Temat: PODPISZ PETYCJĘ

CZY MEDYCYNA NATURALNA BĘDZIE NIELEGALNA?
Unijne Referendum dotyczące Naturalnych Środków Leczniczych.


Większość Europejczyków nie jest świadoma, że z końcem 2009 roku dostęp do naturalnych terapii, suplementów, ziół i witamin w Unii Europejskiej może być NIELEGALNY. Od roku 2010 możesz nie mieć wolnego wyboru wysokiej jakości pożywienia czy naturalnych terapii.

Zgodnie z projektowanymi zmianami przepisów unijnych, po 31 grudnia 2009 r.:
- cała żywność będzie napromieniowana i może - zawierając dodatki chemiczne oraz pestycydy - nadal być nazywana „żywnością ekologiczną”;
sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych i ziół będzie NIELEGALNA, jak również wszelkie terapie naturalne stosujące te składniki;
wszystkie zwierzęta rzeźne BĘDĄ MUSIAŁY zażywać antybiotyki i hormony wzrostu (łącznie z hodowanymi ekologicznie!);
z czasem przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw będzie objęta ścisłymi uregulowaniami i nie będzie możliwa bez zezwolenia;

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zaprotestować! Podpisz petycję!
Poniżej znajdziesz więcej informacji.

Aby podpisać petycję kliknij tutaj:
http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/natural_...
Nie zapomnij przesłać e-maila potwierdzającego!

Więcej na ten temat tutaj: http://www.goldenline.pl/forum/zdrowie-i-mity/503674/s...Aneta K. edytował(a) ten post dnia 16.09.08 o godzinie 11:23
Sebastian Minor

Sebastian Minor Martwy prorok -
wszyscy umrzemy.
(tanatoterapeuta)

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Co za niedorzeczny pomysł! Ciekawe co na to Polskie Stowarzyszenie Działkowców? Powieszę tą petycję na bramie ogródków działkowych...

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Mel Gibson o Codex Alimentarius i o blokowaniu dostępu do witamin

http://www.youtube.com/watch?v=98yk0N5BZoQ

Jeśli ktoś myśli nadal, że nie ma żadnego problemu, że nikt nie planuje zakazu swobodnego dostępu do naturalnych środków leczniczych to jest...w błędzie i lepiej zeby się nad tym wreszcie zastanowił, bo to o niego tez chodzi.

Jeżeli nic nie zamierzasz z tym zrobić, to tym samym pomagasz wejść w życie przepisom skierowanym przeciwko ludzkości!
Maciej B.

Maciej B. astrofizyk

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Tzn. co, policja przyjdzie, wyrwie mi marchewkę i mnie aresztuje?
A co do zwierząt, wystarczy nie jeść mięsa. Polecam.
Piotr K.

Piotr K. "Żyj i daj żyć
innym"

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Aneta K.:
Mel Gibson o Codex Alimentarius i o blokowaniu dostępu do witamin
Jeśli ktoś myśli nadal, że nie ma żadnego problemu, że nikt
nie planuje zakazu swobodnego dostępu do naturalnych środków leczniczych to jest...w błędzie i lepiej zeby się nad tym wreszcie zastanowił, bo to o niego tez chodzi.

Jeżeli nic nie zamierzasz z tym zrobić, to tym samym pomagasz wejść w życie przepisom skierowanym przeciwko ludzkości!


Ludzi(cywilow) jest wiecej niz sluzb porzadkowych, wielu z tych cywilow ma tez bron. Jakby doszlo do niezadowolenia spolecznego to mundurowi nie maja szans(poza tym to tez sa czyis bracia, synowie, krewni). Dlatego jesli my powiemy NIE to nie ma takiej sily na swiecie zeby sie temu przeciwstawic.
Monika G.

Monika G. "Zostaw ziemię
swoim wnukom taką,
jaką zastałeś po
swoic...

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Ja już podpisałam petycje, plakat i ulotki ze strony:
http://www.naturalnenielegalne.pl/
leżą u mnie w pracy...
Niemoc tylko czuję jak ktoś mi mówi : ale to postęp! Postępu nie zatrzymasz( to w sprawie GMO )

konto usunięte

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Ja także petycję podpisałam :-).

Mam jednak dla Was nowe wiadomości....

"Chcą nas oślepić!
Decydentów z Unii Europejskiej najwyraźniej pogięło. Od jesieni ze sklepów w całej UE, w tym także w Polsce, mają być wycofywane dotychczasowe żarówki, które – pod pozorem oszczędzania energii – zostaną zastąpione świetlówkami.
Nowe „żarówki”, co wykazują eksperci i niezależni naukowcy, powodują osłabienie i utratę ostrości wzroku, ból, łzawienie i męczenie się oczu podczas czytania. Sztucznie wytworzona nadwrażliwość na światło słoneczne grozi niebezpieczeństwem odklejenia się siatkówki, a nawet początkami zaćmy. Do tego dochodzą migrenowe bóle głowy, stany depresyjne, bezsenność, rozdrażnienie i niepokój, zmiany aktywności mózgu i ataki padaczkowe, a nawet podatność na nowotwory skóry.
Co gorsza, koszty utylizacji świetlówek są bardzo wysokie, a ich uszkodzenie lub zbicie i związane z tym wdychanie oparów rtęci może stać się przyczyną silnych zatruć. Po raz kolejny bijemy na alarm."

http://www.nieznany.pl:80/Nieznany-Swiat-52009-pbi-461...

konto usunięte

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

I jeszcze coś bardziej optymistycznego.

15 kwietnia 2009
Niemcy zakazują uprawy GMO. Czy Polska znów będzie ostatnia?

Minister rolnictwa Republiki Federalnej Niemiec, Ilse Aigner, ogłosiła wczoraj decyzję o wprowadzeniu zakazu wysiewu genetycznie modyfikowanej kukurydzy MON 810 na terenie tego kraju. Niemcy są szóstym państwem Unii Europejskiej, które wprowadziło taki zakaz.

"To właściwa i potrzebna decyzja. Liczne badania dowodzą, że uprawa genetycznie modyfikowanej kukurydzy jest ryzykowna dla ludzi i przyrody. Kierując się argumentami naukowymi rządy krajów unijnych po kolei wprowadzają zakazy jej uprawy. Taki sam zakaz musi objąć również Polskę" - powiedziała Joanna Miś, Koordynatorka Kampanii przeciw GMO w Greenpeace Polska.

Kukurydza MON 810, produkt amerykańskiego koncernu agrochemicznego Monsanto, jest jedyną genetycznie modyfikowaną rośliną, którą Unia Europejska dopuściła do obrotu na swoim terenie. Oprócz Niemiec pięć innych krajów członkowskich (Austria, Francja, Grecja, Luksemburg i Węgry), zakazały wysiewu tej odmiany kukurydzy na swoich terytoriach. Podstawą prawną krajowych zakazów była "klauza bezpieczeństwa" zawarta w unijnej dyrektywie 2001/18 dotyczącej GMO. Kierując się wynikami badań nad GMO, prowadzonymi na całym świecie, rządy sześciu państw uznały, że genetycznie modyfikowana kukurydza może zagrozić różnorodności biologicznej na ich terenach.

"Polski rząd deklaruje publicznie niechęć do GMO, jednak nie robi nic, by powstrzymać ekspansję firm biotechnologicznych w Polsce. Tymczasem w roku 2008 na terenie naszego kraju znajdowało się już 3000 ha genetycznie modyfikowanych upraw. Ten stan zagraża polskiemu rolnictwu i jest fatalnym przykładem działania, a właściwie braku działania polskiego rządu. Choć niepokojące fakty dotyczące GMO są znane od dawna, polskie władze unikają podjęcia decyzji o wprowadzeniu zakazu. Zdążyliśmy niestety przyzwyczaić się do faktu, iż najważniejsze dla ochrony środowiska decyzje Polska wprowadza jako ostatni z krajów Wspólnoty" - mówi Joanna Miś
http://www.greenpeace.org/poland/wydarzenia/wiat/niemc...
Bartosz Kazibudzki

Bartosz Kazibudzki ScalenieDuszy.pl

Temat: PODPISZ PETYCJĘ

Kukurydza MON 810, produkt amerykańskiego koncernu agrochemicznego Monsanto, jest jedyną genetycznie modyfikowaną rośliną, którą Unia Europejska dopuściła do obrotu na swoim terenie.

a soja, pomidory ? nawet nie wiedząc o tym będziemy spozywać GMo, ze względu na krzyżówki z normalnymi uprawami.



Wyślij zaproszenie do