew J Piskorz www.PISKORZ.pl
sMs692094788
kreowanie wizerunku
...

Temat: Coaching kariery za darmo!

Witam serdecznie
Jestem zainteresowany ewentualnym ,,wylosowaniem,,

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Ja również jestem zainteresowana. Uzasadnienie wysłałam na priv.
Pozdrawiam.

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

się zaproponowałem, warto ;-)
Marta Magdalena Dąbrowska

Marta Magdalena Dąbrowska Radca prawny, OIRP
Warszawa

Temat: Coaching kariery za darmo!

ja się zaproponuję ;P

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Beata Rzepka:
2. Dlaczego mam wybrać Ciebie?

Wybiorę osoby wyłącznie spośród zgłoszeń zawierających odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.
z całym szacunkiem dla coacha, czy to nie powinno aby być tak, że to klient wybiera coacha a nie coach klienta?
Tak mnie przynajmniej uczono...

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Witam!
Jestem zainteresowana i to bardzo........

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Marta Magdalena Dąbrowska:
ja się zaproponuję ;P
------------------------
to my we dwa się proponujemy!! ;-)
do naukowego użycia!
Artur Król

Artur Król Profil nieaktywny,
proszę o kontakt
mailowy. Psycholog,
t...

Temat: Coaching kariery za darmo!

Marzena Pietrusińska:
z całym szacunkiem dla coacha, czy to nie powinno aby być tak, że to klient wybiera coacha a nie coach klienta?
Tak mnie przynajmniej uczono...

Jak na mój gust wybierają obie strony - nie każdy coach będzie pasował do danego klienta i nie każdy klient będzie pasował do danego coacha. Choćby charakterologicznie, pod względem preferowanego stylu pracy, albo nawet pod kątem tematyki czy wręcz płci. Czasami warto odesłać danego klienta do innego zaufanego coacha niż pracować z nim gdy widać, że coś między wami nie gra w podejściu do pracy. Owszem, coach powinien być elastyczny, ale ta elastyczność nie może prowadzić do zatracenia siebie jako osoby - bo koniec końców, coaching to spotkanie dwóch osób.

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Artur Król:

Jak na mój gust wybierają obie strony
słuszna uwaga ;-)
znowu masz coś rozsądnego do powiedzenia.
mówi się "żyj i daj żyć innym"

konto usunięte

Temat: Coaching kariery za darmo!

Moi Drodzy,

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie zgłoszenia oraz za zaufanie jakim mnie obdarzyliście!

Chciałabym pomóc Wam wszystkim, lecz ze względów czasowych jest to niemożliwe.

Wybrałam do darmowego coachingu więcej osób niż początkowo planowałam. Kryterium wyboru była wiadomość, którą do mnie napisaliście – z niej odczytywałam Waszą motywację, determinację i moje subiektywne odczucia na temat dopasowania naszych osobowości.

Oprócz wybranych osób do coachingu znacząco rozszerzyłam grupę osób, które mogą na mojej ofercie skorzystać, proponując tym osobom darmowy coaching mailowy, składający się z czterech maili konsultacyjnych.

Pozostałe osoby, które tym razem nie zostały wybrane, również otrzymają ode mnie wiadomość zawierającą mój punkt widzenia na ich sprawę, z którego – jeśli zechcą – będą mogły skorzystać. Chciałabym, aby każdy czuł się w jakiś sposób usatysfakcjonowany.

Dziękuję Wam serdecznie, życzę Wam wszystkim odnalezienia odpowiedzi na pytania, które sobie zadajecie i poczucia spełnienia, a – z częścią z Was – do zobaczenia, usłyszenia, przeczytania! :)



Wyślij zaproszenie do