konto usunięte

Temat: Opinie na temat A6 C6 2.0 TDI 140 KM cz.2

Ja swoim modelem (jak w tytule) jeżdżę już ponad rok. Zrobiłem 75 tyś. km. Po 30 tyś miałem problem, opisany tu. Rozwiązanie kosztowało mnie 650 zł (więc żadna mi to awaria).

Od 20 tyś. mam poprawiony program. Wykresy z hamowni poniżej.

Obrazek


Generalnie autko ma już 215 tyś. i nie mogę narzekać. Silnik ładnie chodzi, zawieszenie mimo 18' felg też bez zarzutów.

Średnie spalanie: 7,3 l/100
Olej wymieniam co 15 tyś, czasem częściej (jestem przewrażliwiony), pomiędzy kolejnymi wymianami dolewam około 0,5 litra.

Polecam!

Ps. Przepraszam, że zakładam nowy temat ale poprzedni został zamknięty podczas gdy opowiadałem. Za dużo się napisałem żeby tego nie wkleić ;-)Michał J. edytował(a) ten post dnia 14.09.09 o godzinie 20:12

konto usunięte

Temat: Opinie na temat A6 C6 2.0 TDI 140 KM cz.2

Dzięki Michał za założenie ponowne tego tematu.
Nie wiem kto zamknął mój wątek, ale jak dla mnie to nie otrzymałem jeszcze wystarczającej informacji na interesujący mnie temat.
Do tego stało się to bez podania żadnego powodu tej decyzji...

konto usunięte

Temat: Opinie na temat A6 C6 2.0 TDI 140 KM cz.2

Bardzo mnie ciekawi również zamknięcie tego wątku, co nie zmienia info na temat A6 2.0 TDI.
Ewa Z.

Ewa Z. Make UP Artist &
Stylist

Temat: Opinie na temat A6 C6 2.0 TDI 140 KM cz.2

Autem defacto jeżdżę od lutego ale śmiało mogę polecić za komfort jazdy, niskie spalanie 5-6l, małe wymagania w eksploatowaniu...
Minusem wg mnie jest zbyt mała dynamika, za mało mocy w stosunku do masy, obecnie myślę nad chipem.

Następna dyskusja:

Wasze opinie na temat Audi ...




Wyślij zaproszenie do