konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Jak myślicie czy można mówić o miłości jeśli ktoś kogoś zdradził ?
Jaki moment wg Was można już uznać za zdradę ?
Nika B.

Nika B. Rise and fall

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Emilia W.:
Jak myślicie czy można mówić o miłości jeśli ktoś kogoś zdradził ?
Jaki moment wg Was można już uznać za zdradę ?
nie uznaję zdrady,zdrada dla mnie jest końcem związku bo jeśli wybaczysz on poczuje się pewny i zrobi to kolejny raz
Anna G.

Anna G. lektorka języka
francuskiego,
instruktorka
fitness, socjolog

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:
Emilia W.:
Jak myślicie czy można mówić o miłości jeśli ktoś kogoś zdradził ?
Jaki moment wg Was można już uznać za zdradę ?
nie uznaję zdrady,zdrada dla mnie jest końcem związku bo jeśli wybaczysz on poczuje się pewny i zrobi to kolejny raz

więc...czy wybaczysz, czy nie-związek i tak pójdzie się p...

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:
Emilia W.:
Jak myślicie czy można mówić o miłości jeśli ktoś kogoś zdradził ?
Jaki moment wg Was można już uznać za zdradę ?
nie uznaję zdrady,zdrada dla mnie jest końcem związku bo jeśli wybaczysz on poczuje się pewny i zrobi to kolejny raz

myślę że nikt jej nie uznaje, tylko niektórzy ją wybaczają, ja chyba nie potrafiła bym wybaczyć, chociaż wiem że łatwo się komuś mówi jak tego nie doświadczył, bo znam os. które zarzekały się że nigdy by nie wybaczyły..a jednak wybaczały..
Nika B.

Nika B. Rise and fall

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Emilia W.:
Nika B.:
Emilia W.:
Jak myślicie czy można mówić o miłości jeśli ktoś kogoś zdradził ?
Jaki moment wg Was można już uznać za zdradę ?
nie uznaję zdrady,zdrada dla mnie jest końcem związku bo jeśli wybaczysz on poczuje się pewny i zrobi to kolejny raz

myślę że nikt jej nie uznaje, tylko niektórzy ją wybaczają, ja chyba nie potrafiła bym wybaczyć, chociaż wiem że łatwo się komuś mówi jak tego nie doświadczył, bo znam os. które zarzekały się że nigdy by nie wybaczyły..a jednak wybaczały..
każda sytuacja jest inna ja nie potrafię się dzielić partnerem

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nie... nie potrafiłem i chyba nigdy potrafił nie będę.
Tracę wtedy zaufanie, zastanawiałbym się gdzie ta osoba w danej chwili jest i z kim... Bez sensu tak. Zaufanie to podstawa a zdrada oznacza jego koniec.Andrzej M. edytował(a) ten post dnia 10.03.10 o godzinie 18:26

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:

każda sytuacja jest inna ja nie potrafię się dzielić partnerem

szkoda mi os. które wracają i muszą żyć z taką świadomością, no ale każdy jest swoim kowalem losu
a uważacie że powinno się winić osobę z którą się kogoś zdradza? czy tylko zdradzającą ?
Nika B.

Nika B. Rise and fall

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Emilia W.:
Nika B.:

każda sytuacja jest inna ja nie potrafię się dzielić partnerem

szkoda mi os. które wracają i muszą żyć z taką świadomością, no ale każdy jest swoim kowalem losu
a uważacie że powinno się winić osobę z którą się kogoś zdradza? czy tylko zdradzającą ?
po pierwsze zdradzającą osobę,ale często kobiety same prowokują facetów do zdrady niejednokrotnie wiedząc,że facet jest w związku

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:

po pierwsze zdradzającą osobę,ale często kobiety same prowokują facetów do zdrady niejednokrotnie wiedząc,że facet jest w związku
no niestety zgodzę się z Tobą,i wydaje mi się że najczęściej tak jest że chyba te osoby wiedzą że spotykają się z kims kto jest w związku i dziwi mnie fakt że nie przeszkadza im to że dalej się z kimś spotykają wiedząc że po spotkaniu wraca do tej drugiej osoby,przytula się z nią itd.. dla mnie to jest nie do pomyślenia wogóle
brak szacunku dla kogoś i samego siebie

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

nie, ani sobie, ani innej osobie...
Nika B.

Nika B. Rise and fall

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Emilia W.:
Nika B.:

po pierwsze zdradzającą osobę,ale często kobiety same prowokują facetów do zdrady niejednokrotnie wiedząc,że facet jest w związku
no niestety zgodzę się z Tobą,i wydaje mi się że najczęściej tak jest że chyba te osoby wiedzą że spotykają się z kims kto jest w związku i dziwi mnie fakt że nie przeszkadza im to że dalej się z kimś spotykają wiedząc że po spotkaniu wraca do tej drugiej osoby,przytula się z nią itd.. dla mnie to jest nie do pomyślenia wogóle
brak szacunku dla kogoś i samego siebie
a ja znam taką kobietę która jest w związku z żonatym facetem już 5 lat a facet się nie rozwiedzie bo żona poważnie chora,a dziewczyna wpada w wiek 40 lat bez perespektyw na przyszłość,bo jak twierdzi nie potrafi być sama,facet starszy od niej

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Elżbieta Małgorzata S. edytował(a) ten post dnia 25.03.11 o godzinie 22:27
Elżbieta J.

Elżbieta J. Początek drogi

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

bzdura
Nika B.

Nika B. Rise and fall

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Elu ale czesto jest tak,ze faceci zdradzają będąc w szczęśliwym związku czego zupełnie nie rozumiem
Sylwia S.

Sylwia S. SZUKAM PRACY !!!
Project manager
(Event manager) -

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

nie,nie wybaczyłabym zdrady... bzdura, że kobiety prowokują zajętych facetów - to wina tylko i wyłącznie osoby, która dopuściła się zdrady - bo na to nie ma wytłumaczenia, to ta osoba podjęła decyzję - dokonała wyboru - zdradziła - to jest wyłącznie jej wina !!!!!
- brak dojrzałości, kiedy są tzw "kłopoty" w związku należy szczerze porozmawiać z partnerem, a nie iść na łatwiznę !!!!.... nie toleruje czegoś takiego, wiem z doświadczenia, że od myśli do czynu zawsze jest czas na przemyślenie....Sylwia S. edytował(a) ten post dnia 10.03.10 o godzinie 18:54
Elżbieta J.

Elżbieta J. Początek drogi

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:
Elu ale czesto jest tak,ze faceci zdradzają będąc w szczęśliwym związku czego zupełnie nie rozumiem
To sie nazywa brak moralnego kręgosłupa.
Nika B.

Nika B. Rise and fall

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Elżbieta J.:
Nika B.:
Elu ale czesto jest tak,ze faceci zdradzają będąc w szczęśliwym związku czego zupełnie nie rozumiem
To sie nazywa brak moralnego kręgosłupa.
dobre określenie
Sylwia S.

Sylwia S. SZUKAM PRACY !!!
Project manager
(Event manager) -

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:
Elu ale czesto jest tak,ze faceci zdradzają będąc w szczęśliwym związku czego zupełnie nie rozumiem
...to skoro zdradzają to wcale nie są tacy szczęśliwi...to kobietom często się wydaje, że faceci są szczęśliwi w związku, bo one same się tak czują, a jak często pytamy, rozmawiamy o tym z partnerami ???
Elżbieta J.

Elżbieta J. Początek drogi

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Sylwia S.:
Nika B.:
Elu ale czesto jest tak,ze faceci zdradzają będąc w szczęśliwym związku czego zupełnie nie rozumiem
...to skoro zdradzają to wcale nie są tacy szczęśliwi...to kobietom często się wydaje, że faceci są szczęśliwi w związku, bo one same się tak czują, a jak często pytamy, rozmawiamy o tym z partnerami ???
To sami mężczyźni tak twierdzą: zdradzam choć jestem szczęśliwy.

konto usunięte

Temat: Wybaczylibyście zdradę ?

Nika B.:
Elu ale czesto jest tak,ze faceci zdradzają będąc w szczęśliwym związku czego zupełnie nie rozumiem

nawet jak się w zwiążku nie układa to nie powód do zdrady, skoro ludzie nie umieją się dogadać albo czują pociąg do innej osoby to chyba rozstanie jest tu najrozsądniejsze, ale w związkach i miłości czasami się zapomina o rozumie



Wyślij zaproszenie do