Karol Z.

Karol Z. Programista,
elektronik

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Katarzyna Ch.:
zależy czy to jest kobieta czy mężczyzna?Jeśli kobieta to nie wiadomo czy ma trudne dni czy zawsze je ma(żartuje):)zfrustrowanych i niezadowolonych z życia ludzi ...rozpoznasz takich ludzi po tym czy mają partnera tzn dobrego kochanka czy nie.
:D

Nienooo... Uprościliśmy: czarne-białe.
Kasiu, rozbawiłaś mnie.

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Wiem potrafię mieć humorek tylko niektórzy czasami go nie rozumieją:)
Anna Mróz

Anna Mróz Accounting
Teamleader

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Urszula Kwiatkowska:
Wokół nas pełno zfrustrowanych i niezadowolonych z życia ludzi..Swój żal czy niepowodznia próbują przerzucić na innych.

Jak ich rozpoznać i unikać ?

Witam! Ludzie sfrustrowani, malkontenci - jeśli takimi pozostają - są raczej samotni. Bo przecież zabiegamy o kontakt z tymi, którzy nam imponują, których chcemy naśladować, od innych uciekamy.

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Hmm... frustratów/toxycznych ludzi nie można poznać ot tak... no chyba, że są już w takim stanie,że nie chcą tego ukrywać...
A z tym sexem to trochę przesadziliście...rozumiem, że frustracja sexualna należy do najczęstszych...ale ludzie są frustratami z wielu różnych powodów...niekiedy podstawą jest praca... może się stac również tak, że frustracja na tym polu pojawia się w trakcie trwania związku...
Ale jedno jest pewne...jak ich już znajdziemy w najbliższym otoczeniu, w związku - postarajmy się z nimi porozmawiać... jeśli to nie pomoże... uciekajmy w siną dal... życie jest za krótkie, aby je marnować na takie osoby :)
Anna Mróz

Anna Mróz Accounting
Teamleader

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Maciej Szerszenowicz:
Hmm... frustratów/toxycznych ludzi nie można poznać ot tak... no chyba, że są już w takim stanie,że nie chcą tego ukrywać...

ja myślę, że jednak można - tego ukryć się nie da. Albo się uśmiechasz, albo smucisz ... raczej nie ma nic pośredniego, chyba że są to jakieś negocjacje handlowe, gdzie trzeba zachować "zimną twarz" - ale tam też widać, kto jest kto.

Ale chyba niewielu jest totalnych frustratów - raczej to jakis etap w życiu, trudno jest być samotnym i wyobcowanym przez cały czas.

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Anna Mróz:
Maciej Szerszenowicz:
Hmm... frustratów/toxycznych ludzi nie można poznać ot tak... no chyba, że są już w takim stanie,że nie chcą tego ukrywać...

ja myślę, że jednak można - tego ukryć się nie da. Albo się uśmiechasz, albo smucisz ... raczej nie ma nic pośredniego, chyba że są to jakieś negocjacje handlowe, gdzie trzeba zachować "zimną twarz" - ale tam też widać, kto jest kto.

Ale chyba niewielu jest totalnych frustratów - raczej to jakis etap w życiu, trudno jest być samotnym i wyobcowanym przez cały czas.

Smutek nie oznacza frustracji... można się smucić z wielu powodów... a można również uśmiechać się "na zewnątrz" a w domu wybuchać toksynami w stosunku do swojego najbliższego otoczenia...
Anna Mróz

Anna Mróz Accounting
Teamleader

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

chyba taki "sztuczny uśmiech" można od razu odkryć. :))
Ale masz rację - nie jesteśmy w stanie poznać ludzi dogłębnie - widzimy ich w danej sytuacji i nie wiemy, jak mogą się zachowywać choćby w stosunku do innych. Niestety, wiem coś o tym ...

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Anna Mróz:
chyba taki "sztuczny uśmiech" można od razu odkryć. :))
Ale masz rację - nie jesteśmy w stanie poznać ludzi dogłębnie - widzimy ich w danej sytuacji i nie wiemy, jak mogą się zachowywać choćby w stosunku do innych. Niestety, wiem coś o tym ...

Ja też... dlatego teraz uważam...
:)
Anna Mróz

Anna Mróz Accounting
Teamleader

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?


Ja też... dlatego teraz uważam...
:)

Niestety, musimy poznawać kogoś bardzo długo, żeby dowiedzieć się, jaki jest naprawdę.
Tomasz Górski

Tomasz Górski CEO and Co-founder
at SaasGenius.com

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Urszula Kwiatkowska:
Wokół nas pełno zfrustrowanych i niezadowolonych z życia ludzi..Swój żal czy niepowodznia próbują przerzucić na innych.

Jak ich rozpoznać i unikać ?

Urszula - poruszyłaś bardzo interesujący, według mnie problem myślę że jeśli jest się osobą wykształconą i posiadającą odpowiedni intelekt to jesteśmy w stanie bardzo szybko "wykryć" taką osobę ponieważ długo nie będzie się przed nami "maskować". Myślę że jeśli już mamy doświadczenie w związkach wówczas tego typu "ludzi" jesteśmy "wykryć" już po kilku spotkaniach.

Pozdrawiam
Bartosz Bukowski

Bartosz Bukowski creative /
copywriter

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Katarzyna Ch.:
Magda Kaseja:
Katarzyna Ch.:
zależy czy to jest kobieta czy mężczyzna?Jeśli kobieta to nie wiadomo czy ma trudne dni czy zawsze je ma(żartuje):)zfrustrowanych i niezadowolonych z życia ludzi ...rozpoznasz takich ludzi po tym czy mają partnera tzn dobrego kochanka czy nie.

Myślę, że akurat to czy ktoś ma partnera czy nie, nie może być wykładnią... Znam wspaniałe kobiety/facetów, którzy są sami...Bo po prostu jeszcze nie znaleźli...

nie znaleźli ale nie sądze że ludzie którzy mają albo w ogóle nie mają pożycia seksualnego chociaż raz na rok są w 100%szcześliwi

łaaaał, miałem doczytać do końca a dopiero potem się wypowiadać ale nie wytrzymałem :)))

masz u mnie pokojowego igNobla dziewczyno!!! :)))
Bartosz Bukowski

Bartosz Bukowski creative /
copywriter

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

dobra, doczytawszy.

no to tak: ogólnie to mam wrażenie, że myli się tu pojęcia. kto, na litość, powiedział, że nieudacznik = sfrustrowany? nie znam za wielu nieudaczników, znam wielu sfrustrowanych. to tak na przykład.

nie mogę się pozbyć wrażenia, że w pierwszych wypowiedziach chodzi o coś innego niż naprawdę zostało napisane :))) mam nadzieję, że była to dostatecznie gruba aluzja.

btw: jestem sam od półtora roku. w znaczeniu pierwszym, nie w interpretacji Czesława. jakoś nie wyklucza to mojego szczęścia.

tyle.

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Bartosz Bukowski:
btw: jestem sam od półtora roku. w znaczeniu pierwszym, nie w interpretacji Czesława. jakoś nie wyklucza to mojego szczęścia.

tyle.

staram ci sie wierzyc, choc ci w 100% szczesliwi tu raczej nie pisuja ...
wiesz smutny jest fakt, ze przecietny mezczyzna moze miec seks/wzajemnosc juz tylko za gotowke lub gotowosc na niezbyt zyciowe kompromisy. Wyraznie na korzysc samiczek.

Bo przeciez ich wyposazone w macice cialko jest az tyle wiecej warte od naszego.

I nawet wspomniec o tym jest dla wielu "swietokradztwem, malkontenctwem, faux pas itp.", godnym powszechnego (jak widac) potepienia ...
Bartosz Bukowski

Bartosz Bukowski creative /
copywriter

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

nie no 100% szczęścia to nawet z "samiczką" nie miałem... ale strasznie wymagający ze mnie gość :)

mój tata powiedział mi kiedyś dwie warte głębszego przemyślenia rzeczy:
"trzeba być twardym sukinkotem"
"kobiety to chuje, faceci to pizdy"

wybaczcie niecenzuralność, ale Seneka kiedyś wypowiadał się na ten temat, więc idąc za jego tokiem rozumowania nie widzę nic strasznie zdrożnego... ;)

tata mądrym facetem był. :)

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

ach copywriter(!!) stad ta prof. precyzja "chirurga slownego".
Jak chyba wiesz, prywatnie prawie nikt tego nie lubi. A wiekszosc, jak i tu widzisz, sie nawet b. obawia ...
To szczegolnie, gdy ludzie liza rany ...

Ze "chamstwo, malkontenctwo" itp. ciezkie "kulturowe" kalibry sa wytaczane.
pewnie i stad po czesci Twoje/moje "problemy"(?)

Ja jestem autorem m.in. paru ksiazek ("nieudacznych" oczywiscie), wiec troche Cie rozumiem.
Bylbym ewent. zainteresowany upichceniem czegos noawatorskiego (niekonw. PR, event guerilla strategy itd.) ale o tym pozniej.

Znasz "klub nieudacznikow" w Berlinie? choc tez bardziej szpan.
Dlatego NIE unikany ;) wprost przeciwnie.

A kimze byl/jest Twoj starszy, jesli mozna wiedziec (ale ciekawski ze mnie!)Czeslaw Kowalczyk edytował(a) ten post dnia 22.12.07 o godzinie 13:16
Bartosz Bukowski

Bartosz Bukowski creative /
copywriter

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

heh, proszę, to mi się podoba. nie odpuszczasz życiowo. aż dziw, że wypowiadasz się na tym forum...

klub nieudaczników - coś mi tam się o uszy obiło. nieudacznictwo i ogarnianie są tak względnymi pojęciami, jak liczba zabitych ludzi od których zaczyna się statystyka... :)

sam wychowałem się na takim akurat podwórku, gdzie panował kult "prawilniaka" z jednej strony, a potępienie "lamusów" z drugiej. tylko dlaczego ci najbardziej prawilni wydawali mi się największymi lamusami, to nie wiem :)))

każdy z nas jest po trosze nieudacznikiem... nie wiem, jak mojemu monitorowi udało się znieść ten obezwładniający banałem truizm, który właśnie napisałem, więc dalej nie będę się za bardzo zagłębiać w temat.

tata... tato był informatykiem pracującym na kompach wielkości szafy, wiecznym balangowiczem, pijakiem, zawodowym graczem w brydża i pokera utrzymującym w ten sposób siebie, mamę, kochanki i mnie, biznesmenem we wczesnych '90, graczem giełdowym od pierwszej sesji i niespełnionym historykiem (specjalność - XVI i XVII wiek). zapomniał się jedynie dorobić, ale każdy jest roztargniony na swój sposób :)

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

dzieki Bartek za slowa otuchy, tak potrzebne dla kogos, kogo uznano tu za "czarna owce" (funkcja niezbedna w kazdej liczacej sie grupie ;)
To tutaj moj ostatni post w tym watku. Bo zostalem przegnany przez jego autorke/szlachcianke: "fora ze dwora"(!?). Po tym jak odwazylem sie, ja i kogos, w sumie zyczliwie skrytykowac.
Gdzie ten "nieudacznik", to zreszta aluzja do mnie, gdybys mial nie wiedziec. Czyli pelna demokracja w kraju i na forum...

Zapraszam jeszcze do mojego watku "Emancypacja - kto jej bardziej potrzebuje, kobiety czy mezczyzni(??)"
Moze zechcialbys i tam cos dodac?

To z twoim ojcem jest b. ciekawe. Z moim bylo niestety podobnie ale byl rzemieslnikiem. Wiec nawet rodziny za komuny nie byl w stanie utzrymac. Sam sie praktycznie zywilem od 16 roku zycia.

Wiec moze do zobaczenia w innym watku

Czesiek
Robert K.

Robert K. mgr inż. elektryk

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

Katarzyna Ch.:

mam kochanka bardzo dobrego już od trzech lat i on lubi jak z wami pisze przynajmniej ma czas na kąpiel:0

I uważasz się za nie-nieudacznika? A to, że to tylko kochanek, czyli bzyku-bzyku od czasu do czasu i nic więcej i tak przez 3 lata, to nie jest nieudacznictwo? Widać z tego, że nie umiesz stworzyć nic trwałego, a tylko coś oparte na seksie. To jest dla mnie nieudacznictwo.

konto usunięte

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

to mój stały partner narzeczony ślubujemy w kwietniu jak uważasz mnie za nieudacznika to fajnie dziękuje za szczerość
Bartosz Bukowski

Bartosz Bukowski creative /
copywriter

Temat: Jak unikać nieudaczników życiowych ?

ależ to nie jest kwestia tego, kiedy będziecie ślubować, tylko tego kiedy będziecie się rozwodzić... :)



Wyślij zaproszenie do