konto usunięte

+25 wyjazdowe - więc powinno być 50, bo każdy gol na wyjeździe liczy się podwójnie ;) (Przy okazji pękła czwarta stówka w tym roku)
=122 474

dziś będzie grany Las Kabacki - pewnie wpadną ze dwie dychy
Aleksandra M.

Aleksandra M. Specjalista ds.
testów

Brawo Krzyś! masz rację - na wyjeździe liczy się podwójnie :)))

a ja dziś skromne 7 .. nie mój dzień - nie znoszę takiej temperatury i chyba dobrze że nie dotarłam pod Rotundę bo bym im marudziła a tak to pewnie sami pobiegali sporo :)

+ 7km

= 122 781

konto usunięte

Ja dodam poranne 5 i ciachne coś wieczorkiem po dolinie Bolechowickiej
122 781 + 5 = 122 786
Sylwia Kalińska

Sylwia Kalińska Manager - Financial
Crime Compliance,
AML, French Speaker

+ 18
= 122 804 km

konto usunięte

Adas
Ty chyba jesteś na baterie :) firmy nie powiem bo to kryptoreklama by była, ale tak zerknałem na Twoja focię i tak mi sie wydaje , że mignałeś mi tydzien temu na maratonie Krakowskim, dobrze Cie widziałem? :)

Adam W.:
dziś miałem trochę mniej pracy niż zwykle więc zrobiłem sobie mały dzień sportu :)
rano godzinka przerzucania żelaza na siłowni + 1,5 na maszynach cardio..
potem 2 h wycieczka rowerowa..
i na koniec 25 km biegania.
z tego ostatniego jestem bardzo zadowolony bo wyszło dokładnie tak jak sobie zaplanowałem..
najpierw półmaraton, w którym robiłem negative split.. pierwsze 12 km w równym tempie po 4:50/km (mój pierwszy zakres) a potem kolejne po 4:30/min i na koniec ogień :D 4:00/min.. czas wyszedł 1:39.. więc bardzo udana jednostka treningowa :)
tak to wyglądało:
http://connect.garmin.com/activity/307516162
a potem jeszcze 4 km truchtem (tempo 5:20/km) w ramach schłodzenia..
http://connect.garmin.com/activity/307516182

i tak sobie myślę że chyba zjem dziś pół snickersa :) bez większych wyrzutów sumienia :D

+25
= 122 421
Adam W.

Adam W. running machine

Tomasz P.:
Adas
Ty chyba jesteś na baterie :) firmy nie powiem bo to kryptoreklama by była, ale tak zerknałem na Twoja focię i tak mi sie wydaje , że mignałeś mi tydzien temu na maratonie Krakowskim, dobrze Cie widziałem? :)

dobrze widziałeś :) fotek z Krakowa mam wyjątkowo dużo :) kibice też świetnie reagowali na mój widok i dodawali mi powera.. :) było fajnie..

a dziś leniwe truchtanie z Malviną Pe i Natalią.. zrobiliśmy około 20 km zaliczając po drodze starówkę, park skaryszewski, powiśle, agrykolę i łazienki :) fajnie, słonecznie, ciepło ale nie za gorąco, tłumy, szczególnie pod stadionem legii i w łazienkach..

http://connect.garmin.com/activity/307986634#

+ 20
= 122 824
Hanna Sypniewska

Hanna Sypniewska właściciel, FH

Rozśpiewany ptactwem, umajony kwieciem - sopocki park; po raz pierwszy w szortach, opaliłam się! Było bosko.

+ 26 km

=122 850 km
Ania Gasińska

Ania Gasińska Osti-hotele
Senacki****/Kossak**
**

a ja dziś 8 km , 4 km żeby pożyczyć rower od siostry potem 40 km na rowerze no i potem 4 km do domu jak rower oddałam . Pogoda boska i nawet mnie opaliło trochę :)
i jeszcze wczorajsze wieczorne 7 km ( po tym jak zobaczyłam na Endo co Adam wyprawia :))

= 122 865 km
Malvina P.

Malvina P. Pisać, biegać i
wyciskać. Jak
cytrynę!

To jak ja biegałam z Adamem i Natalią, to się liczy i mogę dodać swoje 20 km? No bo nie wiem... ;)

konto usunięte

Malvina P.:
To jak ja biegałam z Adamem i Natalią, to się liczy i mogę dodać swoje 20 km? No bo nie wiem... ;)

No raczej nie, bo biegliście razem i było Wam raźniej, a przez to łatwiej, więc chyba powinniście sobie te 20km podzielić przez trzy. ;)

+13km - to nie był ten dzień..

= 122 878km
Rafał S.

Rafał S. Elektryk/Utrzymanie
ruchu, Ramb

dzisiaj dodam 4 km, bieg z przerwami na rozciąganie, to była 2 próba po kontuzji i jeszcze muszę sobie dać trochę czasu.
Pogoda cud miód ubrałem się za grubo. Trasa jedna z ulubionych w lasku kilka zdjęć wykonałem.

http://www.navime.pl/trasa/99811/35808#

4 km
= 122 882 kmRafał S. edytował(a) ten post dnia 05.05.13 o godzinie 16:55
Malvina P.

Malvina P. Pisać, biegać i
wyciskać. Jak
cytrynę!

Dominik Ł.:
Malvina P.:
To jak ja biegałam z Adamem i Natalią, to się liczy i mogę dodać swoje 20 km? No bo nie wiem... ;)

No raczej nie, bo biegliście razem i było Wam raźniej, a przez to łatwiej, więc chyba powinniście sobie te 20km podzielić przez trzy. ;)

+13km - to nie był ten dzień..

= 122 878km

Dyskryminacja, jak nic :( :P
Paweł R.

Paweł R. Diabeł wie wszystko,
nie wie tylko gdzie
kobiety ostrzą s...

9 km bez wody, co było błędem :)
... ale międzyczasie połknąłem przypadkowo muchę, więc wpadło trochę węglowodanów ;)

122 891kmPaweł R. edytował(a) ten post dnia 05.05.13 o godzinie 17:16
Aleksandra M.

Aleksandra M. Specjalista ds.
testów

Dominik Ł.:
Malvina P.:
To jak ja biegałam z Adamem i Natalią, to się liczy i mogę dodać swoje 20 km? No bo nie wiem... ;)

No raczej nie, bo biegliście razem i było Wam raźniej, a przez to łatwiej, więc chyba powinniście sobie te 20km podzielić przez trzy. ;)

+13km - to nie był ten dzień..

= 122 878km


witaj w Klubie :)

Malvina - facetów się pytasz?! Rób co uważasz :)
Hanna Sypniewska

Hanna Sypniewska właściciel, FH

Malvina P.:
To jak ja biegałam z Adamem i Natalią, to się liczy i mogę dodać swoje 20 km? No bo nie wiem... ;)

Malvina, nabijają się z Ciebie, dawaj tę swoją dwudziestkę!!!

konto usunięte

Aleksandra M.:
[...]
witaj w Klubie :)

Malvina - facetów się pytasz?! Rób co uważasz :)

Jaki tam facet. Daj spokój. Jutro mam dzień golenia nogi. Na razie tylko jednej, ale może mi się spodoba. Jednak bez KT Tape się nie obejdzie. ;/

TOTAL: 122 891km
Łukasz Szpak

Łukasz Szpak LM Support, Ericpol

Dorzucam 13km.

Total: 122 904km
Malvina P.

Malvina P. Pisać, biegać i
wyciskać. Jak
cytrynę!

No wyszło na to, ze jestem zastraszoną kobietką, bo się Dominika słucham. W takim razie nic nie dodaję, wychodzę!!! Foch!

+20 = 122885
:PPP

konto usunięte

+21
= 122 945

Las Kabacki w słoneczną niedzielę to zło w najczystszej formie. Dekolty rowerzystek atakują z każdej strony i nie ma mowy o trzymaniu równego oodechu, tempa, czy skupieniu na biegu.
Wiecej, więcej tego zła! Chcę taplać się w zgniliźnie aż do zadyszki :)Krzysztof Zapolski edytował(a) ten post dnia 05.05.13 o godzinie 17:30
Hanna Sypniewska

Hanna Sypniewska właściciel, FH

Poprawiam rach. Malviny
+ 20 km
= 122 965 km

Wyślij zaproszenie do