konto usunięte

Temat: Status - bliska przyjaciółka

A żem się tak spojrzała przed snem na wątek obok. :-)Jak się nazywa kochanka, pana żonatego? Bliska przyjaciółka. No przecie ;-) nie wypada mówić, pani do seksu ;-) Taki pan często jest hmm bliski rozwodu, tzn juz praktycznie rozwodnik, a że żona o tym pojęcia nie ma to druga sprawa.... ;-)
Sławomir Kuziak

Sławomir Kuziak I feel you...

Temat: Status - bliska przyjaciółka

no i dobrze że nie wie, bo gdyby się dowiedziała to byłby rozwód ;)
A swoją drogą to i tak kiedyś się dowie.

Z drugiej strony może winić głownie siebie, bo który facet mając idealną żonę będzie szukał innej?
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Ciekawa jestem skąd bierze się naganna ocena kochanek..?

Bo o to tak naprawdę chodzi!!!

To nie zawsze są durne babki, nie zawsze są to drapieżne bestie...

Najczęściej jest to facet z niepozałatwianymi sprawami, który trafia na zgłodniałe uczucia kobiety.

konto usunięte

Temat: Status - bliska przyjaciółka

dowie się albo nie dowie...jak się kogoś kocha to czasem się ślepo wierzy, postawiasz przed oczami - nie ujrzy...

ehh z tymi facetami i idealnymi żonami. Tych drugich nie ma, bo idealnych mężów nie ma (trza troche pracy nad sobą), a poza tym wymówek tysiąc jest, byle by nie ciążyło spranemu sumieniu.

konto usunięte

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Beata Brzezicka:
Ciekawa jestem skąd bierze się naganna ocena kochanek..?

Bo o to tak naprawdę chodzi!!!

To nie zawsze są durne babki, nie zawsze są to drapieżne bestie...

Najczęściej jest to facet z niepozałatwianymi sprawami, który trafia na zgłodniałe uczucia kobiety.

Beatko tak jest bardzo czesto - w tym sie z Toba zgadzam....
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Anita R.:

Proponuję wnieść do laski marszałkowskiej projekt obywatelski ustawy o kochankach:

do nr pesel dodajemy dodatkowo: 1. lub O.

1. oznaczałoby zgodę na rozrywkowy seks bez zobowiązań
0. niezgodę na powyższe, a tylko poszukiwanie uczciwego związku.

Do wytatuowania na czole!!!!!Beata Brzezicka edytował(a) ten post dnia 07.07.09 o godzinie 00:26

konto usunięte

Temat: Status - bliska przyjaciółka

eh Betko :-) kobieta samotna - wygłodniała, będzie szła swoją drogą. Może mieć dobre serce, czyste intencje, ale czuć tak wielką potrzebę kochania, że nie dojrzy niebezpieczeństwa...To trochę jak kochać za mocno. Tęsknic nie za daną osoba, a za po prostu uczuciem....
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Anita R.:
No i co??? Jak się nie zapełni sama w sobie potrzebą tworzenia, sensem życia dla samego życia, a nie kiedy jest do pary.....to czy wtedy nie ochroniłby taka jedną z drugą mój projekt prześmiewczy????

Patrzy na tauaż: ten jest tylko do zabawy, więc jak wejdzie w układ, to nie ma prawa spijać śmietanki zastrzeżonej dla biednych misiów i porzuconych nieszcęśliwych kobiet w białych sukniach...Beata Brzezicka edytował(a) ten post dnia 07.07.09 o godzinie 00:36
Elżbieta J.

Elżbieta J. Początek drogi

Temat: Status - bliska przyjaciółka

A ja protestuję. Istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną. Szczera i prawdziwa. Dlatego bardzo nie podoba mi sie tytuł tego wątku. Niestety na GL każdą świętość można zmieszać z blotem.

:((((
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Wiem że istnieje!!! Sama mam kilku przyjaciół rodzaju męskiego, gdzie nawet przez myśl nie przebiegło nigdy nic innego od przyjaźnienia...

...jednak nie sądzę, że mówienie o rzeczach nazywanych w ten sposób, choć co innego ma się na myśli jest szczególną domeną GL.

GL jest trochę jak zwierciadło społeczeństwa: co prawda trochę powyżej sredniej krajowej, ale trudno aby nie odbijało tego co dzieje się w naturze..-;)))

PS.
Dwa piwa i pięć literówek do spostowania -:))))Beata Brzezicka edytował(a) ten post dnia 07.07.09 o godzinie 00:42

konto usunięte

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Elu tytuł wątku - celowo z ironią. Przyjaźń - rzecz piękna i czysta - być powinna. Nie ja w takie słowa ubieram, to czym przyjaźnią nie jest, ja tylko cytucje. "Świat" robi swoje....
Marian B.

Marian B. urzednik, Wphw

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Beata Brzezicka:
Ciekawa jestem skąd bierze się naganna ocena kochanek..?

Bo o to tak naprawdę chodzi!!!

To nie zawsze są durne babki, nie zawsze są to drapieżne bestie...

Najczęściej jest to facet z niepozałatwianymi sprawami, który trafia na zgłodniałe uczucia kobiety.
A im z kolei rozum uciekł do majtek :)
Co za zakłamanie. Niektorzy maja rację, że się stąd wynoszą.
Zakłamanie i brak wstydu !!!
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

No MArian jest znany z tego, że nie lubi kobiet. I w ogóle Marian nie lubi ludzi innych, niż sam Marian. Więc Panu Marianowi możemy tylko współczuć. Na Kasę Chorych-:)))
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Sławomir Kuziak:
który facet mając idealną żonę będzie szukał innej?
Ideały też stają się nudni po pewnym czasie ;)

konto usunięte

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Beata Brzezicka:
No MArian jest znany z tego, że nie lubi kobiet. I w ogóle Marian nie lubi ludzi innych, niż sam Marian. Więc Panu Marianowi możemy tylko współczuć. Na Kasę Chorych-:)))

Hahah
Tak a w ogole to ja z ukrytymi nie gadam. I zaraz znikam spać bo mi rozum gdzieś ucieka - senny chyba...
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Beata Brzezicka:
Najczęściej jest to facet z niepozałatwianymi sprawami, który trafia na zgłodniałe uczucia kobiety.
Jak i na te świeżo po zakończeniach partnerstw które nie mają ochoty przez pewien czas wiązać/chodzić z żadnym M.
Marian B.

Marian B. urzednik, Wphw

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Beata Brzezicka:
No MArian jest znany z tego, że nie lubi kobiet. I w ogóle Marian nie lubi ludzi innych, niż sam Marian. Więc Panu Marianowi możemy tylko współczuć. Na Kasę Chorych-:)))
A ja z tego co czytam tutaj, dochodzę do wniosku, ze większość nie lubi jednak Beaty B. Za co ? Właśnie za zakłamanie i brak jakichkolwiek ludzkich uczuć i odruchów. No i oczywiście jeszcze za nieomylność.
Więc co ? Też w majtkach ?
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Anita R.:

Hahah
Tak a w ogole to ja z ukrytymi nie gadam. I zaraz znikam spać bo
mi rozum gdzieś ucieka - senny chyba...

JA się domyślam kim jest ten "ukryty"-:))))
A fajne strigi nie są złe-:))))
Beata B.

Beata B. właściciel, Beata
Brzezicka. Biuro
Brzeziccy

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Benny K.:
Jak i na te świeżo po zakończeniach partnerstw które nie mają
ochoty przez pewien czas wiązać/chodzić z żadnym M.

Po zakończeniu sprawy się mają różnie: jak się posprzątało to się chce, tyle że już bardziej świadomie.

Jak się nie posprzątało, to można się bać, być ostrożnym, albo inne tam takie...

Ja bym tam nie bała się świadomego wyboru i mocno odróżniała od strachu, że wszyscy są tacy sami-:))))

Z tym,że jak napisał MArian, Beaty B się tu nie lubi-:))))
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Status - bliska przyjaciółka

Marian B.:
Beata Brzezicka:
No MArian jest znany z tego, że nie lubi kobiet. I w ogóle Marian nie lubi ludzi innych, niż sam Marian. Więc Panu Marianowi możemy tylko współczuć. Na Kasę Chorych-:)))
A ja z tego co czytam tutaj, dochodzę do wniosku, ze większość nie lubi jednak Beaty B. Za co ? Właśnie za zakłamanie i brak jakichkolwiek ludzkich uczuć i odruchów. No i oczywiście jeszcze za nieomylność.
Więc co ? Też w majtkach ?
Nie uważasz Jacek K., że przesadziłeś?

PS: A poco Ci chowanie się pod innymi nickami?
Coś masz do ukrycia pod prawdziwym?
Swoje prawdziwe "ja"?

Następna dyskusja:

W mojej rodzinie mam bliska...




Wyślij zaproszenie do